Festiwal Artystyczny Talenty 2017

 

 24.10.2017 r. KATEGORIA ARTYSTYCZNA: RECYTACJA (od godz. 8:30)

 

 

 

O GRUPA (przedszkolaki)

 

1) Nadia Wicher, kl. 0, ZS w Przytkowicach,
,,Na straganie” J. Brzechwa, ,,Bambo” J. Tuwim

2) Dominika Kubik, kl. 0, ZS w Przytkowicach,
,,Szybko” D. Wawiłow, ,,Bajki o księżniczkach” E. Wójcik


ok. 8:40 - obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii wiekowej: przedszkolaki

 



I GRUPA (klasy I – III) od godz. ok. 8:50

 

3) Michał Suwada, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Spacerek” D. Gellner, ,,Jesień Jeżyka” Z. Poletyło

4) Amelia Słonina, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Krzysio słodyczoholik” K. Przylepa, ,,Nasza mama czarodziejka” J. Papuzińska

5) Zuzanna Łuczak, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Czekoladki dla sąsiadki” D. Gellner, ,,Cudaczek wyśmiewaczek” J. Duszyńska

6) Antonina Fryś, kl. II, ZS w Przytkowicach,
,,Czarodziejski most” D. Gellner, frag. ,,Dzieci z Bullerbyn” Astrid i Lindgren

7) Julia Kwiatek, kl. II, ZS-P w Stanisławiu Dolnym,
,,W ogródku” D. Gellner”, ,,Cyrkiel” G.Kasdepke

8) Aleksandra Wicher, kl. II, ZS w Przytkowicach,
,,Zły humorek” D. Gellner, ,,Doktor Torpeda” R. Witek

9) Milena Moskała, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,

,,Kaczka tułaczka” W. Chotomska, ,,Mój tata jest olbrzymem” P. Wakuła

10) Franciszek Ślusarczyk, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Żuk” J. Brzechwa, ,,Wierni Przyjaciele- Jezus i Sztorm” E. Degering

11)Lena Hobot, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Mądra sowa z Chotomowa” H. Niewiadomska, ,,Mały czarodziej” B. Ferrero

12) Emilia Kluza, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Jak to dobrze być dziewczynką” K. Kowalska, ,,Mały Książę” Antonine De Saint-Exlipery

13) Martyna Zwierz, kl. III, ZS w Przytkowicach,
,,Kaczka Dziwaczka” J. Brzechwa, ,,Pamiętnik Zuzy – Łobuzy” A. Pantermuller

14) Magdalena Typrowicz, kl. III, ZS w Przytkowicach
,,Ptasie radio” J. Tuwim, ,,Łezka, przerażona kotka” H. Webb

15) Milena Żak, kl. III, ZS w Przytkowicach
,,Czarodziejski most” D. Gellner, ,,Koszmarny Karlek i zębowa wróżka” F. Simon

16) Magdalena Żmuda, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Kłamczucha” J. Brzechwa, ,,Dzieci z Bullerbyn” Astrid Lindgren



ok. 10:00 - obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w I kategorii wiekowej


II GRUPA (klasy IV – VI) od godz. ok. 10:40


17) Patrycja Smagło, kl. IV, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
,,Schab i Salami” M. Wnukowski, ,,Pewnego razu w nibylandii. W mgnieniu oka” K. Thorpe

18) Emilia Dragan, kl. IV, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
,,Sól i cukier” H. Niewiadomska, ,,Charlie i Fabryka czekolady” R. Dahl

19) Filip Gnojek, kl. IV, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Kwoka: J. Brzechwa, Mikołajek ,,Reks” Sempe i Goscinny

20) Emilia Michalak, kl. IV, ZS w Brodach,
,,Ptasie radio” J. Tuwim, ,,Dzika mrówka”, A. Perepeczko

21) Emilia Knapek, kl. IV, ZS w Brodach,
,,Na straganie” J. Brzechwa, ,,Pinokio” C. Sollodi

22) Julia Kołodziej, kl. V, ZS w Zebrzydowicach,
,, Ania z Avonlea” L.M. Montgomery, ,,Nowy dwór” A. Gorczyński

23) Emilia Śliwa, kl. V, ZS w Barwałdzie Górnym,
,,Egzamin” J. Jesionowski, ,,Ania z Zielonego Wzgórza” L.M. Montgomery

24) Wanessa Ochman, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Stefek Burczymucha” M. Konopnicka, ,,Księga urwisów” E. Niziurski

