„Migotki”

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7- 10 lat do skorzystania z naszej oferty i rozwijania swojej pasji tanecznej w  zespole tanecznym „Migotki”.

 

W trakcie zajęć dzieci  uczą się  podstaw baletu oraz przygotowują układy taneczne, które prezentują szerszej publiczności w trakcie różnego rodzaju przeglądów tanecznych i imprez kulturalnych.

 

Zespół „Migotki” powstał we wrześniu 2009 roku, jego instruktorką była p. Janina Kamińska. Od września 2013 r. zespół prowadzić będzie p. Karolina Moskal- Flaga – swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Zespole Tanecznym „Retro”. Dziś jest jego choreografką. W 2008 roku ukończyła kwalifikacyjny kurs instruktora tańca o specjalizacji taniec współczesny. W 2010 roku kształciła się w Pineapple Dance Studio w Londynie, gdzie ukończyła kurs technik street dance’owych. W 2011 roku założyła Studio Tańca „R”, które dziś na swoim koncie ma wiele sukcesów na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Znane jest także z programu „Mam talent”. W 2012 roku, zdobyła tytuł „Dance Hall Queen” na Jamajce. Doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą nabywa od 8 lat. Oprócz zajęć taneczno-ruchowych dla dzieci prowadzi również taniec współczesny, jazz, modern jazz, broadway jazz, lirycal jazz, hip hop, house, dance hall, podstawy tańca klasycznego i zumbę fitness.

 

Zajęcia będą się odbywały w soboty, w godz. 11:30 – 13:15 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, ul. Mickiewicza 4.

Pierwsze zajęcia odbędą się 20 września 2013 r.

 

Sukcesy w 2011 roku:

II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych w  Wadowickim Centrum Kultury

– Wyróżnienie w  XXIV Małopolskim Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych ?Talenty Małopolski 2011″ w Zawoi.

– II miejsce-  na I Powiatowym Przeglądzie Tanecznym „Pasje i talenty czyli szaleństwa artystyczne” organizowanym przez Dom Kultury w Inwałdzie

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć.

 

 

 


 


 

Jedna odpowiedź do “„Migotki””

  1. boczuś pisze:

    Jak wypadły Migotki w Wadowicach?

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.