W niedzielę, 29 grudnia 2019 roku, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek Zespołu Emaus. Już po raz drugi zespół kolędował w sali widowiskowej CKSiT, zgromadził kolejny raz pełną sale słuchaczy.

Koncert był wspaniałą ucztą muzyczną, która uświetniała czas bożonarodzeniowy. Kolędy i pastorałki przygotowane przez zespół pochodziły z różnych stron świata, ale nie zabrakło tradycyjnych utworów, jak "Cicha noc" czy "Triumfy Króla Niebieskiego". Wrażenie na słuchaczach zrobiła kolęda izraelska, w która zespół włączył także publiczność.

Zespół Emaus to grupa młodych muzyków, którzy grają i śpiewają w nurcie chrześcijańskim. Często tworzą oprawy muzyczne ślubów i innych uroczystości. Zespół powstał w 2000 roku przy parafii p.w Św.Marii Magdaleny w Wysokiej. Skład zespołu: Iwona Kołodziejczyk, Basia Kołodziejczyk , Patrycja Targosz, Julia Korzeniowska, Maria Nems, Natalia Kruźlak, Joanna Radecka, Kamil Grzywa, Kamil Sadek. W Kalwarii gościnnie wystąpili także Michał Dziewiński (perkusja) oraz Patryk Bizukojć (bas).

Galeria zdjęć

Emaus na Facebooku