Znamy już zwycięzców konkursu plastycznego. Zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie Konkursem Wielkanocnym. Na Konkurs złożono ponad 100 palm!

Dlatego też odbiór palm i dyplomów możliwy jest od poniedziałku (22 marca) od godz. 16:00. Prosimy nie przychodzić wcześniej. Dziękujemy wszystkim za udział!

 

 

 

WYNIKI KONKURSU

W dn. 19 marca 2021 r. w  Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej przeprowadzono Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna”. Jury ustaliło następujące wyniki:

 

KATEGORIA  – PRZEDSZKOLE ORAZ KLASY „0”

 

I miejsc:        Zofia Kosek, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

                    Jakub Kościelniak, Przedszkole w Podolanach

                    Kacper Targosz, Przedszkole w Podolanach

 

II miejsc:       Jakub Kaźmierczak, Przedszkole w Podolanach

                     Lena Kowalczyk, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

                     Nadia Franik, Przedszkole w Podolanach

 

III miejsc:     Franciszek Kosek, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

                    Nikola Kowalczyk, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

                    Gabriel Opyrchał, ZSP w Zarzycach Wielkich

 

 

Wyróżnienie

1.     Franciszek Dyrga, Przedszkole w Podolanach – filia Leńcze

2.     Antoni Dyrga, Przedszkole w Podolanach – filia Leńcze

 3.     Gabriela Karelus, ZSP w Zarzycach Wielkich

 4.     Maja Kasiarz, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolanach

 5.     Julia Kawaler, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolanach

 6.     Jakub Kleszcz, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

7.     Laura Kowalska, Przedszkole w Podolanach

 8.     Alan Kruk-Nowak, Przedszkole w Podolanach

9.     Olga Kulawik, SP nr 6 w Leńczach

10.  Oliwier Łapa, Przedszkole w Podolanach

11.  Filip Łęczyński, Przedszkole w Podolanach

12.  Julia Majcherczyk, ZSP w Zarzycach Wielkich

13.  Lilianna Majda, ZSP w Zarzycach Wielkich

14.  Norbert Malina, ZSP w Zarzycach Wielkich

15.  Tymoteusz Maślanka, Przedszkole w Podolanach

16.  Rafał Motal, ZSP w Zarzycach Wielkich

17.  Julia Pawlikowska, Przedszkole w Podolanach

18.  Franciszek Pietrzak, Przedszkole w Podolanach

19.  Martyna Radwan, Niepubliczne Przedszkole w Brodach

20.  Jakub Radwan, ZSP w Zarzycach Wielkich

21.  Alicja Rzeszowska

22.  Jakub Studnicki, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolanach

23.  Maja Suder, Przedszkole w Podolanach

24.  Beniamin Szczygieł, Przedszkole w Podolanach

25.  Lena Szczyrbak, Przedszkole w Podolanach

26.  Szymocha Marcin, ZS nr 3 w Przytkowicach

27.  Lena Ulman, Przedszkole w Podolanach

28.  Gabriela Wcisło, Przedszkole w Podolanach

29.  Lena Wójcik, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

30.  Karol Wójcik, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

31.  Alicja Wysogląd, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

32.  Kamila Zwierz, Przedszkole w Podolanach

33. Aleksandra Szczyrbak, Przedszkole w Podolanach

 

 

KATEGORIA  – KLASY I-III SP

 

 I miejsc:        Beata Łuczak, kl. III, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

                     Szymon Woźnicki, kl. II, ZS nr 3 w Przytkowicach

 

II miejsc         Kacper Wójcik, kl. II, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

                     Kacper Adamczyk, kl. II, SP nr 6 w Leńczach

 

III miejsc       Sebastian Karamański, kl. III, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolanach

                     Gabriela Sarapata, kl. I, ZS nr 5 w Barwałdzie Górnym

 

Wyróżnienie    Lena Machnik, kl. II, SP nr 6 w Leńczach

                     Anna Wójcik, kl. II, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

KATEGORIA  – KLASY IV-VI SP

 

I miejsc                      Amelia Kosek, kl. VI, SP w Zebrzydowicach

 

II miejsc                    Aleksandra Wysogląd, kl. IV, SP nr 1 w Stanisławiu Dolnym

 

III miejsc                   Zofia Janiczak, kl. VI, SP w Brodach

 

Wyróżnienie              Szymon Dyduch, kl. V, ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

                               Marcin Komorowski, kl. V, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolany

                               Maja Kowalczyk, kl. VI, SP w Zebrzydowicach

 

 

KATEGORIA – KLASY VII-VIII

 

I miejsc          Emilia Turek, kl. VII, ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

 

II miejsc         Natalia Leśniak, kl. VII, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolany

 

III miejsc       Julia Jarosz, kl. VII, ZS nr 7 w Barwałdzie Średnim

 

Wyróżnienie    Kamila Morek, kl. VII, ZSP w Stanisławiu Dolnym-Dolany

 

Do konkursu przystąpiło łącznie: 104 uczestników.

 

 

Sk