Niemcy, Austria a może Czechy i Słowacja? Od jednodniowych wypadów po gruntowne zwiedzanie. Znamy już plan wycieczek na 2017 rok! Zaczynamy w kwietniu tradycyjnym spacerem po Dolinie Chochołowskiej w poszukiwaniu krokusów.

Tradycyjnie zapraszamy Was na krokusy! UWAGA!!!!! Zmiana terminu!!!! Jedziemy nie 22 kwietnia a 8 kwietnia!!!!!!. 

Kochacie jeździć z nami na termy ale chcieliście zmienić nieco scenerię naszego nocnego pluskania. 24 lutego wybierzemy się wobec tego do Bukowiny Tatrzańskiej. Szykujcie dutki i w drogę!

25 listopada grupa wycieczkowiczów z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej po raz kolejny udała się na Termy Chochołowskie.

Zapraszamy ponownie na Termy Chochołowskie! Ostatni pobyt 28 października okazał się być bardzo dobrym pomysłem na zakończenie tygodnia i początek weekendu.

Za nami tydzień "zmagań" z pięknymi widokami, architekturą, zabytkami, historią, słowem zwiedziliśmy kawał świata. Troki, Wilno, Ryga, Tallin, Helsinki znalazły się na trasie zorganizowanej przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki wakacyjnej wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów!

Wybierzcie się z nami do Pławniowic i do sanktuarium w Piekarach Śląskich. Szczegóły na plakacie.

Znamy już plan wycieczek na 2016 rok. Są krótkie, jednodniowe wyjazdy, są dłuższe objazdowe eskapady, zwiedzać będziemy miasta ale w góry też pójdziemy! Zerknijcie na szczegółowy "rozkład jazdy" no i oczywiście wybierzcie się z nami. 

W minioną sobotę (18 czerwca) grupa wycieczkowiczów z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej udała się na piękną wycieczkę w Tatry Słowackie.

21 i 22 maja br. odwiedziliśmy miasto nad Wełtawą – Pragę. Wczesnym rankiem grupa wyruszyła w kierunku zachodnim i przez Kotlinę Kłodzką pojechała do Czech. Do Pragi dojechała w godzinach południowych.

Wycieczką w Dolinę Kościeliską rozpoczęliśmy tegoroczny sezon turystyczny w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W ubiegły piątek Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej wzięło udział w niezwykle uroczystym koncercie symfonicznym w krakowskiej Filharmonii, z okazji Jubileuszu 80. urodzin Jerzego Maksymiuka.

Zapraszamy na kolejną wycieczkę z CKSiT. W sobotę, 30 kwietnia wyruszymy na "Krokusy" do Doliny Kościeliskiej.

 

W maju jedziemy do Pragi! Zapraszamy na dwudniowy wyjazd do stolicy Czech. Pojedziemy w weekend 21-22 maja.

 

O tym jak piękne i magiczne są góry po raz kolejny mogliśmy się przekonać, kiedy to wyruszyliśmy na wycieczkę w Góry Choczańskie na Słowacji. Październik okazał się dogodną porą na wyprawę, ponieważ barwy jesienni w blasku słońca wprawią w zachwyt każdego, niezależnie od zainteresowań.

24 września odbyła się kolejna, już jesienna wycieczka, tym razem na Górny Śląsk.

Trudne warunki na drogach, śnieg w górach. Coraz grubsza pokrywa śniegu, zimny, przenikliwy wiatr, mróz. Zima zaatakowała. A wszystko na kilka dni przed zaplanowaną, ostatnią w tym roku pieszą wycieczką z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Zapadła jednak decyzja - jedziemy.