(23.10.2018 r.) wtorek

 

 

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: MUZYKA INSTRUMENTALNA (od godz. 9:00)

 

 

I GRUPA (klasy I – III)

 

1) Franciszek Wolak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,

Etiuda – op 68, nr 15, skrzypce

2) Milena Moskała, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Tarantella”

3) Adrianna Filek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,

,,Świetlik”, pianino

4) Aleksandra Surma, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Bass Blues”



II GRUPA (klasy IV – VI)

5) Piotr Łężniak, kl. V, ZS w Przytkowicach,
,,More than you know”, perkusja, pendrive

6) Karol Zawora, kl. V, SP w Barwałdzie Średnim,
,,Toccote i fuga d-moll”, pianino

7) Emilia Surma, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Polonez”

8) Natalia Frajkowska, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Kamienna lampa w herbacianym ogrodzie”, pianino elektryczne – keyboard

9) Weronika Malina, kl. IV, SP w Zarzycach Wielkich,
,,Tarantella”, pianino

10) Jakub Bednarz, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym,
,,Variazione alla Guardanne las rocas”, gitara

11) Aleksandra Głowacz, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Preludium”, fortepian


III GRUPA ( VII, VIII klasa szkoły podstawowej oraz III gimnazjum)

12) Michał Moskała, kl. VII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Polskie drogi”

13) Oskar Mądracki, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Estiudos sencillos XI”, gitara klasyczna



ok. godz. 10:00 obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii muzyka instrumentalna

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: WOKAL (od godz. 10:40)

 

PRZEDSZKOLAKI

1) Wiktoria Machaj, klasa 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Zostań moją przyjaciółką”, ,,Jesteśmy Polką i Polakiem”, podkład CD

2) Krzysztof Łazarczyk, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Przyroda wzywa”, ,,Śpiewaj”, podkład CD

I GRUPA (klasy I-III)

3) Franciszek Wolak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Ojczyzno ma”, ,,Przybyli ułani”, podkład CD,

4) Emilia Filipiak, kl. II, SP w Brodach,
,,Nowe dni”, ,,Nie liczę godzin i lat”, podkład CD,

5) Antoni Nowak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Przybyli ułani”, ,,Raduje się serce”, podkład CD,

6) Natalia Korzeniowska, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Pięknie żyć”, ,,Jesień”, podkład CD,

 

ok. 11:10- obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii przedszkolaki i I kategorii wiekowej

 

 

II GRUPA (klasy IV – VI) od godz. ok. 11:40

 

7) Weronika Malina, kl. IV, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,W moim ogródecku”, ,,Płynie Wisła”, podkład CD,

8) Oliwia Kaleta, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Cicho”, ,, Mam tę moc”, akompaniament,

9) Natalia Brózda, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Będzie co ma być”, ,,Halo ziemia”, pendrive

10) Nikola Kucharczyk, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,List do Boga”, ,,Pół kroku stąd”, pendrive

11) Magdalena Żmuda, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Czy ten Pan i Pani”, ,,Ale to już było”

12) Magdalena Piwowar, kl. IV, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,Na chwilę”, ,,Lustra”, podkład CD,

13) Cyprian Szpak, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,Ładne oczy masz”, ,,Nie będę Julią”, pendrive

14) Gabriela Katzer, kl. V, SP w Brodach,
,,Jaki piękny świat”, ,,Meluzyna”, podkład CD,

15) Amelia Leńczowska, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,O mnie się nie martw”, ,,Kocham Cię, tiamoje ten”, podkład CD,


16) Julia Kania, kl. V, ZS w Przytkowicach,
,,Iść w stronę słońca”, ,,Pocałuj noc”, podkład CD,

17) Emilia Mazuga, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Co nam w duszy gra”, ,,Czterdzieści słów”, podkład CD,

18) Wanessa Ochman, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Radość najpiękniejszych lat”, ,,Jej ostatni rok”,

19) Franciszek Graczyk, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,o Pani”, ,,Barcelona”, pendrive