25) Emilia Mazuga, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Rak – czupiak i rybka- złośnica” A. Łochocka, ,,O opłatku” J. Twardowski

26) Weronika Pająk, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

,,Żuraw i czapla” J. Brzechwa, ,,Kuba i Mela. Dodaj do znajomych” M. Orłoś

27) Krystian Kuzianik, kl. VI, ZS w Barwaldzie Górnym,
,,Pan od przyrody” Z. Herbert, ,,Szatan z siódmej klasy” K. Makuszyński

ok. godz. 11:40 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w II kategorii wiekowej




III GRUPA (gimnazjaliści oraz klasa VII szkoły podstawowej) od godz. ok. 12:20

 

28) Wiktoria Wądolny, kl. VII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Nic dwa razy” W. Szymborska, ,,Pamiętnik Jedynaczki” H. Kowalska – Pamięta

29)Wiktoria Zacharska, kl. VII, ZS w Barwałdzie Górnym,

,,Autoportret” W. Chotomska, ,,Która to Malala?” R. Piątkowska

30) Wiktoria Kosek, kl. VII, ZS w Brodach,
,,Rozmowa liryczna” K.I. Gałczyński, ,,Kamienie na szaniec” A. Kamiński

31) Kornelia Pilch, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Lot komety” A. Orichimowska, ,,Hymn o miłości” Św. Paweł

32) Natalia Tyrpa, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,,Urszula Kochanowska” B. Leśmian, ,,Opowiadania profesora Tutki” J. Szaniowski

33) Krystian Luliński, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym,
,,Nienawiść” W. Szymborska, ,,Praxis” S. Mrożek

34) Krzysztof Kotyrba, kl. III, ZS w Brodach
,,Nauka” J. Tuwim, ,,Przeklęte dziecko” J.K. Rowling



ok. 12:55 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w III kategorii wiekowej

 

 

 KATEGORIA ARTYSTYCZNA: TEATR (od godz. 13:40)

1) Julia Kania, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Ptasie radio” J. Brzechwa, ,,Spóźniony słowik” J. Brzechwa


ok. 13:50 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii artystycznej teatr

 

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: TANIEC (od godz. 14:00)

 

 

I GRUPA (klasy I – III)

1) Filip Gwizdała, kl. I, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
Rock'n'roll, podkład CD

2) Alicja Opyrchał, kl. I, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
Rock'n'roll, pendrive

3) Piotr Morek, kl. I, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
Rock'n'roll,

4) Natalia Paw, kl. I, ZS – P w Stanisławiu Dolnym,
Rock'n'roll

5)Zuzanna Chudoba, kl. II, ZS w Zebrzydowicach,
,,Dziadek do orzechów”

6) Gabriela Rojek, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
,
Taniec nowoczesny

7) Kamila Daniel, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
układ taneczny, podkład CD



II GRUPA (klasy IV – VI)

8) Justyna Oleś i Zuzanna Łukasiak, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
Send my love, podkład CD

9) Filip Worwa i Emilia Kaczor, kl. VI, ZS w Brodach
Timber

10) Oliwia Ćwik i Patrycja Kluza, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
Sofia, podkład CD

11) Katarzyna Mirocha, ZS w Barwałdzie Średnim,

 

III GRUPA (gimnazjaliści oraz klasa VII szkoły podstawowej)

 

12) Oliwia Światłoń, kl. VII, ZS w Leńczach,
No Air, podkład CD

13) Emilia Graca, ZS w Barwałdzie Średnim,



ok. 15:00 obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii taniec

 

 

25.10.2017 r. KATEGORIA ARTYSTYCZNA: MUZYKA INSTRUMENTALNA (od godz. 8:30)

 

 

 

I GRUPA (klasy I – III)

 

1) Maja Mamcarczyk, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Migdałowiec”, pianino

2) Milena Moskała, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Sonatina”

3) Adrianna Filek, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Wariacje”

II GRUPA (klasy IV – VI)

4) Marcin Sprada, kl. IV, ZS w Barwałdzie
,,Nad pięknym modrym Dunajem”, fortepian

5) Szymon Biela, kl. IV, ZS w Brodach,
,,Twenty one pilots”, perkusja

6) Piotr Łężniak, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Holiday”, perkusja

7) Emilia Żurek, kl. V, ZS w Zebrzydowicach,
,,Barka”, flet prosty

 

