Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Standardy partycypacji społecznej wymagają,aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu.

W ramach działań przybliżających cel i zasady naszego przedsięwzięcia przewidziane zostały warsztaty edukacyjno-informacyjne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców Małopolski. Z pewnością będą one dobrą okazją do uzyskania informacji na temat możliwości zgłaszania zadań do budżetu obywatelskiego.

Dlatego też rozpowszechniamy harmonogram warsztatów i realizacji III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego (tabela terminów poniżej).W przypadku pytań, można kierować się do pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu
obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 904, (12) 61 60 536, mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl

Zachęcamy mieszkańców Małopolski do włączenia się w promocję narzędzia partycypacji społecznej, jakim jest Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego. Razem możemy przyczynić się do rozwoju naszego regionu i wspólnie budować Małopolskę!

sk