Poniżej prezentujemy harmonogram występów w Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 18 stycznia br. w Sali Widowiskowej CKSiT w Kalwarii przy ulicy Broniewskiego 3.

 

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW

Konkurs Kolęd i Pastorałek

 Sala Widowiskowa CKSiT ul. Broniewskiego 3, Kalwaria

18.01.2018 r.

 

9:00 Przedszkolaki i klasy „0”

 

Indywidualnie:

1. Alicja Kosek, Pastorałka od serca do ucha, Przedszkole Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, podkład CD
2. Wiktoria Elżbieciak, Bosy Pastuszek, SP w Stanisławiu Dolnym, podkład CD
3. Karolina Katzer, Pastorałka Anielska, SP w Brodach, podkład CD

 

Grupowo:

4. Grupa 0 B, Świeć gwiazdeczko, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
5. Anna Sulka, Maja Ochman, Konrad Dudoń, Krystian Petek, Olaf Śliwa, Przybieżeli do Betelejem, SP w Barwałdzie Dolnym, podkład CD

 

ok. godz. 9:30 -Obrady jury- Rozdanie nagród

 

Ok. godz. 9:50 Klasy I-III

Indywidualnie:

1. Emilia Filipiak, kl. I, Bosy Pastuszek, SP w Brodach, podkład CD
2. Gabriela Rojek, kl. I, Z Narodzenia Pana, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
3. Antoni Nowak, kl. I, Dnia jednego o północy, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
4. Maja Mamcarczyk, kl. I, W Dzień Bożego Narodzenia, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
5. Anna Wądolny, kl. I, A wczora z wieczora, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
6. Dawid Leńczowski, kl I, Północ już była, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
7. Julita Radwan, kl. I, Zatańczymy wokół choineczki, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
8. Aleksandra Kurowska, kl. I, Świeć Gwiazdeczko Mała świeć, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
9. Aleksandra Surma, kl. II, Spójrz na Jezusa, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
10.Adrianna Filek, kl. II, Lulajże Jezuniu, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
11. Natalia Korzeniowska, kl. II, Śpij Jezu, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
12. Stefano Medici, kl. III, Nie było miejsca dla Ciebie, SP w Ponikwi, podkład CD
13. Maria Kada, kl. III, Gdy śliczna Panna, SP w Ponikwi, podkład CD
14. Lena Gielas, kl. III, Kolędowy czas, SP w Barwałdzie Górnym, podkład CD
15. Magdalena Piwowar, kl. III, Bosy Pastuszek, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
16. Nikola Kosek, kl. III, Jesteśmy Pastuszkami, ZSP w Zarzycach Wielkich,
17. Julia Sekuła, kl. III, Świeć Gwiazdeczko mała świeć, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
18. Paweł Madzia, kl. III, Pastorałka Sądecka, Studio Piosenki Music, podkład CD

0k. godz. 11:00 - Grupowo:

19. Klasa III, Leć, kolędo, SP w Barwałdzie Górnym, podkład CD
20. Klasa Ib z Podstawówki w Brodach, Był pastuszek bosy, A wczora z wieczora, Pójdźmy wszyscy do stajenki – mix kolęd, SP w Brodach, podkład CD
21. Milena Moskała, Nina Pilch, Świeć Gwiazdeczko, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
22. Aniołki, W Betlejem, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
23. I SP, Bosy Pastuszek, SP w Barwałdzie Górnym, podkład CD
24. Kolędnicy z kl. Ia, Do Szopy hej pasterze, SP z Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD

ok. godz. 11:30 - Obrady jury- Rozdanie nagród

 

Ok. godz. 12:10- Klasy IV-VI

 

Indywidualnie:

