Prezentujemy ofertę dwudniowej wycieczki do Pragi w terminie 15-16 sierpnia br.

 

 

Dzień 1

Wyjazd z wyznaczonego miejsca o godz.5:00, przejazd do Pragi

Zwiedzanie Pragi rozpoczniemy od placu Wacława, przejdziemy do Franciszkańskiej Zachrady, następnie kościół Matki Bożej Śnieżnej z największym w Pradze ołtarzem sięgającym 33 metrów wysokości następnie Karolinum (najstarsza część Uniwersytetu Karola), skąd udamy się na Rynek Starego Miasta, jedną z najbardziej reprezentacyjnych części Pragi.

Kolejnym punktem będzie miasto Żydowskie Josefov z synagogami oraz najdroższą dzielnicą Pragi, skąd ok. godz. 17:00/18:00 udamy się na rejs statkiem po Wełtawie (rejs 2-godzinny z obiadem w postaci szwedzkiego bufetu), przejazd do hotelu.

 

Dzień 2

Rano: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zaczniemy ten dzień od zwiedzania kompleksu na Strahowie,  Wzgórze Hradczańskie, uroczysta zmiana warty, następnie Zamek Praski i Katedra Św. Wita (wewnątrz), Sala Władysławowska (wewnątrz), Bazylika Św. Jerzego (wewnątrz), Złota Uliczka. Potem dzielnica Mała Strana, tam ogrody generała Walsteina, najpiękniejsze ogrody w całej Pradze.

Następnie zwiedzanie Mostu Karola i Starego Miasta, podejdziemy pod Havelskie Targi, gdzie będzie czas wolny. Na targach jest możliwość zakupienie różnego rodzaju pamiątek, największy wybór w Pradze.

Ok. 14:00 odjazd w drogę powrotną do Polski. Powrót ok. 22:00.

 

ZAPISY: tel. 698 925 490 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt wycieczki:  370 zł/osoba (płatne do 15.07.) + 600 ck (płatne w autobusie)

Cena zawiera: przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, rejs statkiem, obsługę przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL.

 

 

 

Image by Pexels from Pixabay