Miło nam poinformować, że sztab Kalwaria Zebrzydowska 28. Finału WOŚP został pomyślnie zarejestrowany. Szefem Sztabu jest pan Andrzej Burdek, Dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Z. Zbliżający się finał będzie 12 stycznia (niedziela). Nabór wolontariuszy trwa do 29 listopada (piątek).

 

Informacje o rekrutacji wolontariuszy:

  1. Należy wypełnić ANKIETĘ WOLONTARIUSZA i dostarczyć ją do Starego Kina, Mickiewicz 4 w Kalwarii Zeb.
  2. Na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. należy dostarczyć ZDJĘCIE zgodne z poniższymi wytycznymi:
    Zdjęcie nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli i musi być w formacie.jpg. Przygotowując zdjęcie - wzorujemy się na zdjęciu legitymacyjnym: twarz musi być wyraźna, na pierwszym planie i łatwa do poznania. 
  3. Po zarejestrowaniu wolontariusza należy zgłosić się do sztabu i po  OŚWIADCZENIE, które należy podpisać i obić pieczątką szkoły/zakładu pracy i oddać z powrotem do sztabu, dopiero na tej podstawie zostanie wyrobiony identyfikator.

 

Zgłoszenia do: 29 listopada br. (piątek)

 

Ponadto w tym roku wolontariusze wraz z opiekunami będą musieli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym w sztabie, o jego terminie poinformujemy po zamknięciu rekrutacji.

 

Ważne dokumenty:

  1. ANKIETA WOLONTARIUSZA
  2. REGULAMIN WOLONTARIUSZA

Warto zaglądnąć na stronę: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy/czeste-pytania

 

Najwygodniejszą formą kontaktu jest droga mailowa, wtedy nic nam nie umknie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

sk