Konkurs rozstrzygnięty

SONY DSC

15.03.2016

Tradycją stały się już konkursy plastyczne związane ze Świętami Wielkiej Nocy organizowane przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki.

 

Mają one na celu popularyzację wśród najmłodszych staropolskich tradycji i obyczajów związanych z Wielkanocą. W tym roku na konkurs „Wielkanocna palma”, wpłynęło 96 prac. Wśród nich znaleźć można było palmy małe i duże, wykonane z gałązek wierzby i bukszpanu, ozdobione kwiatami z bibuły, różnokolorowymi wstążkami, wycinankami z papieru kolorowego, a nawet wykonane z makaronu. Nic więc dziwnego, że jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Oto oni:

Kategoria: przedszkolaki klasy ,,0”:

I miejsce-Jakub Kłapeta, Przedszkole w Podolanach

Marcin Komorowski, ZSP w Stanisławiu Dolnym

II miejsce- Maria Biela, Przedszkole w Podolanach

Bartłomiej Leńczowski, przedszkole w Podolanach

III miejsce- Barbara Żurek, przedszkole w Podolanach

Piotr Żurek, przedszkole w Podolanach

Wyróżnienia: Daria Rak, Przedszkole w Podolanach

Arkadiusz Wasiak, Pzedszkole w Podolanach

Kacper Flaka, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Michał Czopkiewicz, Przedszkole w Podolanach

Jakub Łapa, Przedszkole w Podolanach

Paulina Kos, Przedszkole w Podolanach

Zuzanna Kos, Przedszkole w Podolanach

Maria Kołodziej, Przedszkole w Podolanach

 

Kategoria: klasy I-III:

I miejsce- Martyna Wróbel, kl. II, ZS nr 8 w Stanislawiu Dolnym

Kacper Madej, kl. I, ZS w Przytkowicach

II miejsce- Wojciech Chrostek, kl. I, ZS w Przytkowicach

Magdalena Jarosz, kl. II, ZS nr 8 w Stanisławiu Dolnym

III miejsce- Anna Cycoń, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym

Marlena Wicher, kl. II, SP w Zarzycach Wielkich

Marcin Petranowicz, kl. I, ZS w Przytkowicach

Maciej Tomaszewski, kl. II, SP w Zarzycach Wielkich

Wyróżnienie: Martyna Wypiór, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

Olaf Spisak, kl. I, ZS w Przytkowicach

Kamila Morek, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

Magdalena Piwowar, kl. I, SP w Zarzycach Wielkich

Andżelika Pacut, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

Natalia Lis, kl. II, SP w Zarzycach Wielkiech

Gabriela Nicieja, kl. II, ZS w Barwałdzie Górnym

Marlena Mądracka, kl. II, ZS w Przytkowicach

 

Kategoria: klasy IV-VI:

I miejsce- Karolina Kowalska, kl. V, ZS w Leńczach

II miejsce- Oliwia Łyczak, kl. IV, ZS w Leńczach

III miejsce- Kinga Gaczorek, kl. IV, ZS w Leńczach

Julia Garlacz, kl. V, ZS w Leńczach

Wyróżnienie: Paulina Baran, kl. V, ZS w Leńczach

Zuzanna Sarapata, kl. IV, SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej

Kategoria: gimnazjum:

I miejsce- Paweł Malina i Edyta Reciak, SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce- Dominika Ziemba, kl. I, ZS w Leńczach

III miejsce- Jakub Łaski, kl. III, ZS nr 8 w Stanisławiu Dolnym
Rozdanie nagród odbędzie się 17 marca (czwartek) o godz. 14:00 w „Starym Kinie”, ul. Mickiewicza 4. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

centrum-kultury-kalwaria-konkurs-palm-DSC05997

centrum-kultury-kalwaria-konkurs-palm-DSC05998

centrum-kultury-kalwaria-konkurs-palm-DSC05999

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.