22 czerwca br., tj.  piątek,  o godzinie 11:00  w Centrum Kultury Sportu i Turystyki „Stare Kino” w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Mickiewicza 4) odbędzie się spotkanie lokalnych przedsiębiorców z Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżeliką Możdżanowską - Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W trakcie spotkania pomiędzy pięcioma gminami powiatu wadowickiego a ministerstwem Rozwoju zostanie podpisany list intencyjny ws. prostego języka w urzędach.

Klub Sportowy „Sosnowianka” zaprasza na charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Krzyśka". W programie oprócz meczów piłkarskich przewidziano atrakcje na dzieci oraz licytacje cennych przedmiotów. Impreza odbędzie się na boisku Sosnowianki w niedzielę, 17 czerwca.

UWAGA: W dniu dzisiejszym, tj. 4 czerwca 2018 nie odbędą sie zajęcia aerobiku. Za utrudnienia przepraszamy.

Miło nam poinformować, że Kapituła Konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2018 zakwalifikowała spółdzielnię socjalną "Smaki Gościńca" z do finału konkursu! Zapraszamy do oddawania głosów na "Smaki Gościńca".

31 maja tj. czwartek Kompleks Boisk Sportowych ,,Moje boisko - Orlik 2012" będzie zamknięty. 

 

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej znalazło się na liście 131 beneficjentów (pozycja numer 69.) programu „Patriotyzm Jutra” Muzeum Historii Polski. Nasz projekt „Historia jest kobietą” otrzymał dofinansowanie w kwocie 18 000 złotych!

Od stycznia 2018 roku w oknie budynku "Starego Kina", siedziby Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, co miesiąc prezentowana jest nowa wystawka dotycząca 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, iż kompleks boisk sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012"  1 i 3 maja będzie nieczynny.

Miło nam poinformować, że Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej znalazło się na liście 131 beneficjentów (pozycja numer 69.) programu „Patriotyzm Jutra” Muzeum Historii Polski. Nasz projekt „Historia jest kobietą” otrzymał dofinansowanie w kwocie 18 000 złotych!

Kalwaria wejdzie do ekomuzeum tworzonego przez Lokalną Grupę Działania „Gościniec Czterech Żywiołów” w partnerstwie z wieloma organizacjami, instytucjami i osobami prywatnymi.

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają,aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu.

Zapraszamy na pokaz filmu "Z nurtem życia", który odbędzie się 20 kwietnia br. (piątek) o godz. 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul. Broniewskiego 3. Pokaz filmu jest bezpłatny, wejściówki do odbioru w Starym Kinie. Po pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu.

Składamy serdeczne życzenia, radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych,
by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Państwu każdego dnia!

Dyrektor i Pracownicy CKSiT


Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, że w dniach 30.03. (piątek) oraz 31.03. (sobota) biuro CKSiT jest nieczynne. Nie odbywają się również sobotnie zajęcia. Za utrudnienia przepraszamy - życzymy dobrych Świąt Wielkiej Nocy!

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej informuje, iż w dniach 1 - 2 kwietnia 2018 roku (niedziela i poniedziałek) Kompleks boisk sportowych ,,Moje boisko – Orlik 2012” będzie zamknięty.

Wszystkim Paniom ślemy najlepsze życzenia!

sk

Godziny otwarcia obiektu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej od 1 marca 2018 r.:
a) od poniedziałku do piątku - 8:00 - 22:00
b) w soboty - 10:00 - 18:00
c) w niedziele - 14:00 - 18:00

Zapraszamy !

 

Informujemy o zakończeniu kolejnego sezonu funkcjonowania lodowiska "Biały Orlik" na obiekcie sportowo rekreacyjnym "Moje Boisko Orlik 2012" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Od 28 lutego 2018 r. lodowisko będzie nieczynne.

Zapraszamy ponownie w następnym sezonie zimowym.

Zapraszamy do obserwowania nas na Instagramie - ckst_kalwaria!

sk

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie ustalenia wspólnego planu obchodów 100-lecia niepodległości. Zapraszamy wszystkie osoby i organizacje, które chciałyby być partnerami wydarzeń niepodległościowych organizowanych przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej w roku 2018.