21.01.2020 zapraszamy na Konkurs Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. 

W związku z dużą ilością zgłoszeń konkurs zacznie się o godzinie 8:00, a nie o godzinie 9:00 jak to było planowane. 

Harmonogram przesłuchań: 

 

Konkurs kolęd i pastorałek

21.01.2020 r.

 

 

8:00-Przedszkolaki i klasy „0”

 

Indywidualnie:

 

1. Rita Wolak, gr. przedszkolaki, Niepubliczne Przedszkole SS. Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Oj Maluśki, Maluśki”, akompaniament – skrzypce

 

2. Jan Wolak, gr. przedszkolaki, Niepubliczne Przedsz

 

SS. Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Był pastuszek bosy”, podkład cd

 

3. Oskar Zaleński, gr. przedszkolaki, ZSP w Brzeźnicy, „Dzisiaj w Betlejem”, podkład cd

 

4. Jessica Adamus, gr. przedszkolaki, ZSP w Brzeźnicy, „Zaśpiewajmy kolędę..”, podkład cd

 

  1. Aleksander Kowalczyk, gr. przedszkolaki, ZSP w Brzeźnicy, „Był pastuszek bosy”, podkład cd

  2. Ewelina Strządała, gr. przedszkolaki, Przedszkole nr 40 Bielsko Biała, „Zostań Jezu mym braciszkiem, podkład cd

  3. Zofia Chudoba, gr. przedszkolaki, SP w Zebrzydowicach im. Marii Konopnickiej, „Świeć gwiazdeczko”,

  4. Antoni Sroka, klasa O, Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek, „Stoi tu lipeczka”, podkład cd

  5. Amelia Brózda, klasa 0, Szkoła Podstawowa nr 1 Stanisław Dolny, „Bosy pastuszek”, podkład cd

 

Grupowo:

 

1. Przedszkole z ZSP w Stanisławiu Dolnym Dolany, „Przybieżeli do Betlejem”, kompaniament

 

2. Ochman Natalia, Ryłko Amelia, Sarapata Gabriela, SP Barwałd Górny, „Gore gwiazda Jezusowi”, podkład cd

 

  1. Nikodem Dec, Kornelia Kozieł, Przedszkole Sióstr Nazaretanek , Szkoła Podstawowa w Zebrzydowicach, „Maleńka miłość”, podkład cd

 

 

 

-Obrady jury- Rozdanie nagród

 

 

 

Ok.9:15 - Klasy I-III

 

 

 

Indywidualnie:

 

1. Aleksander Pacułt, SP w Brodach, „Gore gwiazda Jezusowi”, podkład cd

 

2. Jakub Mirocha, ZS w Zarzycach Wielkich, „Świeć gwiazdeczko mała świeć”, podkład cd

 

3. Julia Kowalczyk, ZS nr 3 w Przytkowicach, „Mario czy Ty wiesz..”, podkład cd

 

4. Wiktoria Zajączkowska, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Jest taki dzień”, podkład cd

 

5. Wiktoria Elżbieciak, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „Kolęda płynie z wysokości”, podkład cd

 

6.Maja Mamcarczyk, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowiskiej, „Hej! W dzień narodzenia”, podkład cd

 

7. Antoni Nowak, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „ Gore gwiazda”, podkład cd

 

8. Anna Maryon, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stanisławiu Dolnym, „Osiołek”, podkład cd

 

9. Maksymilian Dec, Kalwaria Zebrzydowska, „Gore gwiazda”, podkład cd

 

10. Oliwia Lawendowska, SP im. Janusza Korczaka w Brodach, „Dzisiaj w Betelejem”, podkład cd

 

11. Emilia Filipiak, SP im. Janusza Korczaka w Brodach, „Jakaś światłość nad Betlejem”, podkład cd

 

12. Martyna Głowacka, Niepubliczny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Umieszczu, „Pierwsza gwazda”, podklad cd

 

13. Michał Suwada, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Dudka”, podkład cd

 

