W Starym Kinie organizowane są zajęcia taneczno-ruchowe dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Zebrzydowicach i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Warsztaty odbywają się we wtorki o 10:00, raz na dwa tygodnie. Prowadzi je Miłosz Kościelny.

 

 

Ważne ogłoszenie! W tym tygodniu nie odbędą się zajęcia taneczne  Migotek (3 listopada), z powodu przygotowania lokalu wyborczego w Starym Kinie. Za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy w kolejnym tygodniu.

Uwaga! Na razie będzie funkcjonowała jedna grupa, łączona zajęć ceramicznych. Zapraszamy we wtorki w godz. 16:00-17:30. Zajęcia dla dzieci (5-8 lat oraz 9-11 lat).

Dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia ceramiczne, które odbywają się we wtorki w Starym Kinie.

Uwaga! Wyjątkowo zajęcia pilatesu, fitball i aerodance rozpoczną się do listopada z powodu nieobecności instruktorki. Za utrudnienia przepraszamy!

 

Od 1 października ruszają zajęcia stałe w Centrum Kultury - serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia stałe organizowane przez Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapisy ruszają od 3 września br. (poniedziałek). Zajęcia rozpoczynają się w październiku.

 

Informujemy, że z uwagi na majówkę 30 kwietnia (poniedziałek) i 2 maja (środa) nie odbywają się zajęcia stałe. Zapraszamy po weekendzie majowym!

Wyjątkowo w najbliższym tygodniu zajęcia plastyczne z Anitą Pajor odbędą we WTOREK (24 kwietnia), a nie w środę. W kolejnych tygodniach zajęcia odbywają się w środy.

Wtorek, 24 kwietnia
gr. I - godz. 16:00
gr. II - godz. 17:00
Stare Kino, Mickiewicza 4

 

sk

Wracają spotkania grup teatralnych i musicalowych z nowym prowadzącym.

UWAGA!
W dniu dzisiejszym, tj. 6.12. (środa), nie ma zajęć: ANIMACYJNYCH, TEATRALNYCH, PLASTYCZNYCH oraz MUSICALOWYCH (z powodu choroby instruktorki).

Trwa nabór na zajęcia ZUMBA KIDS JUNIOR dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zajęcia odbywają się w środy w godz. 16:00-16:45. Koszt udziału w zajęciach wynosi 25 zł od osoby na miesiąc. Zajęcia odbywają się w Starym Kinie, ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii. Zapisy również w Starym Kinie. Zapraszamy!

 

W czwartki (począwszy od najbliższego - 16.11.) w godzinach 19:00-20:00 zapraszamy na nowe zajęcia - happy dance. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 20 zł miesięcznie od osoby. Zapisy w Starym Kinie.

 

 W nadchodzącym sezonie proponujemy zajęcia obejmujące trzy formy dedykowane w zależności od stopnia zaawansowania oraz dostosowane do zainteresowań.

1. Stopień podstawowy – dla początkujących adeptów fotografii.

Uczestnicy dowiedzą się o podstawach pracy z aparatem fotograficznym numerycznym oraz o podstawowych zasadach fotografowania.

2. Stopień zaawansowany – dla uczestników, którzy mają po za sobą pierwsze doświadczenia związane z fotografowaniem i chcą wzbogacić swój warsztat o prace tematyczne.

3. Zajęcia filmowe – dla osób które chcą spróbować pracy z kamerą lub aparatem przeznaczonym do filmowania.

Uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z filmowaniem i spróbują pracy operatora. 

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w środy w godz. 18:00-19:00.

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Jarosław Leski 
Opłata miesięczna: 10 zł

Wystawa Kalwaryjskiego Klubu Fotograficznego /czerwiec 2018:

 

Kalwaryjski Klub Fotograficzny

Niesamowite spotkania z nauką dla dzieci 6-9 lat i 10-13 lat, interaktywne i multimedialne zajęcia z różnych dziedzin nauki, dostosowane do wieku dzieci. I semestr zimowy trwa od października do stycznia, zajęcia będą odbywały się w soboty. 

 

 

 11:00-12:00 - warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat

12:10 - 12:50 - wspólny wykład dla dwóch grup wiekowych

13:00-14:00 - warsztaty dla dzieci w wieku 10-13 lat

 

 

 

 Zgłoszenia przyjmujemy do 25 września. Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące naukę. Nowi studenci rekrutowani są po zakończeniu rekrutacji osób z pierwszeństwem.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu  33 873 37 71 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Koniecznie zapoznaj się z regulaminem. Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Opłata miesięczna 30 zł/os.

