Dzisiaj oceniane były prace plastyczne, fotograficzne i literackie. W etapie gminny wzięło udział 141 uczestników. Najzdolniejsi wykonawcy wielu kategorii artystycznych zostali nominowani do etapu powiatowego w Wadowicach, który odbędzie się 29,30 listopada i 1 grudnia 2017 r. w Wadowickim Centrum Kultury.

 

O to lista nagrodzonych uczestników:

 

Kategoria Fotografia:

 

Klasy I – III:
I miejsce: Jan Piekarczyk

 

Klasy IV – VI:

I miejsce: Tymoteusz Tarka, kl. V, ZS w Brodach

II miejsce: Dawid Suwada, kl. V, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce: Żaneta Morek, kl, IV, ZS w Przytkowicach

 

 

Gimnazjum oraz VII klasa szkoły podstawowej:
I miejsce: Wiktoria Mydlarz, kl. VII, ZS w Barwałdzie Średnim

II miejsce: Liwia Kania, kl. VII, ZS w Leńczach

III miejsce: Kamil Bednarz, kl. II, ZS w Przytkowicach

 

Wyróżnienie: Patrycja Zajda, kl. III, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:

Tymoteusz Tarka, Jan Piekarczyk, Wiktoria Mydlarz, Liwia Kania

 

 

Kategoria Plastyka:

 

Przedszkolaki i klasy 0:

Wyróżnienie: Laura Brózda, kl. 0, ZS w Przytkowicach

 

Klasy I – III:

I miejsce: Karolina Knapek, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

II miejsce: Zuzanna Dryndos, kl. I, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce: Anastazja Rymarczyk, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym

 

Wyróżnienie: Gabriela Dudoń, kl. III, ZS w Barwałdzie Górnym

Martyna Zwierz, kl. III, ZS w Przytkowicach

 

Klasy IV – VI:

I miejsce: Angelika Klimowska, kl. VI, ZS w Barwałdzie Górnym

II miejsce: Ewa Pępek, kl. VI, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej

III miejsce: Anna Cycoń, kl. V, ZS w Barwałdzie Górnym

 

Gimnazjum oraz VII klasa szkoły podstawowej:

Wyróżnienie: Liwia Kania, kl. VII, ZS w Leńczach

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:

Angelika Klimowska, Ewa Pępek, Liwia Kania

 

 

Kategoria Literatura:

 

Klasy IV – VI:

I miejsce: Jakub Bednarz, kl. V, ZS – P w Stanisławiu Dolnym

II miejsce: Żaneta Morek, kl. IV, ZS w Przytkowicach

 

 

Gimnazjum oraz VII klasa szkoły podstawowej:

I miejsce: Błażej Wilczyński, kl. VII, ZS – P w Stanisławiu Dolnym

II miejsce: Adrian Morek, kl. VII, ZS w Przytkowicach

 

Nominacje do konkursu powiatowego otrzymują:

Jakub Bednarz, Żaneta Morek, Błażej Wilczyński, Adrian Morek

 

 

Po odbiór nagród i dyplomów wszystkich uczestników zapraszamy do Starego Kina przy ul. Mickiewicza 4 w godzinach pracy CKSiT.