Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przesłuchań Festiwalu Piosenki Polskiej.

 

9:00-Przedszkolaki i klasy „0”

1. Beata Łuczak, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,A ja wolę moją mamę”, podkład CD
2. Grzegorz Biernacki, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Kamień z napisem love”, pendrive,
3. Oliwia Godawa, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Dumka na dwa serca, pendrive,
4. Laura Sarapata, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Będziesz moją Panią”, pendrive,,
5. Lilla Opyrchał, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Pół kroku stąd”, pendrive,,
6. Milena Myśliwiec, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Puszek okruszek”, pendrive,,
7. Lena Grodecka, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Gdy mi Ciebie zabraknie”, pendrive,,
8. Natalia Opyrchał, SP w Zebrzydowicach, ,,Osioł”,

9:30 Obrady jury- Rozdanie nagród


Ok. 9:50 Klasy I-III

1. Emilia Filipiak, kl. I, SP w Brodach, ,,Byle jak”, podkład CD,
2. Julita Radwan, kl. I, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Kaktus”, podkład CD,
3. Antoni Nowak, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Świat muzyką malowany”, podkład CD,
4. Maja Mamcarczyk, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,A ja tańczę, śpiewam”, podkład CD,
5. Amelia Słonina, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Zawsze razem”, podkład CD,
6. Zuzanna Chudoba, kl. II, SP w Zebrzydowicach, ,,Na plaży”, pendrive,
7. Natalia Korzeniowska, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Gdy leżę na plaży”, podkład CD,
8. Jagoda Godawa, kl. III, ZSP w Stanisławiu Dolnym, ,,Pojedziemy na łów”, podkład CD,
9. Wiktoria Zaręba, kl. III, SP w Brodach, ,,Meluzyna”, podkład CD,
10. Magdalena Piwowar, kl. III, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Pół kroku stąd”, podkład CD,

10:30 Obrady jury- Rozdanie nagród

Ok. 11:00 Klasy IV-VI
1. Amelia Leńczowska, kl. IV, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Chcę tu zostać”, pendrive,
2. Julia Kania, kl. IV, ZS w Przytkowicach, ,,Dni których nie znamy”, pendrive,
3. Agata Serwin, kl. IV, ZS w Przytkowicach, ,,Kocham Cię życie”, pendrive,
4. Piotr Łężniak, kl. IV, ZS w Przytkowicach, ,,Zacznij od Bacha”, pendrive,
5. Natalia Mika, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Kaktus”, podkład CD,
6. Dagmara Mazur, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Zagubiony”, pendrive,
7. Julia Maliszewska, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,100”, pendrive,
8. Nikola Kita, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Dni których nie znamy”, pendrive,
9. Daniel Gibas, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Miłość w Zakopanem”, podkład CD,
10. Antonina Kwiecień, kl. V, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Dni których nie znamy”, podkład CD,
11. Wiktoria Faber, kl. V, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Mamo”, podkład CD,
12. Aleksandra Kruk, kl. VI, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Dni których nie znamy”, podkład CD,
13. Aleksandra Filek, kl. VI, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Pomaluj mi świat”, podkład CD,
14. Martyna Orkisz, kl. VI, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Kolorowy wiatr”, podkład CD,
15. Milena Sarapata, kl. VI, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Laleczka z saskiej porcelany, podkład CD,
16. Izabela Malina, kl. VI, ZSP w Zarzycach Wielkich, ,,Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, podkład CD.
17. Nadia Wójtowicz, kl. VI, ZS w Leńczach, ,,Małe tęsknoty”, podkład CD,


12:10 Obrady jury- Rozdanie nagród

Ok. 12:50 Gimnazja
1. Emilia Surówka, kl. VII, ZS w Leńczach, ,,Czarny blues o czwartej nad ranem, akompaniament,
2. Julia Malik, kl. VII, SP w Stanisławiu Dolnym, ,,Byle jak”, podkład CD,
3. Karolina Trela, kl. III, SP w Zebrzydowicach, ,,Żyj”, pendrive,
4. Emilia Cholewa, kl. VII, SP w Zebrzydowicach, ,,Gdzie Ci mężczyźni”, pendrive,
5. Karolina Surówka, kl. III, ZS w Leńczach, ,,Żyj mój świecie”, akompaniament,
6. Joanna Filek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Miasto”, podkład CD,
7. Wiktoria Stela, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Księżniczka”, akompaniament,
8. Wiktoria Wądolny, kl. VII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ,,Zawsze naj”,


13:40 Obrady jury- Rozdanie nagród