 

 Program zajęć - I semestr:

 

 

I Spotkanie: 6 październik

Wykład: „OGIEŃ – czy to naprawdę najniebezpieczniejszy żywioł na świecie?”

Podczas tego wykładu wiedza połączona zostanie z interaktywnym pokazem eksperymentów chemicznych. Skupimy się na niezwykłym żywiole – OGNIU! Dowiemy się, co jest potrzebne
do jego powstania, ale także poznamy sposoby na jego ugaszenie. Sprawdzimy czy metale są odporne
na działanie ognia. Oprócz tego czeka nas wiele efektów specjalnych: spore zadymienie, kolorowe ognie, „fajerwerki”, imitacja erupcji wulkanu oraz powstanie ognia bez użycia zapałek.

Warsztat: „Ale się namieszało! Sporządzamy nietypowe mieszaniny chemiczne.”

Czy nasze warsztaty w nowym roku można rozpocząć inaczej jak nie eksperymentami?! Tym razem stworzymy kolorowe, bąbelkowe i wybuchowe mieszaniny. Sprawdzimy, czy cukier wykorzystywany zwykle do słodzenia herbaty można użyć do ciekawych eksperymentów. Spróbujemy również utopić olej. Czy to możliwe?!

 

II Spotkanie: 17 listopad

Wykład: „Słodkie życie”

Podczas wykładu zastanowimy się dlaczego tak bardzo lubimy słodycze. Poznamy najdroższe słodycze świata. "Zwiedzimy" największą fabrykę czekolady. Sprawdzimy i zważymy ile cukru jest
w różnych napojach oraz produktach jakie jemy.

Warsztat: „Jak oddychamy?”

Na zajęciach poznamy mechanizm oddychania człowieka, a dzięki eksperymentom zrozumiemy,
jak on działa. Zbadamy pojemność płuc i przekonamy się jak funkcjonuje przepona. Wykonamy doświadczenia z użyciem wody, butelek i rurek by przekonać się jak niezwykły jest organizm ludzki i jak wiele warunków musi zostać spełnionych, aby można było wziąć jeden głęboki oddech.

 

III Spotkanie: 8 grudzień

Wykład: „Prawdy i mity dotyczące świętego Mikołaja”

Każdy Go zna, każdy na Niego czeka z wielką radością i niepokojem. Niezależnie od wieku, szósty grudnia jest dniem wielkich niespodzianek i uśmiechów. A gdzie mieszkał Mikołaj? Czy naprawdę najbardziej lubi ciasteczka i mleko? Czy na całym świecie znany jest tylko pod tym imieniem?
Jak dużo pracy ma ten wyjątkowy Gość? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas wykładu.

Warsztat: „Pracownia świętego”

Podczas warsztatu to my będziemy Elfami z pracowni świętego Mikołaja. Postaramy się zrobić własnoręcznie zabawki. Każdy uczestnik zajęć wykona dwie zabawki. Czy nam się uda?
To się okaże:)

 

IV Spotkanie: 26 styczeń
Wykład: „Zboża zjadamy i energię z nich mamy.”

Podczas tego wykładu zapoznamy się z piramidą żywieniową. Dowiemy się czym są produkty zbożowe. Przyjrzymy się rodzajom zbóż oraz tym, co można z nich stworzyć. Pod lupę weźmiemy pieczywo, płatki śniadaniowe i makarony.

Warsztat: „Komponujemy zdrowe musli śniadaniowe"

Każdy uczestnik będzie miał okazję skomponować swoją niepowtarzalną porcję zdrowia i energii, czyli musli!  Musli to idealny pomysł nie tylko na zdrowe i pyszne śniadanie, ale także na zdrowe odżywianie.  

 

 

Zajęcia baletowe rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki:

grupa I (dzieci w wieku 4-5 lat) godz. 15:00 - 16:00

grupa II (dzieci w wieku 6-7 lat) godz. 16:00 - 17:00

grupa III (dzieci w wieku 7-8 lat) godz. 17:00 - 18:00

grupa IV (dzieci w wieku 9-10 lat) godz. 18:00 - 19:00

Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza 14.

