Tradycyjnie zapraszamy Was na krokusy! Jedziemy 22 kwietnia. Nawet jeśli krokusów nie będzie to i tak pojedziemy:)))

Kochacie jeździć z nami na termy ale chcieliście zmienić nieco scenerię naszego nocnego pluskania. 24 lutego wybierzemy się wobec tego do Bukowiny Tatrzańskiej. Szykujcie dutki i w drogę!

Niemcy, Austria a może Czechy i Słowacja? Od jednodniowych wypadów po gruntowne zwiedzanie. Znamy już plan wycieczek na 2017 rok! Zaczynamy w kwietniu tradycyjnym spacerem po Dolinie Chochołowskiej w poszukiwaniu krokusów.

25 listopada grupa wycieczkowiczów z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej po raz kolejny udała się na Termy Chochołowskie.

Zapraszamy ponownie na Termy Chochołowskie! Ostatni pobyt 28 października okazał się być bardzo dobrym pomysłem na zakończenie tygodnia i początek weekendu.

Za nami tydzień "zmagań" z pięknymi widokami, architekturą, zabytkami, historią, słowem zwiedziliśmy kawał świata. Troki, Wilno, Ryga, Tallin, Helsinki znalazły się na trasie zorganizowanej przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki wakacyjnej wycieczki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów!

Znamy już plan wycieczek na 2016 rok. Są krótkie, jednodniowe wyjazdy, są dłuższe objazdowe eskapady, zwiedzać będziemy miasta ale w góry też pójdziemy! Zerknijcie na szczegółowy "rozkład jazdy" no i oczywiście wybierzcie się z nami. 

Wybierzcie się z nami do Pławniowic i do sanktuarium w Piekarach Śląskich. Szczegóły na plakacie.

W minioną sobotę (18 czerwca) grupa wycieczkowiczów z Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej udała się na piękną wycieczkę w Tatry Słowackie.