Z radością ogłaszamy wyniki konkursu na ,,Stroik świąteczny”. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Dzięki Waszym pracom w budynku CKSiT zrobiło się naprawdę świątecznie.

 

 

Lista zwycięzców poniżej:

 

 

Kategoria: przedszkolaki klasy ,,0”:

 

I miejsce- Jakub Łapa, Przedszkole w Podolanach

Lena Jędrzejczyk, Przedszkole w Zebrzydowicach

Piotr Leńczowski, Przedszkole w Podolanach

 

II miejsce- Szymon Szczyrbak, Przedszkole w Podolanach

Oliwier Łapa, Przedszkole w Podolanach

Pola Ryłko, Przedszkole w Kalwarii Zebrzydowskiej

Emilia Ligus, Przedszkole w Zebrzydowicach

 

III miejsce- Jakub Mirocha, Przedszkole w Podolanach

Sebastian Karamański, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Klaudia Burkot, oddział przedszkolny w Brodach

 

Wyróżnienie:

Sebastian Łyczak, Przedszkole w Podolanach

Małgorzata Kowalska, Przedszkole w Podolanach

Laura Sarapata, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Karolina Młotkowska, Przedszkole w Podolanach

Artur Leńczowski, Przedszkole w Podolanach

Lilka Opyrchał, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Wiktoria Łyczak, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Dorota Dudziak, ZSP w Zarzycach Wielkich

Weronika Miłoń, ZSP w Zarzycach Wielkich

Jakub Zaporowski, ZSP w Zarzycach Wielkich

Lenka Popiel, ZSP w Zarzycach Wielkich

Karolina Pindel, ZSP w Zarzycach Wielkich

Bartek Zięba, ZSP w Zarzycach Wielkich

Antoni Para, ZSP w Zarzycach Wielkich

Kacper Leńczowski, ZSP w Zarzycach Wielkich

Lena Mamcarczyk, Przedszkole w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Kategoria: klasy I-III:

 

I miejsce- Maja Wyka, kl. I, ZS w Przytkowicach

Dominika Morek, kl. I, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Michał Kurek, kl III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Lilianna Latoś, kl. I, ZS w Przytkowicach

Milena Żak, kl. III, ZS w Przytkowicach

Nikola Pałosz, kl. III, SP w Barwałdzie Górnym

 

III miejsce- Natalia Gębala, kl. III, SP w Barwałdzie Górnym

Magdalena Piwowar, kl. III, ZSP w Zarzycach Wielkich

Julian Duban, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Filip Wicher, kl. III, ZS w Przytkowicach

Zuzanna Ryłko, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Wyróżnienie:

Amelia Słonina, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Marcin Komorowski, kl. III, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Julia Godula, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Oskar Tupta, kl. III, ZS w Przytkowicach

Dawid Lenik, kl. I, ZS w Skawinkach

Alicja Opyrchał, kl. I, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Jakub Burkot, kl. III, ZS w Brodach

Natalia Paw, kl. I, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Anastazja Rymarczyk, kl. III, SP w Barwałdzie Górnym

Natalia Brózda, kl. III, ZS w Przytkowicach

Kacper Szostek, kl. III, ZS w Przytkowicach

Magdalena Typrowicz, kl. III, ZS w Przytkowicach

Natalia Ogiegło, kl. I, ZSP w Stanisławiu Dolnym

Martyna Zwierz, kl. III, ZS w Przytkowicach

Wiktoria Rymarczyk, kl. I, ZS w Barwałdzie Górnym

Maja Mamcarczyk, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Gabriela Dudoń, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym

Martyna Kukuła, kl. III, ZS w Leńczach

Amelia Gonciarczyk, kl. III, ZS w Przytkowicach

Martyna Motal, kl. III, ZS w Przytkowicach

Eliza Kowalczyk, kl. I, SP w Stanisławiu Dolnym

Joanna Mocała, kl. III, ZS w Przytkowicach

Julia Jarguz, kl. I, ZS w Przytkowicach

Beata Wójcik, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Patryk Sekuła, kl. III, SP w Zarzycach Wielkich

Mateusz Tomaszewski, kl. I, ZSP w Zarzycach Wielkich

Julia Maślanka, kl. I

Patrycja Gibas, kl. I, ZSP w Zarzycach Wielkich

Kacper Kowalski, kl. I, ZS w Brodach

 

Kategoria: klasy IV-VI:

 

I miejsce- Klaudiusz Jurek, kl. IV, Skawinki

Martyna Tomiak, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Marlena Wicher, kl. IV, ZSP w Zarzycach Wielkich

Jakub Orłowski, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich

Angelika Sulka, kl. IV, SP w Bawałdzie Górnym

 

III miejsce- Zuzia Madej, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Marlena Bieniarz, kl. IV, SP w Skawinkach

 

Wyróżnienie:

Madzia Ochman, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Emilia Żurek, kl. V, SP w Zebrzydowicach

 

 

 

Kategoria: gimnazjum i klasa VII szkoły podstawowej

I miejsce- Karolina Kowalska, kl. VII, ZS w Leńczach

 

II miejsce- Emilia Kowalska, kl. III, ZS w Leńczach

 

III miejsce- Kamil Pyrek, kl. II, SOSW w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy do Starego Kina przy ul. Mickiewicza 4 w godzinach pracy CKSiT.