8)Emilia Surma, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,

,,Niepokój”, pianino

III GRUPA ((gimnazjaliści oraz klasa VII szkoły podstawowej)

9) Dominik Bucki, kl. VII, ZS w Zebrzydowicach,
,,Inwencja a-moll”, pianino

10) Marcelina Szymańska, kl. III, ZS w Przytkowicach,
,Eine Kleine Nachmusik”, fortepian, podkład CD

11) Mateusz Czopek, kl. III, ZS w Przytkowicach,
,,Temat z symfonii nr 1”, fortepian, podkład CD

12) Patrycja Faber, ZS w Barwałdzie Średnim,


ok. godz. 9:30 obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii muzyka instrumentalna

 

 

 

 

KATEGORIA ARTYSTYCZNA: WOKAL (od godz. 10:10)

 

PRZEDSZKOLAKI

1) Karolina Katzer, przedszkole, ZS w Brodach,
,,Dni których nie znamy”, podkład CD

2) Zofia Chudoba, kl. 0, Przedszkole ZIPI Inkluzja,
,,Ciotka Klotka”, podkład CD


I GRUPA (klasy I-III)

3) Maja Mamcarczyk, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Jesień” podkład CD

4) Zuzanna Chudoba, kl. II, ZS w Zebrzydowicach,
,,Wstanę choćby nie wiem co”, podkład CD

5) Natalia Korzeniowska, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Mój stary, dobry miś”, podkład CD

6) Aleksandra Surma, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Sposób na deszcz” podkład CD

7) Adrianna Filek, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Puszek Okruszek”,

8) Magdalena Piwowar, kl. III, ZS w Zarzycach Wielkich,
,,Być kobietą”, podkład CD

9) Maja Kołacz, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,

,,W moim magicznym domu”

10) Weronika Malina, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Pięknie żyć”, podkład CD

 

ok. 11:00- obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w kategorii przedszkolaki i I kategorii wiekowej

 

 

II GRUPA (klasy IV – VI) od godz. ok. 11:35

 

11) Julia Kania, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Na cztery i na sześć”, podkład CD

12) Paulina Poseł, kl. IV, ZS w Przytkowicach,
,,Kamień z napisem Love”, pendrive

13) Gabriela Katzer, kl. IV, ZS w Brodach,
,,Kocham Cię życie” podkład CD


14) Amelia Leńczowska, Kinga Zaporowska, kl. IV, ZS w Zarzycach Wielkich,
,,14 października”, podkład CD

15) Julia Janik, kl. V, ZS w Przytkowicach,
,,La Seine”, pendrive


16) Nikola Kita, kl. V, ZS w Zarzycach Wielkich,
,,Ty wystarczasz mi”, pendrive

17)Julia Maliszewska, kl. V, ZS w Zarzycach Wielkich,
,,Kocham Cię Ti Amo Je T'AIME”, podkład CD

18) Emilia Mazuga, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Pierwszy raz jak sięga pamieć”, podkład CD

19)Katarzyna Brózda, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Spokój”,

20) Martyna Wójcik, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Orła Cień”,

 

ok. 12:30 – obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w II kategorii wiekowej

 

 

 

 

III GRUPA (gimnazjaliści oraz klasa VII szkoły podstawowej) od godz. ok. 13:10

21) Emilia Cholewa, kl. VII, ZS w Zebrzydowicach,
,,Odkryjemy miłość nieznaną”, pendrive

22) Emilia Surówka, kl. VII, ZS w Leńczach,
,,Czwarta nad ranem”, fortepian, skrzypce

23) Wiktoria Wądolny, kl. VII, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Boję się”

24) Natalia Matuła, kl. II, ZS w Zebrzydowicach,
,,Mali wielcy”

25) Karolina Trela, kl. III, ZS w Zebrzydowicach,
,,Z nim będziesz szczęśliwa”, gitara

26) Wiktoria Salawa, kl. III, ZS w Zebrzydowicach,
,,Niech żyję bal”, pendrive


27) Wiktoria Stela, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Małe rzeczy”, podkład CD

28) Joanna Filek, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Boję się”,

29) Magdalena Warmuz, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej,
,,Hallelujah”

30) Karolina Surówka, kl. III, ZS w Leńczach,
,,The end of the world”, fortepian

31) Wiktoria Mydlarz, ZS w Barwałdzie Średnim,

 

ok. 14:10- obrady jury, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w III kategorii wiekowej