Zapraszamy do udziału w Festiwalu Artystycznym TALENTY 2019, podajemy informacje dotyczące terminów zgłoszeń, przesłuchań i oceny prac w tegorocznej edycji gminnej Festiwalu Talenty.

 

6 czerwca 2019 r. (czwartek) odbył się Festiwal Piosenki Polskiej organizowany przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej w sali widowiskowej CKSiT. Poniżej podajemy wyniki przeglądu wokalnego.

 

Cinema9d.eu we współpracy z Gminą Kalwaria Zebrzydowska oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej  organizuje dla Was rozrywkę, jakiej jeszcze nie było! CHCESZ WYGRAĆ DARMOWY BILET DO KINA 9D? Zapraszamy!

Już w przyszłym tygodniu, w czwartek (6 czerwca 2019), odbędzie się Festiwal Piosenki Polskiej. Prezentujemy harmonogram przesłuchań.

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje dzierżawę terenu podczas imprezy Dni Kalwarii Zebrzydowskiej, pod usługę wesołego miasteczka i rekreacji, dmuchańców. Nasze zapytanie dotyczy prowadzenia w/w usług na zasadzie wyłączności.