Prowadząca: Anna Golicka

Opłata miesięczna:  30 zł

 

Zumba Kids jest wspaniałą okazją do wysiłku fizycznego w lekkiej, muzycznej, zabawowej formie. Zumba dla dzieci jest specjalnie opracowanym programem tanecznym. Składa się z krótkich układów, łatwych do powtórzenia i zapamiętania, dostosowanych do wieku i możliwości uczestników. Zumba stymuluje pracę mózgu, czyli korzystnie wpływa nie tylko na rozwój  fizyczny dziecka, ale także intelektualny. Zajęcia te pomagają w koncentracji, koordynacji ruchów, kreatywności i utrzymaniu dobrej kondycji, a przede wszystkim kształtują umiejętność pracy w zespole, wzbudzają pewność siebie i pozytywną samoocenę.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-11 lat odbywają się w środy o godz. 16:00-16:45

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Anna Gibas

Opłata miesięczna: 25 zł 

 

To forma zajęć łącząca teatr, taniec i śpiew. Są to zajęcia ogólnorozwojowe łączące najwięcej form przekazu scenicznego! To zajęcia dla wytrwałych! Poprawimy naszą plastykę ciała, będziemy trenować głos oraz szczegółowo nauczymy się wyrażać przeżycia, nastroje, emocje za pomocą gestów, ruchów, mimiki, Finałem będzie piękny musical!

Zajęcia w środy w godz. 15:00-16:00 - grupa młodsza (6-9 lat)

19:00 -20:00 - grupa starsza (10-15 lat) w Starym Kinie.

Opłata miesięczna 30 zł/os.

Zajęcia prowadzi Justyna Kryjak

Zajęcia teatralne to świetna forma rozwijania aktorskich talentów dzieci. Na zajęciach będziemy kształtować  wyobraźnie za pomocą najprostszych form scenicznych, poznamy zasady improwizacji i nauczymy się wyrażać emocje za pomocą gestów i ruchów. Ważnym elementem zajęć będzie praca nad dykcją, głosem i oddechem. Poznamy wiersze i prozę. Zajęcia teatralne to doskonała forma pokonania własnych słabości i nieśmiałości, a przede wszystkim uwrażliwienie dzieci na sztukę, kształtowanie wrażliwej, twórczej osobowości przez zabawę, taniec, śpiew, ruch, recytacje, mimikę. Finałem zajęć będzie pokaz - premiera miniatury teatralnej oraz wyjazdy na konkursy i festiwale.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w grupach wiekowych:
16:00-17:00 - grupa I (dzieci w wieku 7-10 lat)
17:00-18:00 - grupa III (dzieci w wieku 11-15 lat)
18:00-19:00 - grupa III (młodzież powyżej 15 lat)

Miejsce: sala widowiskowa CKSiT, ul. Broniewskiego 3, Kalwaria

Prowadzący: Mirosław Płonka 
Opłata miesięczna: 30 zł

 

Seniorów po 50 roku życia pragnących zgłębić wiedzę, poszerzyć swoje umiejętności czy nawiązać nowe przyjaźnie zapraszamy do skorzystania z oferty wykładów z różnych dziedzin nauki i sztuki w ramach Kalwaryjskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zajęcia zapraszamy do Starego Kina. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.

 

 Kalwaryjski Uniwersytet Trzeciego Wieku - I semestr 2018/2019

 

 

 

ok. 18 września (w zależności od pogody) – Rejs galarem po kanale Skawina – Łączany + ognisko

 

9.10.2018 (wtorek) godz. 17:00 - „Prawa kobiet a historia Polski” - Barbara Klich- Kluczewska

Adiunkt w Zakładzie Antropologii Historycznej Instytutu Historii UJ

Kierownik specjalności Antropologia historyczna

Autorka artykułów i recenzji publikowanych m.in. na łamach "Historyki", "Zeszytów Naukowych UJ" i "Studiów Historycznych".

 

23.10.2018, (wtorek) godz. 17:00 - „The Last Frontier. Wyprawa życia na Alaskę”– Sebastian Bielak

doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik i podróżnik zafascynowany dziką przyrodą Alaski. Prowadzi stronę internetową poświęconą przyrodniczym podróżom po Polsce i świecie www.sebastianbielak.pl oraz kanał YouTube „Podróże Bliskie Naturze”.

