Prezentujemy wyniki Festiwalu, który w tym roku odbył się w formule online. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczestnikom za udział! Mamy nadzieję, że kolejna edycja odbędzie się już na naszej scenie

Nowe okoliczności stawiają nam nowe wyzwania, dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w nowej formule Festiwalu Piosenki Polskiej, który od lat organizowany jest przez naszą instytucję. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Uczestnicy Konkursu oceniani będą przez Jury w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria – uczniowie klas I-III, II kategoria – uczniowie klas IV-VI, III kategoria – uczniowie klas VII-VIII.

Taniec jest Twoją wielką pasją? Chcesz w przyszłości tańczyć na znanych światowych scenach? Masz teraz sporo czasu i chciałbyś go dobrze wykorzystać? Nie czekaj wyślij zgłoszenie oraz nagranie swojego tańca i weź udział w konkursie V „Art Clip Dance” bez wychodzenia z domu!

Ze względu na wyjątkową sytuację zmieniliśmy formę tradycyjnego konkursu wielkanocnego. Dzieci przysyłały swoje zdjęcia z własnoręcznie wykonaną pracą konkursową – stroikiem wielkanocnym. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Zgodnie z Regulaminem trwa nabór prac na plastyczny konkurs wielkanocny. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację, musimy nieco zmienić zasady. Prosimy o nieprzynoszenie prac do Starego Kina. Proponujemy inne rozwiązanie.