Wszystkim Paniom ślemy najlepsze życzenia!

sk

Zapraszamy do obserwowania nas na Instagramie - ckst_kalwaria!

sk

Godziny otwarcia obiektu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej od 1 marca 2018 r.:
a) od poniedziałku do piątku - 8:00 - 22:00
b) w soboty - 10:00 - 18:00
c) w niedziele - 14:00 - 18:00

Zapraszamy !

 

Informujemy o zakończeniu kolejnego sezonu funkcjonowania lodowiska "Biały Orlik" na obiekcie sportowo rekreacyjnym "Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od 28 lutego 2018 r. lodowisko będzie nieczynne.

Zapraszamy ponownie w następnym sezonie zimowym.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie ustalenia wspólnego planu obchodów 100-lecia niepodległości. Zapraszamy wszystkie osoby i organizacje, które chciałyby być partnerami wydarzeń niepodległościowych organizowanych przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej w roku 2018.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na usługę zabezpieczenia imprezy „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2018".

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej imprezy plenerowej: „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2018”. Konkurs ofert dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi gastronomicznej (wyłączności na małą i dużą gastronomię) podczas imprezy plenerowej na terenie kortu tenisowego.

IDZIESZ NA LODOWISKO? ZRÓB ZDJĘCIE I WYGRAJ ŁYŻWY!

2 grudnia rozpoczął się sezon na kalwaryjskim lodowisku, które mieści się na „Białym Orliku” przy ul. Mickiewicza 16. Na lodowisko zapraszamy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godz. 10:00 - 21:00. Przerwa techniczna od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 16:00, a w sobotę i niedzielę w godz. 14:00 - 15:00.

Miło nam poinformować, iż trwa rekrutacja uczestników do projektu „Wspierania osób  w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą w 2018 roku" realizowanego przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska w ramach prowadzenia ośrodka wsparcia, finansowanego ze środków Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i środków własnych Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Wracamy z nową wystawą w oknie Starego Kina! Tym razem bierzemy na warsztat 100-lecie niepodległości.

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICA.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii, jako jedna z 7 organizacji w Małopolsce, otrzymało dofinansowanie w ramach programu „Równać szanse 2017 – Regionalny Konkurs Grantowy” na realizację projektu dziennikarskiego dla młodzieży pod hasłem „Ciekawy człowiek stąd”.

Informujemy, że w konkursie ofert na realizację zadania "Wymiana pokrycia dachowego na obiekcie kompleksu boisk sportowych "Moje boisko- Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej wyłoniono firmę  Zakład Instalacyjny-CO. GAZ. Wod. Kan. Usługi Budowlane Michał Świerkosz, ul. Wolności 201, 34-220 Maków Podhalański.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do składnia ofert na realizację zadania "Wymiana pokrycia dachowego na obiekcie kompleksu boisk sportowych "Moje boisko- Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 Zachęcamy do zapisania się na listę odbiorców newslettera CKSiT – dzięki temu będą Państwo na bieżąco z naszą ofertą.

Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie : https://www.pociagdokariery.pl

 

 

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji na spotkanie informacyjne w sprawie pozyskiwania środków na działania z pomocą Lokalnej Grupy Działania Gościec 4 Żywiołów

Zaprasza na spotkanie "Tworzymy Ekomuezeum", które odbędzie się 20 października br. (piątek), godz. 17:00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (Mickiewicza 4). Celem spotkania jest utworzenie infrastruktury turystycznej Ekomuzeum oraz pakietów turystycznych polegających na stworzeniu bazy obiektów i ofert turystycznych Ekomuzeum Gościńca 4 żywiołów.