Informujemy, że w konkursie ofert na realizację zadania "Wymiana pokrycia dachowego na obiekcie kompleksu boisk sportowych "Moje boisko- Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej wyłoniono firmę  Zakład Instalacyjny-CO. GAZ. Wod. Kan. Usługi Budowlane Michał Świerkosz, ul. Wolności 201, 34-220 Maków Podhalański.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do składnia ofert na realizację zadania "Wymiana pokrycia dachowego na obiekcie kompleksu boisk sportowych "Moje boisko- Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 Zachęcamy do zapisania się na listę odbiorców newslettera CKSiT – dzięki temu będą Państwo na bieżąco z naszą ofertą.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji na spotkanie informacyjne w sprawie pozyskiwania środków na działania z pomocą Lokalnej Grupy Działania Gościec 4 Żywiołów

Nawet do 87% dofinansowania do szkoleń można uzyskać uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera”, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Szansę na otrzymanie dofinansowania w formie bonów otrzymają wszyscy uczestnicy projektu, którzy spotkają się z doradcą zawodowym i wraz z nim określą jakich szkoleń potrzebują. Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie : https://www.pociagdokariery.pl

 

 

Zaprasza na spotkanie "Tworzymy Ekomuezeum", które odbędzie się 20 października br. (piątek), godz. 17:00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (Mickiewicza 4). Celem spotkania jest utworzenie infrastruktury turystycznej Ekomuzeum oraz pakietów turystycznych polegających na stworzeniu bazy obiektów i ofert turystycznych Ekomuzeum Gościńca 4 żywiołów.

 

15 sierpnia tj. wtorek Kompleks boisk sportowych ,,Moje Boisko - Orlik 2012" będzie zamknięty.

Uwaga kierowcy! W związku z naszym niedzielnym bieganiem (4 czerwca), będą niewielkie utrudnienia w ruchu. W trosce o bezpieczeństwo zawodników prosimy o szczególną ostrożność.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na usługę zabezpieczenia imprezy „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2017.

Informujemy, że konkurs na obsługę gastronomiczną DK wygrała firma Expressefekt. Dziękujemy wszystkim podmiotom, które złożyły oferty.

To może spotkać każdego z nas. Ważne, aby nie brakowało nigdy wokół osób, na które można liczyć. Przyjdźmy w sobotę i w niedzielę do Hali Sportowej w Kalwarii i pokażmy, że na nas można liczyć! Zapraszamy na charytatywny turniej! Zbieramy na nowy dom dla pogorzelców z Przytkowic. W piłkę zagrają dla nas m.in. nasi bernardyni i ekipa TVP Kraków!

Od marca zapraszamy na naszego "Orlika"! Czas rozruszać kości po zimie!

Centrum Kultury Sportu i Turystyki informuje o zakończeniu kolejnego sezonu funkcjonowania lodowiska „Biały Orlik” przy obiekcie sportowo rekreacyjnym ,,Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od 27 lutego 2017 r. lodowisko będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w następnym sezonie zimowym.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej imprezy plenerowej: „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2017”. Konkurs ofert dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi gastronomicznej (wyłączności na małą i dużą gastronomię) podczas imprezy plenerowej na terenie kortu tenisowego.

Jutro (24 stycznia) lodowisko nieczynne! Robimy dla Was taflę od nowa. Już przygotujcie się na środową jazdę o równiutkim lodzie:). Za utrudnienia przepraszamy!

Zapraszamy wszystkich do próby sił w hokeju! W każdy poniedziałek między 19:00 a 21:00 na naszym "białym orliku" amatorzy mogą pograć w hokeja. Trzeba mieć własny sprzęt! Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

w imieniu swoim oraz pracowników

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki

w Kalwarii Zebrzydowskiej

ślę życzenia

zdrowych, radosnych i ciepłych

Świąt Bożego Narodzenia,

a Nowy Rok niech będzie

pełen szczęścia, spokoju ducha

i pomyślności.

 

Dyrektor CKSiT

 

Andrzej Burdek

Wszystko prawie gotowe! W sobotę 3 grudnia rusza nasze lodowisko! Zapraszamy na "białego Orlika"! Lodowisko czynne jest codziennie od 10:00 do 21:00. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy.