Oto lista nagrodzonych oraz nominowanych do etapu powiatowego w poszczególnych kategoriach artystycznych.

 

  

 

Kategoria: MUZYKA INSTRUMENTALNA

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Franciszek Wolak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowicach
II miejsce – Milena Moskała, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
III miejsce – Aleksandra Surma, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

 

II grupa: klasy IV- VI

I miejsce- Emilia Surma, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
II miejsce – Piotr Łężniak, kl. V, ZS w Przytkowicach
III miejsce – Jakub Bednarz, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym

 

wyróżnienia: Karol Zawora, kl. V, SP w Barwałdzie Średnim
Natalia Frajkowska, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

 

 

III grupa: klasa VII i VIII szkoły podstawowej oraz klasa III gimnazjum

II miejsce- Michał Moskała, kl. VII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce- Oskar Mądracki, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Nominacje do etapu powiatowego otrzymują:
Franciszek Wolak,
Milena Moskała,
Emilia Surma,
Piotr Łężniak,
Jakub Bednarz,
Michał Moskała,
Oskar Mądracki

 

 

Kategoria: WOKAL

Przedszkolaki i klasy „0”:
II miejsce- Krzysztof Łazarczyk, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce – Wiktoria Machaj, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Antoni Nowak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Natalia Korzeniowska, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej


III miejsce- Franciszek Wolak, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Magdalena Żmuda, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Emilia Mazuga, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

III miejsce- Julia Kania, kl. V, ZS w Przytkowicach
Julia Maliszewska, kl. VI, ZSP w Zarzycach Wielkich

 

wyróżnienie:

Cyprian Szpak, kl. V, ZSP w Zarzycach Wielkich
Franciszek Graczyk, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Weronika Malina, kl. IV, ZSP w Zarzycach Wielkich

 

 

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Adrian Sekuła, kl. III, SP w Brodach

 

II miejsce- Emilia Surówka, kl. VIII, ZS w Leńczach

 

III miejsce- Emilia Cholewa, kl. VIII, SP w Zebrzydowicach

 

wyróżnienie:

Magdalena Warmuz, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Wiktoria Wądolny, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Nominacje  do konkursu powiatowego otrzymują:

Antoni Nowak,
Franciszek Wolak,
Natalia Korzeniowska,
Magdalena Żmuda,
Emilia Mazuga,
Julia Maliszewska,
Adrian Sekuła,
Emilia Surówka,
Emilia Cholewa

 

 

Kategoria: FOTOGRAFIA

I grupa: klasy I-III

I miejsce-Milena Moskała, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Aleksandra Wicher, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Dawid Suwada, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Julia Kania, kl. V, ZS w Przytkowicach

 

III miejsce- Magdalena Typrowicz, kl. IV, ZS w Przytkowicach


wyróżnienie: Jakub Bednarz, kl. VI, ZSP w Stanisławiu Dolnym

 

 

III grupa: klasa VII i VIII szkoły podstawowej oraz klasa III gimnazjum

I miejsce- Aleksandra Jarosz, kl. VIII, SP w Zebrzydowicach

 

II miejsce- Julia Garlacz, kl. VIII, ZS w Leńczach

 

III miejsce- Kinga Gaczorek, kl. III, ZS w Leńczach

 

wyróżnienie: Kamila Koś, kl. VIII, ZS w Leńczach
Liwia Kania, kl. VIII, ZS w Leńczach

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:
Milena Moskała
Aleksandra Wicher
Dawid Suwada
Julia Kania

Magdalena Typrowicz
Aleksandra Jarosz
Julia Garlacz

Kinga Gaczorek

 

 

 

Kategoria: PLASTYKA

Przedszkolaki i klasy „0”:

I miejsce- Julia Jurek, kl. 0, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Małgorzata Kowalska, kl. 0, Przedszkole Podolany

 

III miejsce- Natalia Mądrala, kl. 0, SP w Zebrzydowicach

 

wyróżnienie: Maja Matracka, kl. 0, SP w Zebrzydowicach
Kornelia Kozieł, kl. 0, SP w Zebrzydowicach

 

 

I grupa: klasy I-III

I miejsce- Anna Kowalska, kl. III, ZS w Leńczach

 

II miejsce – Gabriela Rojek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce – Zuzanna Stopa, kl.III, Weranda Anieli w Kalwarii Zebrzydowskiej

wyróżnienie: Jakub Czopek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Amelia Kukuła, kl. I, Weranda Anieli w Kalwarii Zebzydowskiej
Maja Mamcarczyk, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Marta Synowiec, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II grupa: klasy IV-VI

I miejsce- Maja Kowalczyk, kl. IV, Weranda Anieli

 

II miejsce- Anna Cycoń, kl. VI, SP w Barwałdzie Górnym

 

III miejsce- Nikola Franik, kl. V, SP w Zebrzydowicach

wyróżnienia: Justyna Oleś, kl. IV, Weranda Anieli w Kalwarii Zebrzydowskiej
Amelia Pacut, kl. IV, ZSP w Stanisławiu Dolnym
Oliwia Skołyszewska, kl. V, ZS w Przytkowicach

 

 

 

III grupa: gimnazjum

I miejsce- Liwia Kania, kl. VIII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

II miejsce- Aleksandra Maślej, kl. III, ZS w Przytkowicach
Dawid Paździorko, kl. VIII, ZS SP w Bawałdzie Średnim

 

III miejsce- Gabriela Pawlikowska, kl. VIII, Weranda Anieli w Kalwarii Zebrzydowskiej
Patrycja Rywotycka, kl. III, ZS w Leńczach

 

wyróżnienie: Patrycja Grzywa, kl. VII, ZS w Przytkowicach
Gabriela Stopa, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:
Anna Kowalska,
Gabriela Rojek,
Zuzanna Stopa,
Maja Kowalczyk,
Anna Cycoń,
Nikola Franik,
Liwia Kania,
Aleksandra Maślej,
Dawid Paździorko

 

 

 

Po odbiór nagród z kategorii artystycznej plastyka i fotografia zapraszamy w godzinach pracy CKSiT.