  1. Wiktoria Kruczek, SP im. Żwirki i Wigury w Radoczy, „Grudniowa noc”, podkład cd

  2. Martyna Pomietło, SP im. Żwirki i Wigury w Radoczy, „Gdy śliczna Panna”, podkład cd

  3. Julia Meus, SP im. Żwirki i Wigury w Radoczy, „Uciekali, uciekali”, podkład cd

  4. Alicja Wanat, SP im. Żwirki i Wigury w Radoczy, „Owiecki, owiecki”, podkład cd

  5. Paulina Kędziora, SP im. Janusza Korczaka w Brodach, „Maleńka miłość”, podkład cd

  6. Mikołaj Adamowicz, Pałac Młodzieży Tarnów, „Leć kolędo”, podkład cd

  7. Julia Kęsicka, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Uciekali, uciekali”, podkład cd

  8. Krzysztof Łazarczyk, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Gore gwiazda Jezusowi”, podkład cd

  9. Franciszek Wolak, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Bóg się rodzi”, podkład cd

  10. Filip Kluska, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Teraz śpij dziecino mała”, podkład cd

  11. Klara Wolak, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Od serca do ucha”, podkład cd

  12. Wiktoria Studnicka, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Hej w dzień narodzenia”, podkład cd

  13. Łucja Bacia, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym, „Gdy śliczna Panna, podkład cd

  14. Alicja Kosek, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym, „A to komu aniołkowie”, podkład cd

  15. Zuzanna Sarapata, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, „Dzisiaj w Betlejem”, podkład cd

  16. Klaudia Górnisiewicz, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, „Maleńka miłość”, podkład cd

  17. Aleksandra Pająk, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Skrzypi wóz”, podkład cd

  18. Wiktoria Marszałek, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, „Nie było miejsca dla Ciebie”, podkład cd

  19. Julia Mosiądz, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Gore gwiazda Jezusowi”, podkład cd

  20. Barbara Strządała, Szkoła Podstawowa nr 29 Bielsko Biała, „Aniołek najładniejszy”, podkład cd

  21. Beata Wójcik, Szkoła Podstawowa w Kalwarii, „Gore gwiazda Jezusowi”, podkład cd

  22. Klaudia Burkot, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, „Lulajże Jezuniu”, podkład cd

  23. Marta Synowiec, Zespół Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Bosy pastuszek”, podkład cd

  24. Krzysztof Czarniak, Szkoła Podstawowa w Kalwarii, „Bóg się rodzi”, akompaniament - fortepian

 

0k. 11:45 - Grupowo:

 

 

 

1. Klasa I B „Aniołki”, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „W Betlejem”, podkład cd

 

2. Roztańczone nutki, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym, „Cieszmy się, bawmy się, Jezus się narodził”, podkład cd

 

3. Kolędnicy, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Hej, w dzień narodzenia”, podkład cd

 

4. Kolędnicy z 3 b, SP Brody, „Dnia jednego o północy”, podkład cd

 

  1. Kolędnicy z 3 a, SP Brody, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, podkład cd

  2. Klasa II, Szkoła Podstawowa w Brodach, „Świeć gwiazdeczko”, podkład cd

  3. Dominika Kubik, Maja Pacut, Oliwia Wróblewska – kl. II, Zespół Szkół nr 3 w Przytkowicach, „Dziś w stajence mały Jezus się narodził”, podkład cd

  4. „Pasterze” z kl. III A, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Z narodzenia Pana”, podkład cd

  5. „Pasterki” z kl. III A, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „W grudniowe noce”, podkład cd

  6. Duet „Sisters” - Klara i Matylda Smoła, Pałac Młodzieży Tarnów, „Pana Powitajmy”, podkład cd

  7. Zespół „Kwartecik”, Pałac Młodzieży Tarnów, „Pastuszkowie Bracia mili”, podkład cd

  8. Klasa I B, SP Kalwaria Zebrzydowska, „Betelejem”, podkład cd

  9. Muzykanci z III A, SP w Brodach, „Lulajże Jezuniu”, akompaniament

  10. Julia i Zofia Jurek, Wiktoria Machaj, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Do stajenki”, podkład cd

  11. Duet wokalny „Majati”, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Jezusa Narodzonego”, podkład cd

  12. Kawiak Lena, Surma Martyna, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Bosy pastuszek”, podkład cd

  13. Mali kolędnicy, Szkoła Podstawowa w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Jezusa narodzonego wszyscy witajmy”, akompaniament - fortepian

  14. Klasa II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „Gore gwiazda”, podkład cd

     

 

-Obrady jury- Rozdanie nagród

 

 

 

Ok. 13:20- Klasy IV-VI

 

 

 

Indywidualnie:

 

  1. Natalia Wyroba, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, „Cicha noc”, podkład cd

 

2. Karol Zawora, Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Średnim, „Uciekali”, akompaniament

 

3. Klaudia Faber, Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Średnim, „Znów Cię spotkam na pasterce”, akompaniament

 

4. Klaudia Bielarz, Szkoła Podstawowa w Barwałdzie Średnim, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”,podkład cd

 

5. Weronika Łopata, Szkoła nr 7 w Barwałdzie Średnim, „Mario czy Ty wiesz”, podkład cd

 

6. Zuzanna Wyka, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Brodach, „Cicha noc”, podkład cd

 

7. Milena Moskała, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Kolędowa noc”, podkład cd

 

8. Natalia Korzeniowska, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Cicha noc”, podkład cd

 

9. Magdalena Żmuda, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Lulajże Jezuniu”, podkład cd

 

10. Gabriela Rojek, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „ Z narodzenia Pana”, podkład cd

 

11. Antonia Stradomska, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „W żłobie leży”, podkład cd

 

  1. Anna Betlej, Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Umieszczu, „Sianko na stół”, podkład cd

  2. Barbara Szczęsny, Zespół Szkolno-Przedszkolny Stanisław Dolny, „Złota Jerozolima”, podkład cd

  3. Zuzanna Chudoba, Sp w Zebrzydowicach im. Marii Konopnickiej, „Anieli w niebie śpiewają”, podkład cd

  4. Weronika Malina, ZSP w Zarzycach Wielkich, „Gore gwiazda”, podkład cd

  5. Amelia Leńczowska, ZSP w Zarzycach Wielkich, „A kto wie”, podkład cd

  6. Wiktoria Górny, Szkoła Podstawowa nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „Kolęda samotnych”, podkład cd

  7. Jadwiga Serwin, Zespół Szkół nr 3 w Przytkowicach, „Pastorałka od serca do ucha”, podkład cd

  8. Martyna Opyrchał, kl. V, SP Zebrzydowice, „Uciekali”, podkład cd

  9. Aleksandra Hachlica, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Na całej połaci śnieg”, podkład cd

  10. Wojciech Mamcarczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu w Kleczy Dolnej, „Święta, święta”, podkład cd

  11. Julia Kania, Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Przytkowicach, „Uciekali”, podkład cd

  12. Dagmara Gromniak, Pałac Młodzieży Tarnów, „Pirso gwiazdka”, podkład cd

  13. Jakub Burkot, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Brodach, „Wśród nocnej ciszy”, podkład cd

  14. Aleksandra Strządała, Szkoła Podstawowa nr 29 Bielsko Biała, „Nad Betlejem w ciemną noc”, podkład cd

  15. Emilia Drożdż, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy, „Gdy się Chrystus rodzi”, akompaniament – fortepian

 

 

 

Grupowo: ok 14:30

 

 

 

1. Gabriela Rojek, Milena Moskała, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Złota Jerozolima”, podkład cd

 

2. „JEA” - Jadwiga Serwin, Emilia Boryczka, Agata Serwin, Zespół Szkół nr 3 w Przytkowicach, „Maleńka miłość”, podkład cd

 

  1. Siostrzane Trio – Ola, Basia, Ewelinka, Bielsko Biała, „Wśród nocnej ciszy”, podkład cd

 

4. Zespół Sempre, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Przybieżeli do Betlejem”, podkład cd

 

5. Chórek szkolny z Zarzyc Wielkich, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, „Skrzypi wóz”, podkład cd

 