 

6.11.2018 (wtorek) godz. 17:00 - „Czerniawski, Polak który oszukał Hitlera” - Andrzej Brzeziecki

redaktor naczelny „Nowej Europy Wschodniej”. Absolwent Wydziału Historycznego UJ. W latach 2002-2008 redaktor „Tygodnika Powszechnego”, publikuje także w „Polityce”. Autor i współautor książek, między innymi: Armenia. Karawany śmierci (wraz z Małgorzatą Nocuń), Tadeusz Mazowiecki. Biografia naszego premiera, Łukaszenka. Niedoszły car Rosji (wraz z Małgorzatą Nocuń) i Lekcje historii PRL w rozmowach. W 2016 roku był laureatem Nagrody im. Jerzego Turowicza oraz finalistą nagród historycznych im. Kazimierza Moczarskiego i Jana Długosza.

 

20.11.2018 (wtorek) godz. 17:00 - „Bye Bye Havana” - Piotr Trybalski

polski dziennikarz, pisarz podróżnik i fotoreporter. Organizator imprez podróżniczych i wypraw o charakterze ekspedycyjnym. Przez blisko 10 lat kierował serwisem OnetPodróże, pisał i fotografował m.in dla: “Outside”, „Polityka”, “Przekrój” „National Geographic”, National Geographic Traveler, „Podróże”, „Focus Historia”, „Magazynu Górskiego”, „Ski”, “Witaj w podróży”. Jest autorem książek, m.in. "Fotograf w podróży", "Podróże z Adrenaliną", "Ja, pustelnik“.

Finalista i laureat konkursów fotograficznych (m.in. Grand Press Photo, Wielki Konkurs National Geographic, Leica Street Photo, Outdoor Photographer of The Year), zdobył tytuł Travel Photographer of The Year 2014.

 

4.12.2018 (wtorek) godz. 17:00 - „Literatura a film- trudny związek czy kulturalne pokrewieństwo?” - prof. Bogusław Skowronek

Doktor habilitowany, profesor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, pracuje w Katedrze Mediów i Badań Kulturowych oraz Katedrze Lingwistyki Kulturowej i Komunikacji Społecznej Instytutu Filologii Polskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, Polskiego Towarzystwa Kulturoznawczego, Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej. Główne zainteresowania badawcze to filmoznawstwo, wiedza o mediach, studia kulturowe, kultura popularna, lingwistyka kulturowa oraz lingwistyka kognitywna. Popularyzator sztuki filmowej, działacz Dyskusyjnych Klubów Filmowych, współpracuje z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Autor licznych prac i artykułów poświęconych filmowi, mediom, edukacji medialnej, lingwistyce i zjawiskom współczesnej kultury, między innymi książek: Konceptualizacje filmu i jego oglądania w języku młodzieży. Studium kognitywno-kulturowe, Kraków 2007; Film w przestrzeni kultury audiowizualnej. Studia. Szkice. Interpretacje, Kraków 2011; Mediolingwistyka. Wprowadzenie, Kraków 2013.

 

18.12.2018 (wtorek) godz. 17:00 - warsztaty bożonarodzeniowe – Anita Pajor

Temat warsztatów: „Świąteczna zawieszka mix-mediowa”

 

08.01.2018 (wtorek) godz. 17:00 – zakończenie I semestru – „Co zawdzięczamy dżumie? O zarazkach, epidemiach i niepewnej przyszłości ludzkości." - dr Bartosz Lisowski, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

 

 

 

Chcesz spróbować czegoś nowego, a zarazem ekscytującego? Dobrze się bawić, a przy okazji spalić mnóstwo kalorii i wyrzeźbić sylwetkę? Naładować się pozytywną energią na każdy dzień? Zumba jest idealnym wyborem!

Zapraszamy na zajęcia w każdy wtorek w godzinach 19:00-20:00 w Starym Kinie ul. Mickiewicza 4.

Zajęcia prowadzi Joanna Jeziorska

Opłata miesięczna 20zł/os.

