Tym razem wielkanocny zajączek będzie tematem naszego konkursu plastycznego. Liczymy na Waszą kreatywność i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w tych plastycznych zmaganiach. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem!

Znamy już wyniki dzisiejszych zmagań! W Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpiło dziś ponad 60 tzw. podmiotów wykonawczych, czyli solistów, duetów i grup. Czytajcie, udostępniajcie!

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek! Na zgłoszenia czekamy do 13 stycznia. Konkursowe zmagania w naszej Sali Widowiskowej już 19 stycznia, w czwartek o 9:00.

Dziesiątki, a może nawet setki przepięknych aniołków. Dziękujemy Wam za tak wielkie zainteresowanie naszym bożonarodzeniowym konkursem. Dziękujemy Wam – młodzi artyści, dziękujemy Waszym nauczycielom i rodzicom. Wierzcie nam, gdybyśmy tylko mogli, nagrodzilibyśmy Was wszystkich. Niestety, to jest konkurs, a jeśli konkurs, to są nagrodzeni i ci, którym nagród zdobyć się nie udało.

Ogłaszamy konkurs na bożonarodzeniowego aniołka! Szczegóły w regulaminie.