1. Anna Ofiarowicz, kl. IV, Gdy śliczna Panna, SP w Brodach, podkład CD
2. Piotr Łężniak kl. IV, Nad Betlejem w ciemną noc, SP w Przytkowicach, pendrive
3. Gabriela Katzer, kl. IV, Nie było miejsca dla Ciebie, SP w Brodach, podkład CD
4. Wiktoria Górny, kl. IV, Jam jest dudka, SP w Stanisławiu Dolnym, podkład CD
5. Weronika Pająk, kl. V, Jakaś światłość nad Betlejem, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
6. Dagmara Mazur, kl. V, Dzisiaj w Betlejem, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
7. Nikola Kita, kl. V, Bosy Pastuszek, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
8. Julia Maliszewska, kl. V, Gore Gwiazda Jezusowi, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
9. Natalia Mika, kl. V, Złota Jerozolima, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
10. Wiktoria Faber, kl. V, Jezus Malusieńki, SP w Stanisławiu Dolnym, podkład CD
11. Emilia Mazuga, kl. V, Dziś w Betlejem noc przedziwna, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
12. Vanessa Ochman, kl. V, Zagraj dziecku, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
13. Julia Madejska, kl. V, Chodziły owieczki, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
14. Zofia Walaszek, kl. V, Gdy w pokoju wyrośnie choinka, SP Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym, akompaniament
15. Izabela Malina, kl. VI, Mario, czy Ty wiesz, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
16. Martyna Wójcik, kl. VI, Jezus Malusieńki, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, akompaniament
17. Nadia Wójtowicz, kl. VI, Gdy śliczna Panna, SP w Leńczach, podkład CD

 

ok. godz. 13:10 Grupowo:

18. Klasa piąta, Aniołowie z naszych pól, SP w Stanisławiu Dolnym, podkład CD
19. Rozśpiewane czwartaczki, Złota Jerozolima, ZSP w Zarzycach Wielkich, podkład CD
20. Trio z szóstej, Uciekali, SP w Stanisławiu Dolnym, podkład CD
21. Zespół Sempre, Jezus Malusieńki, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej, podkład CD
22. Klasa IV, Pojedziemy saniami, SP w Ponikwi, akompaniament
23. Julia Janik, Julia Kania, Wśród nocnej ciszy, SP w Przytkowicach, akompaniament

 

ok. godz. 13:40 -Obrady jury- Rozdanie nagród

ok. godz. 14:10 Gimnazja oraz VII klasa szkoły podstawowej

Indywidualnie:

1. Piotr Rajda, kl. II, Lulajże Jezuniu, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Gimnazjum w Kalwarii, akompaniament
2. Emilia Cholewa, kl. VII, Uciekali uciekali, SP w Zebrzydowicach, akompaniament,
3. Natalia Wróbel, kl. VII, Podanie, SP w Ponikwi, akompaniament,
4. Emilia Surówka, kl. VII, Zaśnij dziecino, ZS w Leńczach, akompaniament
5. Oliwia Krzysiek, kl. VII, Nie było miejsca dla Ciebie, SP w Stanisławiu Górnym, podkład CD
6. Julia Kosek, kl. VII, Kolęda dla nieobecnych, SP w Stanisławiu Górnym akompaniament
7. Adrian Sekuła, kl. II, Mario czy Ty wiesz, SP w Brodach, podkład CD
8. Wiktoria Salawa, kl. III, Babcizegar, SP w Zebrzydowicach, akompaniament
9. Aleksandra Grzebinoga, kl. III, Gwiazdki świecą nad stajenką, SP w Przytkowicach, akompaniament
10. Marcelina Szymańska, kl. III, Pastorałka prosto z nieba, SP w Przytkowicach, akompaniament
11. Karolina Trela, kl. III, Kolęda z wysokości, SP w Zebrzydowicach, akompaniament
12. Karolina Surówka, kl. III, W żłobie leży, ZS w Leńczach, akompaniament
13. Wiktoria Stela, kl. III, SP w Kalwarii Zebrzydowskiej
14. Nina Kotarba, kl. II, Kołysanka dla Jezusa, Gimnazjum w Rytrze

 

ok. godz. 15:00 Grupowo:


15. Forte, Gwiazdo świeć, ZS w Leńczach, akompaniament
16. Zespół Muhy, Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje, SP w Przytkowicach, akompaniament
17. Remedium, Kołysanka, SP w Ponikwi, akompaniament
18. Emilia i Karolina Surówka, Zapal Światło, ZS w Leńczach, akompaniament

 

ok. godz. 15:15 -Obrady jury- Rozdanie nagród