Zapraszamy na kolejny wyjazd do o Opery Krakowskiej, tym razem na słynną „Carmen”. Wyjazd zaplanowany jest na 29 maja (piątek).

Prezentujemy plan wyjazdów na rok 2020.

Zapraszamy na wyjazd na Termy Chochołowskie, który odbędzie się 10 stycznia 2020 r. (piątek). Zapisy i wpłaty w CKSiT Stare Kino.

Zapraszamy na wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Pragi, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota). Jarmark jest coroczną atrakcją w stolicy Czech.

Zapraszamy na wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wrocławia, który odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota). Jarmark jest coroczną atrakcją wrocławskiego rynku.

Zapraszamy na kolejny wyjazd na Termy Chochołowskiej, który odbędzie się 8 listopada br.

Rozpoczynamy jesienny sezon teatralny w Centrum Kultury. 26 listopada 2019 r. zapraszamy na wspólne oglądanie spektaklu „Imię Róży”, adaptacji kultowej powieści Umberto Eco, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Za nami pierwszy wakacyjny wyjazd! 25 czerwca 2019 r. odwiedziliśmy Zaułek Animacji w Lanckoronie i zobaczyliśmy spektakl Teatru Falkoshow o Smoku Wawelskim.

Informacje na temat wycieczki pieszej w Tatry.

Zapraszamy na jednodniową wycieczkę w Bieszczady. Taka wyprawa sprawi, że będziecie chcieli wrócić tam na dłużej!

Zapraszamy na wyjazd do Teatru Bagatela w Krakowie na spektakl „Ryzykowna forsa”. Wyjazd odbędzie się 8 marca 2019 roku (piątek), o godz. 17:00 z parkingu przy ulicy Broniewskiego 3 w Kalwarii.

 

Wycieczka do Włoch: 27.07.2019 r. – 03.08.2019 r. 

W weekend majowy zapraszamy do wspólnego wyjazdu:

Trójmiasto z Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej