Prezentujemy plan wyjazdów na rok 2020.

PROGRAM DO POBRANIA

KARTA ZGŁOSZENIA DOROŚLI

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECI

Dokładne informację na temat poszczególnych wycieczek otrzymają Państwo pod tel. (33) 33 873 37 71.Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki z przyczyn niezależnych od organizatora. Program wycieczek może ulec zmianie. Podane ceny są orientacyjne. Regulamin wycieczek

 

14.02. - KULIG

z jazdą konikami ogniskiem kiełbaski grzaniec herbatka chleb z smalcem ogórek kiszony grzanki z masłem i czosnkiem niedźwiedzim 

 

25.04 - WYJAZD DO DOLINY CHOCHOŁOWSKIEJ

 - Dol. Kościeliska-przełęcz Iwaniacka -Ornak-zejście do Dol. Chochołowskiej, krokusy

 

16.05 - SŁOWACJA - WODOSPADY ZIMNEJ WODY

- wyjazd kolejką na Hrebienok (taka nasza Gubałówka),ponad godzinny spacer wzdłuż pięknych wodospadów, a potem odwiedzimy jaskinię bielańską

 

27.06. - PĘTLA BESKIDU ŚLĄSKIEGO

- zwiedzanie Żywca, zwiedzanie fortu Wędrowiec, spacer na Ochodzitą - punkt widokowy, spacer deptakiem w Wiśle, zwiedzanie Wzgórza Zamkowego w Cieszynie, zwiedzanie Wieży Piastowskiej i Rotundy św. Mikołaja i św. Wacława, spacer na Rynek w Cieszynie, wieczorne zwiedzanie browaru

 

05-12.07. - WYPOCZYNEK NAD MORZEM, KOŁOBRZEG

 – duża piaszczysta, nasłoneczniona plaża na Wybrzeżu Bałtyckim

cena 1090 zł/osoba, zniżki dla dzieci

 

5.07. – godz. 6.00 wyjazd do Kołobrzegu z ustalonego miejsca.

Przyjazd do Kołobrzegu w godz. popołudniowych, zakwaterowanie, własna dyspozycja czasem wolnym, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

5.- 12.07. – wypoczynek, 7 śniadań i 7 obiadokolacji.

 

12.07. – śniadanie, odpoczynek, wyjazd w drogę powrotną, powrót w godzinach wieczornych.

 

6-10.07. – WIEDEŃSKI WALCZYK I CZESKIE PIWO

– Wiedeń, jaskinie na Morawach, Brno, Praga, cena: 790 zł

 

PROGRAM RAMOWY:

 

1 dzień

Kalwaria Zebrzydowska - wyjazd ok. południa przejazd do Czech.

Przyjazd wieczorem do hotelu, zakwaterowanie , obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień

– śniadanie, wycieczka do Wiednia , zwiedzanie: Pałac Schonbrunn, Pałac Hofbrug, Parlament,

Belweder, Katedra św. Stefana, Stadtpark z pomnikiem Straussa, Kościół Wotywny, powrót do

hotelu , obiadokolacja, nocleg.

 

3 dzień

śniadanie, zwiedzanie Jaskiń Morawskiego Krasu, następnie przejazd do Brna, zwiedzanie Brna, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Pragi: zwiedzanie: Hradczany, Katedra św. Wita, Most

Karola, Plac Waclawa, Dom Miejski, Stare Miasto, Rynek

Wyjazd z Pragi późnym wieczorem ok.23.00

 

5 dzień

przyjazd do Polski w godzinach rannych.

 

1-8.08. - LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, FINLANDIA

(TROKI - WILNO - RYGA - TALLIN - HELSINKI – KOWNO)

cena 550 zł + 270 euro

 

1 dzień (01.08.2020 r.)

Wyjazd ok. godz.22:00 z wyznaczonego miejsca

 

2 dzień (02.08.2020 r.)

Przyjazd do Kowna rano, zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, wyjazd w stronę Rygi przez Górę Krzyży przez Rundale lub Jelgawę(Mitawa), przyjazd do hotelu „Do Do”, obiadokolacja, nocleg.

 

3 dzień (03.08.2020 r.)

Po śniadaniu wyjazd do Tallina (300 km, 5 godz. jazdy) zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem lokalnym, przyjazd do hotelu (Dzingiel) obiadokolacja, nocleg

 

4 dzień (04.08.2020 r.)

Wczesnym rankiem (śniadanie otrzymacie ze sobą suchy prowiant), przejazd do portu, rejs promem do Helsinek- zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Późnym wieczorem powrót promem do Tallina. Nocleg w tym samym hotelu w Tallinie.

 

5 dzień (05.08.2020r.) Śniadanie, przejazd do Rygi, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Wyjazd do Wilna po drodze obiadokolacja, przyjazd na nocleg.


 

6 dzień (06.08.2020r.)
Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: kościół Św. Piotra i Pawła, stare miasto : Ostra Brama, cerkiew Św. Ducha, brama bazyliańska, „cela Konrada”, Plac ratuszowy. Czas wolny. Dalsze zwiedzania: byłe rynki starego miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

7 dzień (07.08.2020r.)

Śniadanie dalsze zwiedzanie Wilna – cmentarz na Rossie. Wyjazd do Trok, zwiedzanie z przewodnikiem. W godz. popołudniowych powrót do kraju

 

8 dzień (08.08.2020r.)

Powrót na miejsce wyjazdu w godzinach wczesno-porannych

2-5.08. - BAJKOWA BAWARIA I SASCY KUZYNI: MONACHIUM, BAWARSKIE ZAMKI, DREZNO

 – cena 690 zł

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień – Kalwaria Zebrzydowska - wyjazd nad ranem, przejazd do Drezna, zwiedzanie: Frauenkirche, Pałac Zwinger z galerią Starych Mistrzów, budynek Opery Drezdeńskiej, pomnik Goldener Reiter. Przejazd do Hotelu , nocleg.

 

2 dzień – przyjazd do zamków Ludwika II, zwiedzanie zamków Neuschwanstein

 i Hohenschwangau,, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

 

3 dzień – wykwaterowanie, przejazd do Monachium, zwiedzanie miasta: Kościół Frauenkirche, Nowy Ratusz,

 Kościół Peterskirche, Pinakoteka, Schloss Nymphenburg .Przejazd do Polski.

 

4 dzień - orientacyjny powrót przed południem.

 

15-16.08. – PRAGA

cena: 370 zł/osoba + 600ck

 

Dzień 1

Wyjazd z wyznaczonego miejsca o godz.5:00 przejazd do Pragi.

Zwiedzanie Pragi, rozpoczniemy od placu Wacława przejdziemy do Franciszkańskiej Zachrady następnie kościół Matki Bożej Śnieżnej z największym w Pradze ołtarzem sięgającym 33 m wysokości następnie Karolinum najstarsza część Uniwersytetu Karola, skąd udamy się na Rynek Starego Miasta jedną z najbardziej reprezentacyjnych części Pragi. Kolejnym punktem będzie miasto Żydowskie JOSEFOV z synagogami, oraz najdroższą dzielnicą Pragi, skąd około godziny 17 -18 udamy się na rejs statkiem po Wełtawie (rejs 2- godzinny z obiadem w postaci szwedzkiego bufetu) przejazd do hotelu.

 

Dzień 2

Śniadanie wykwaterowanie z hotelu zaczniemy ten dzień od zwiedzania kompleksu na Strahowie, Wzgórze Hradczańskie uroczysta Zmiana Warty następnie Zamek Praski i Katedra św. Wita (wewnątrz), Sala Władysławowska (wewnątrz), Bazylika św. Jerzego(wewnątrz), Złota Uliczka . Następnie dzielnica Mała Strana tam ogrody generała Walsteina, najpiękniejsze ogrody w całej Pradze, następnie zwiedzanie Mostu Karola, Stare Miasto podejdziemy pod Havelskie targi gdzie będzie czas wolny na targach jest możliwość zakupienie różnego rodzaju pamiątek największy wybór w Pradze następnie ok. 14:00 odjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót ok. 22:00

 

22-29.08. oraz 12-19.09.2020

WCZASY NA CHORWACJI ORAZ BOŚNI I HERCEGOWINIE

 

 I dzień

Wyjazd z wyznaczonego miejsca ok. 14:00

Trasa przez Słowację, Węgry (przejazd przez centrum, wjazd na Górę Gelerta: „Budapeszt nocą”) i dalej do Chorwacji.

II dzień

Przyjazd do Omišu. Rejs łodziami Cetynią w kaniony górskie. Czas wolny, plażowanie i kąpiel. W godzinach popołudniowych przejazd do Vionicy, zakwaterowanie, obiadokolacja.

 

III dzień

Śniadanie przejazd do Gradača. Rejs statkiem na wyspę Hvar do Sučuraju, zwiedzanie, plażowanie i kąpiel. W drodze powrotnej Fish Picnic na statku. Powrót do Vionicy – obiadokolacja.

 

IV dzień

Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most i Stare Miasto. Przejazd nad Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy, Obiadokolacja.

 

V dzień

Śniadanie. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Przejazd do Slano. Plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

 

VI dzień

Śniadanie. Przejazd do Medziugorie, wejście na Górę Objawień. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie. Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

 

VII dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Rejs statkiem do Trogiru. Zwiedzanie Starego Miasta. Plażowanie, kąpiel. Zakupy.

W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

 

VIII dzień

Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13:00

Koszt wycieczki 490 zł + 195 euro

 

5.09. - SZCZYRK

- wyjazd kolejką na Skrzyczne-Barania Góra -zejście do Wisły

 

3.10. - ŚLADAMI IGNACEGO ŁUKASIEWICZA I ŚW. JANA Z DUKLI

- zwiedzanie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowego w Bóbrce, wyjście na górę Cergową - wieża widokowa, spacer do kaplicy św. Jana z Dukli z cudownym źródełkiem