20) Weronika Pająk, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Byle jak”, ,,Nie ma nas”,

21) Julia Madejska, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Meluzyna”, ,,Aleją gwiazd”,

22) Julia Maliszewska, kl. VI, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,Biegnij przed siebie”, ,,Deszczowa piosenka”, pendrive


ok. 12:50 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w II kategorii wiekowej

 

 

III GRUPA (VII, VIII klasa szkoły podstawowej oraz III gimnazjum) od godz. ok. 13:30

23) Nadia Wójtowicz, kl. VII, ZS w Leńczach,
,,Kasztany”, ,,Małe tęsknoty”, podkład CD,

24) Emilia Cholewa, kl. VIII, SP w Zebrzydowicach,
,,Prostest dance”, podkład CD,

25) Wiktoria Wądolny, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Kocham Cię życie”, ,,Just Cire Me a reason”, podkład CD,

26) Emilia Surówka, kl. VIII, ZS w Leńczach,
,,Czas nas uczy pogody”, ,,Czarny blues o czwartej nad razem”

27) Adrian Sekuła, kl. III, SP w Brodach,
,,Ake”, ,,Początek”, podkład CD,

28) Magda Warmuz, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Małgośka”, ,,Niech żyje bal”,

 

ok. 14:00- obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w III kategorii wiekowej

 

(25.10.2018 r.) czwartek

 

 

 

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: RECYTACJA (od godz. 8:30)

 

 

 

O GRUPA (przedszkolaki)

 

1) Mateusz Pająk, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Chory Kotek” S. Jachowicz, ,,Trzy małe świnki” Baśnie Braci Grimm

2) Lena Mamcarczyk, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Hipopotam” J. Brzechwa, frag. ,,Złotowłosa i trzy niedźwiadki” L. Delphine

3) Aleksandra Kowalska, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Samochwała” J. Brzechwa, ,,Wiązka patyków” Baśń z Dalekiego Wschodu”



ok. 8:45 - obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii wiekowej: przedszkolaki



I GRUPA (klasy I – III) od godz. ok. 9:00

 

3) Laura Dyrga, kl. I, ZS w Przytkowicach,
,,Kłamczucha” J. Brzechwa, ,,Dzieci z Bullerbyn” A. Lindgreen

4) Milena Żak, kl. I, ZS w Przytkowicach,
,,Zosia Samosia” J. Tuwim, ,,Cudaczek – wyśmiewaczek” J. Duszyńska

5) Amelia Słonina, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Zły humorek” D. Gellwer, ,,Kubuś Puchatek” A.A. Milne

6) Michał Suwada, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Słoń Trąbalski” J. Tuwim, ,,Deszcz i borowik” b. Czarnik

7) Piotr Morek, kl. II, ZSP w Stanisławiu Dolnym,
,,Szybko” D. Wawiłow, ,,Co to znaczy- zrywać sobie płuca” G. Kasdepke

8) Lena Hobot, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Orzech” J. Brzechwa, fragm. ,,Oto jest Kasia” M. Jaworczakowa

9) Milena Moskała, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,O Janku nieuku” W. Bełza, ,,Obiecujemy z kulturą” P. Wakuła

10) Nina Pilch, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Zosia Samosia” J. Tuwim, fragm. ,,Dziewczynka z zapałkami” H.CH. Andersen
11) Kornelia Pilch, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Testament mój” J. Słowacki, fragm. ,,Ziele na kraterze” M. Wańkowicz

12) Melania Gaura, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Gawęda o miłości ziemi ojczystej” W. Szymborska, ,,Niebieska dziewczynka” J. Porazińska


ok. 9:55 - obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w I kategorii wiekowej


II GRUPA (klasy IV – VI) od godz. ok. 10:30


13) Weronika Kalina, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Może potem” M. Strzałkowska, fragm. ,,Rutka” J. Fabicka

14) Martyna Opyrchał, kl. IV, SP w Zebrzydowicach,
,,Fryzura” A. Frączek, ,,M jak dżem” A. Tyszka

