Zaprasza na spotkanie "Tworzymy Ekomuezeum", które odbędzie się 20 października br. (piątek), godz. 17:00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (Mickiewicza 4). Celem spotkania jest utworzenie infrastruktury turystycznej Ekomuzeum oraz pakietów turystycznych polegających na stworzeniu bazy obiektów i ofert turystycznych Ekomuzeum Gościńca 4 żywiołów.

 

15 sierpnia tj. wtorek Kompleks boisk sportowych ,,Moje Boisko - Orlik 2012" będzie zamknięty.

Uwaga kierowcy! W związku z naszym niedzielnym bieganiem (4 czerwca), będą niewielkie utrudnienia w ruchu. W trosce o bezpieczeństwo zawodników prosimy o szczególną ostrożność.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na usługę zabezpieczenia imprezy „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2017.

Informujemy, że konkurs na obsługę gastronomiczną DK wygrała firma Expressefekt. Dziękujemy wszystkim podmiotom, które złożyły oferty.

To może spotkać każdego z nas. Ważne, aby nie brakowało nigdy wokół osób, na które można liczyć. Przyjdźmy w sobotę i w niedzielę do Hali Sportowej w Kalwarii i pokażmy, że na nas można liczyć! Zapraszamy na charytatywny turniej! Zbieramy na nowy dom dla pogorzelców z Przytkowic. W piłkę zagrają dla nas m.in. nasi bernardyni i ekipa TVP Kraków!

Od marca zapraszamy na naszego "Orlika"! Czas rozruszać kości po zimie!

Centrum Kultury Sportu i Turystyki informuje o zakończeniu kolejnego sezonu funkcjonowania lodowiska „Biały Orlik” przy obiekcie sportowo rekreacyjnym ,,Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od 27 lutego 2017 r. lodowisko będzie nieczynne. Zapraszamy ponownie w następnym sezonie zimowym.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza do udziału w konkursie ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej imprezy plenerowej: „Dni Kalwarii Zebrzydowskiej 2017”. Konkurs ofert dotyczy zapewnienia kompleksowej obsługi gastronomicznej (wyłączności na małą i dużą gastronomię) podczas imprezy plenerowej na terenie kortu tenisowego.

Jutro (24 stycznia) lodowisko nieczynne! Robimy dla Was taflę od nowa. Już przygotujcie się na środową jazdę o równiutkim lodzie:). Za utrudnienia przepraszamy!

Szanowni Państwo,

w imieniu swoim oraz pracowników

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki

w Kalwarii Zebrzydowskiej

ślę życzenia

zdrowych, radosnych i ciepłych

Świąt Bożego Narodzenia,

a Nowy Rok niech będzie

pełen szczęścia, spokoju ducha

i pomyślności.

 

Dyrektor CKSiT

 

Andrzej Burdek

Zapraszamy wszystkich do próby sił w hokeju! W każdy poniedziałek między 19:00 a 21:00 na naszym "białym orliku" amatorzy mogą pograć w hokeja. Trzeba mieć własny sprzęt! Zapraszamy!

Wszystko prawie gotowe! W sobotę 3 grudnia rusza nasze lodowisko! Zapraszamy na "białego Orlika"! Lodowisko czynne jest codziennie od 10:00 do 21:00. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy.

Uwaga! Wszystko się pozmieniało! W związku z chorobą instruktora odwołujemy zajęcia plastyczne, przedprzedszkolne, teatralne i musicalowe we wtorek (to miał być dodatkowy termin na odrabianie zajęć z ubiegłej środy) i we środę! W środę 7 grudnia zajęcia powinny odbywać się normalnie. Wtedy też umówimy się na odrabianie zaległości:) Przepraszamy za utrudnienia. Wirusów nie lubimy:) a instruktorce życzymy szybkiego powrotu do pełni sił:)

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone! Przed nami występy! Znamy już harmonogram występów naszych utalentowanych recytatorów, wokalistów, instrumentalistów i tancerzy. 

Z przyczyn od nas niezależnych występ Marcina Dańca 21 października w Kalwarii zostaje odwołany! Po zwrot pieniędzy za bilety zapraszamy do "Starego Kina" w godzinach pracy biura. W imieniu Agencji Artystycznej „Joanna” - organizatora wydarzenia, przepraszamy za utrudnienia.

Z przykrością informujemy, że jutrzejsze (wtorkowe) zajęcia z pilatesu z powodu choroby instruktora zostają odwołane! 

Miejska Orkiestra Dęta w Kalwarii Zebrzydowskiej ogłasza zapisy na bezpłatną naukę gry na instrumentach dętych.