Taniec jest Twoją wielką pasją? Chcesz w przyszłości tańczyć na znanych światowych scenach? Masz teraz sporo czasu i chciałbyś go dobrze wykorzystać? Nie czekaj wyślij zgłoszenie oraz nagranie swojego tańca i weź udział w konkursie V „Art Clip Dance” bez wychodzenia z domu!

Wadowickie Centrum Kultury pragnie zaktywizować Was do działania i rozwijania swoich pasji. Pomimo tego, że nie możemy wychodzić z domu, nie poddawajmy się i działajmy! Mamy dla Was świetne rozwiązanie. Jeśli lubicie tańczyć, podzielcie się z nami swoimi zainteresowaniami i spróbujcie siły w konkursie online na najlepszy clip taneczny. Nasi jurorzy ocenią wszystkie przesłane clipy, a wyniki ogłosimy na naszej stronie internetowej www.wck.wadowice.pl i profilu facebookowym Wadowickiego Centrum Kultury 29 kwietnia 2020 r. Najlepsi otrzymają nagrody, które prześlemy pocztą. W tym roku formuła musiała zostać zmieniona, dlatego też udział w konkursie zostaje bezpłatny i przeprowadzony wyłącznie online.

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu o tematyce tanecznej „Art Clip Dance” jest kierowana zarówno do solistów, jak i duetów. Zasada jest prosta: nagraj filmik prezentujący Twoje umiejętności taneczne i wyślij go do nas, a także wypełnij formularz zgłoszeniowy. Nie można przesyłać filmów, które brały udział w konkursie w latach ubiegłych. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie poprzez formularze zgłoszeniowe dostępne poniżej. Clipy taneczne prosimy przesyłać po wysłaniu zgłoszenia do 16 kwietnia 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Zapraszamy na stronę internetową https://wck.wadowice.pl/art-clip-dance/, gdzie znajduje się formularz zgłoszenia dla solówek i duetów oraz regulamin konkursu

 

Źródło: Wadowickie Centrum Kultury