Znamy już laureatów naszego wielkanocnego konkursu! Zostaliśmy "zasypani" wielkanocnymi zajączkami. Wszystkie prace są przepiękne, ale konkurs to konkurs. Ktoś musi zająć pierwsze miejsce. 

Tym razem wielkanocny zajączek będzie tematem naszego konkursu plastycznego. Liczymy na Waszą kreatywność i już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w tych plastycznych zmaganiach. Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem!

Dziesiątki, a może nawet setki przepięknych aniołków. Dziękujemy Wam za tak wielkie zainteresowanie naszym bożonarodzeniowym konkursem. Dziękujemy Wam – młodzi artyści, dziękujemy Waszym nauczycielom i rodzicom. Wierzcie nam, gdybyśmy tylko mogli, nagrodzilibyśmy Was wszystkich. Niestety, to jest konkurs, a jeśli konkurs, to są nagrodzeni i ci, którym nagród zdobyć się nie udało.

Znamy już wyniki dzisiejszych zmagań! W Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej wystąpiło dziś ponad 60 tzw. podmiotów wykonawczych, czyli solistów, duetów i grup. Czytajcie, udostępniajcie!

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kolęd i pastorałek! Na zgłoszenia czekamy do 13 stycznia. Konkursowe zmagania w naszej Sali Widowiskowej już 19 stycznia, w czwartek o 9:00.