W Klockolandzie nasi odkrywcy zobaczyli jak wynalazki ułatwiają codziennie życie.

 

 

Obejrzeli interaktywne instalacje przedstawiające wynalazki wykonane z klocków LEGO. Wzięli udział w interaktywnej prelekcji oraz w warsztatach z klockami LEGO na których samodzielnie skonstruowali wagę szalunkową. Zwiedzili także strefę edukacyjno- rozrywkową, która zawierała kilkadziesiąt wynalazków oraz ponad 30 robotów i pojazdów do sterowania wykonanych z klocków LEGO.

 

 

W stolicy filmów rysunkowych - Bielsku Białej mieliśmy okazję do poznania kreskówkowego świata i odkrycia tajemnic powstawania bajek. Zobaczyliśmy kreskówkowe dekoracje, rekwizyty, projekty postaci i rysunki animacyjne.

 

Wycieczka do Zakopanego choć była chłodna to atrakcji nam nie brakowało. Na szczyt Kasprowego Wierchu wjechaliśmy kolejką linową, żółtym szlakiem wędrowaliśmy do Murowańca, a następnie przez Jaworzynkę do Kuźnic.

 

Na zakończenie wakacji wybraliśmy się do Parku Trampolin Gojump w Krakowie. Na miejscu każdy otrzymał antypoślizgowe skarpetki tak aby dzieci mogły komfortowo bawić się w parku. Szaleństwo zagwarantowało wyładowanie emocji, nabór pozytywnej energii oraz świetną zabawę. Tanecznym krokiem pożegnaliśmy wakacje.