Trwa Gminny Przegląd Festiwalu Artystycznego Talenty 2017. Dzisiaj uczestnicy prezentowali się w kategoriach recytacja, teatr i taniec. Najlepsi otrzymali nominacje na przegląd powiatowy do Wadowic. Przez dwa kolejne dni będziemy poznawali laureatów kolejnych kategorii – talenty artystyczne naszej Gminy.

 

 

 

 

 

Wyniki:

Kategoria Recytacja:

Przedszkolaki i klasy 0:
I miejsce – Nadia Wicher, kl. 0, ZS w Przytkowicach,
II miejsce – Dominika Kubik, kl. 0, ZS w Przytkowicach

 

 

Klasy I – III:

I miejsce – Amelia Słonina, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Magdalena Typrowicz, kl. III, ZS w Przytkowicach
II miejsce - Milena Moskała, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
III miejsce – Magdalena Żmuda, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Wyróżnienie: Michał Suwada, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Franciszek Ślusarczyk, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Klasy IV – VI:
II miejsce – Krystian Kuzianik, kl. VI, ZS w Barwałdzie Górnym

Wyróżnienie: Filip Gnojek, kl. IV, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej
Emilia Śliwa, kl. V, ZS w Barwałdzie Górnym
Wanessa Ochman, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Gimnazjum oraz VII klasa szkoły podstawowej:
I miejsce – Wiktoria Zacharska, l. VII, ZS w Barwałdzie Górnym

II miejsce – Natalia Tyrpa, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Wyróżnienie: Kornelia Pilch, kl. II, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Krystian Luliński, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym

 

Nominacje do powiatu otrzymują:
Amelia Słonina, Magda Typrowicz, Milena Moskała, Krystian Kuzianik, Wiktoria Zacharska, Natalia Tyrpa

 

 

Kategoria Teatr:

Klasy IV – VI:

Wyróżnienie: Julia Kania, kl. IV, ZS w Przytkowicach

 

Kategoria Taniec:

 

Klasy I – II :
I miejsce – Zuzanna Chudoba, kl. II, ZS w Zebrzydowice
II miejsce – Piotr Morek i Natalia Paw, ZS – P w Stanisławiu Dolnym

Klasy IV – VI:
Wyróżnienie:

Zuzanna Łukasiak i Justyna Oleś, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

Oliwia Ćwik i Patrycja Kluza, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

Gimnazjum oraz klasa VII szkoły podstawowej:

I miejsce - Oliwia Światłoń, kl. VII, ZS w Leńczach

 

Nominacje do powiatu otrzymują:

Zuzanna Chudoba, Oliwia Światłoń

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.