  1. Klasa V, Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym, „Złota Jerozolima, biedne Betlejem”, podkład cd

 

8. Klasa VB, Szkoła Podstawowa nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „My też pastuszkowie”, podkład cd

 

9. Chór szkolny Weronika Malina V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, „Skrzypi wóz, podkład cd

 

10. Klasa VI, Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Barwałdzie Górnym, „Tylko jedna jest taka noc”, podkład cd

11. Klasa IV z Brodów, Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Brodach, „Uciekali”, podkład cd

 

12. „Kalwaryskie gadułki”, Zespół Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Złota Jerozolima”, akompaniament

 

 

 

-Obrady jury- Rozdanie nagród

 

 

 

Ok. 15:30 – VII – VIII

 

 

 

Indywidualnie:

 

 

 

1. Zofia Walaszek, Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym, „Mizerna, cicha”, akompaniament

 

2. Wanessa Ochman, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Nie było miejsca dla Ciebie”, podkład cd

 

3. Zuzanna Węglarz, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Przysiadło słonko”, podkład cd

 

4.Zuzanna Kotaś, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Od nieba do nieba”, podkład cd

 

5. Emilia Mazuga, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Mizerna cicha”, podkład cd

 

6. Magdalena Kumala, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Będzie kolęda”, podkład cd

 

  1. Julia Rączka, Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego w Bielsku Białej, „Hej w dzień narodzenia”, podkład cd

  2. Zuzanna Lemantowicz, Warsztatowe Studio Wokalne w Chorzowie, „Cicho, cicho pastuszkowie”, podkład cd

  3. Julia Rąpała, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie, „Kołysanka Józefa”, akompaniament

  4. Nikola Ptaszek, Babica, „Kolęda dla nieobecnych”, akompaniament – fortepian

  5. Aleksandra Bielewicz, SP nr 28 w Bielsku Białej, „Kołysanka Marii”, podkład cd

  6. Sandra Pytlarz, Szkoła Muzyki Rozrywkowej w Żywcu, „Noel”, podkład cd

 

 

 

Grupowo ok 16:30

 

 

 

  1. Oliwia Rajda, Martyna Orkisz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „Kolęda dla tęczowego Boga”, podkład cd

  2. Klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Stanisławiu Dolnym, „Hej w dzień narodzenia”, podkład cd

 

3. Duet wokalny „Zula”, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Łokarynki, fujarecki”, podkład cd

 

4. Zespół wokalny „Bra Bre Bri”, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Jedna z pierwszych gwiazd”, podkład cd

 

5. Zespół KAMA, Szkoła Podstawowa w Tarnowcu, „Złota Jerozolima i biedne Betlejem”,, podkład cd

 

6. Zespół TARNINA, Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, „Koncert na Święta”, podkład cd

 

 

 

 

 

 

 

-Obrady jury- Rozdanie nagród

 

 

 

ok 17:00 Szkoły Średnie

 

Indywidualnie

 

 

 

  1. Marcelina Cieślik, Pałac Młodzieży Tarnów, „Lulejże mi lulej”, podkład cd

  2. Urszula Strzebońska, Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach, „Dwie sowy”, podkład cd

  3. Weronika Przybycień, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, „Betlejem Polskie”, podkład cd

  4. Oliwia Dutka, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, „Kolęda cisza”, podkład cd

  5. Wiktoria Maj, Szkoła Wokalno- Aktorska II st: „Wokal Art” Kraków, „Kolęda Maryi”, podkład cd

  6. Gabriela Nawój, Pałac Młodzieży Tarnów, „Anioł pasterzom mówił”, podkład cd

  7. Natalia Karolaś, LO Sucha Beskidzka, „Kolęda Maryi”, podkład cd

     

 

Grupowo

 

 

 

  1. Duet „KONTRAST” Kornelia Podstawna, Zosia Chachuła, Bielsko Biała, „Kolęda dla nieobecnych”, podkład cd

  2. Klasa II A, LO im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Złota Jerozolima, biedne Betlejem”, akompaniament

 

 

 

Zakończenie ok 18:00