15) Aleksandra Maryon, kl. IV, SP w Zebrzydowicach
,,Skarga” A. Frączek, fragm. ,,Ania z Zielonego Wzgórza” L. M. Montgomery

16) Amelia Pacut, kl. IV, ZSP w Stanisławiu Dolnym,
,,Zezia, Giler i Oczak” A. Chylińska, ,,Paweł i Gaweł” A. Fredzo

17) Oliwia Piórkowska, kl. IV, SP w Zebrzydowicach,
,,Miss stonoga” A. Frączek, ,,Noc czarownicy” D. Terakowska

18) Natalia Bury, kl. IV, SP w Barwałdzie Górnym,
,,Dwa wiatry” J. Tuwim, ,,Panna z Mokrą głową” K. Makuszyński

19) Mateusz Fudalewski, kl. V, SP w Zebrzydowicach,
,,Budzik” A. Frączek, ,,Domowa awantura” J. Onichimowska

20) Andżelika Pacut, kl. V, SP w Barwałdzie Górnym,
,,Grzeczna dziewczynka” A. Milne, ,,Kosmita” R. Jędrzejewska – Wróbel

21) Natalia Jankowia, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym,
,,Ptasie radio” J. Tuwim, ,,Spotkanie nad morzem” J. Korczakowska

22) Emilia Pacułt, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym,
,,Kot w pustym mieszkaniu” W. Szymborska, ,,W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicz

23) Zuzanna Łukasik, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Młody czarodziej” J. Papuzińska, ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem” J. R. R. Tolkien

24) Wanessa Ochman, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Urszula Kochanowska” B. Leśmian, ,,Hobbit ,czyli tam i z powrotem” J. R. R. Tolkien

25) Emilia Mazuga, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Strachy” Z. Beszczyńska, ,,Kiedy Pani złość przychodzi” E. Meyer - Glitza




ok. godz. 11:40 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w II kategorii wiekowej




III GRUPA (VII, VIII klasa szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum) od godz. ok. 12:10

 

26) Jacek Zawara, kl. VIII, ZS w Barwałdzie Średnim,
,,Wędrówka” D. Wawiłow, ,,O aniołkach i diabełkach” ks M. Maliński

27) Wiktoria Wądolny, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Pamiętnik z powstania warszawskiego” M. Białoszewski, ,,Elegia o chłopcu Polskim”K. K. Baczyńki

28) Wiktoria Zacharska, kl. VIII, SP w Barwałdzie Górnym,
,,Pan tu nie stał” S. Barańczak, ,,Śmierć czeskiego psa” J. Rudnicki

29) Julita Bednarska, kl. III, SP w Barwałdzie Górnym,
,,Piłsudski” J. Lechman, ,,Przedwiośnie” S. Żeromski

30) Martyna Oleś, kl. VIII, ZS w Leńczach,
,,Kot w pustym mieszkaniu” W. Szymborska, ,,Opium w rosole” W. Muszerowicz

31) Kamila Kos, kl. VII, ZS w Leńczach,
,,Pchła Szachrajka” J. Brzechwa, ,,Don Kichot z Manchy” M. de Cervantes

32) Oliwia Światłoń, kl. VIII, ZS w Leńczach,
,,Wieża Babel”, ,,Kłamczucha” M. Musierowicz



ok. 12:30 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w III kategorii wiekowej

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: TANIEC (od godz. 12:50)

 

 

I GRUPA (klasy I – III)

1) Zuzanna Łuczak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Les Syphides Waltz”, podkład CD


II GRUPA (klasy IV – VI)

2) Natalia Mika, kl. VI, ZSP w Zarzycach Wielkich,
,,Zakryj”, ,,New Rules”, podkład CD

 

III GRUPA (VII, VIII klasa szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum)


3) Emilia Graca, kl. VIII, ZS w Barwałdzie Średnim,
,,Lady Fitness”, podkład CD

4) Oliwia Światłoń, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Mix piosenek”, podkład CD

ok. 13:10 obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii taniec