Okryj siebie poprzez pilates połączony z jogą. Pilates to zajęcia, które doskonale wzmocnią Twoje mięśnie całego ciała (brzucha, ramion, grzbietu, miednicy, nóg). Nauczą prawidłowego oddychania, które wpływa na utrzymanie prawidłowej równowagi w ciele. Łączą w sobie ćwiczenia siłowe, jogę i balet. Polegają na rozciąganiu, spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Dzięki nim poprawimy elastyczność, siłę, świadomość i koordynację ruchową swojego ciała. Zajęcia rozpoczynają się od spokojnej rozgrzewki, następnie koncentrujemy się na ćwiczeniach wzmacniających, które są domeną pilates. Koniec zajęć jest zarezerwowany dla ćwiczeń rozciągających, których pozycje wywodzą się z jogi.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 18:00-19:00.

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Justyna Trzcińska 
Opłata miesięczna: 20 zł

Poznaj wszechświat czyli olbrzymi tort pełen niespodzianek! Poznaj rodzaje obiektów w kosmosie, poznaj słoneczne imperium, Mleczną Drogę, zrób zdjęcie nocnego nieba, obserwuj niebo.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w środy, w godz. 17:00-18:00.

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadzący: Jarek Leski

Opłata miesięczna:  5 zł

 

Fitball- radość dla kręgosłupa i duszy. Ćwiczenia z piłkami usuwają napięcia mięśniowe, masują kręgosłup, odciążają stawy. Pozwalają również wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy.

Zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 18:00-19:00

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Justyna Trzcińska

Opłata miesięczna:  30 zł

Zaproponuj swojemu dziecku rozwijanie zdolności konstruktorskich, elementy programowania, a przede wszystkim świetna, kreatywna zabawa w oparciu o klocki lego WeDO i LEGO Mindstorm.  W trakcie zajęć uczestnicy tworzą roboty, maszyny i pojazdy o niemal nieograniczonych możliwościach. Nauka programowania dla dzieci pozwala im zrozumieć zagadnienia odpowiadające za rozwój technologii oraz wykorzystać tę wiedzę do budowania urządzeń, które samodzielnie wykonują pożądane czynności. Chcesz, żeby Twój robot chodził? Grał w hokeja? Śpiewał piosenkę? Nic prostszego! 

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, w soboty, w dwóch grupach wiekowych:
10:30-12:00 - grupa I (dzieci w wieku 5-7 lat)
12:15-14:15 - grupa II (dzieci w wieku powyżej 8 lat)

Terminy zajęć w semestrze zimowym: 13.10.2018, 27.10.2018, 10.11.2018, 24.11.2018, 1.12.2018, 15.12.2018, 5.01.2019, 12.01.2018

Zajęcia prowadzi: Planeta Robotów

Opłata miesięczna:  grupa I - 50 zł; grupa II - 60 zł

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku  4-7 lat, wspierające wszechstronny rozwój dziecka Program oparty o: kreatywne zabawy; stymulację rozwoju ruchowego; elementy nauki czytania; tańce integracyjne; ćwiczenia pamięci i koncentracji; rozwój umiejętności społecznych, pracę w grupie; warsztaty tematyczne

Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 15:00-16:00.

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Paulina Śmiech 
Opłata miesięczna: 30 zł

Te zajęcia to kombinacja technik powstałych w kulturze ulicznej/hiphopowej takich jak: breakdance, hip-hop dance, popping, locking i krump, ale też będzie zawierać elementy innych stylów tańca.

Zajęcia we wtorki i czwartki w godzinach 15:00-16:30 (grupa młodsza- dzieci od 7-11 lat)

oraz 16:30-18:00 (grupa starsza dzieci powyżej 11 lat) w Starym Kinie ul. Mickiewicza 4.

Opłata miesięczna: 30 zł/os. Zajęcia prowadzi Marek Kutyła.

Sensoplastyka to zajęcia, na których dzieci będą się swobodnie i beztrosko brudzić:) Na zajęciach bawimy się na podłodze, wspólnie tworzymy ciastolinę, dywan sensoryczny. Sensoplastyka to przede wszystkim stymulowanie 5 naszych zmysłów:węchu, wzroku, dotyku, słuchu i smaku dzięki kolorowemu brudzeniu.

Zajęcia w poniedziałki w godz. 18:00-19:30 - grupa I (dzieci powyżej 3 lat)

oraz we wtorki o 11:00 do 12:30 - grupa II  (dzieci do 3 lat).

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu.

Opłata miesięczna 50 zł.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Leśniak.

W trakcie zajęć poprzez ćwiczenia i układy baletowe, zabawy taneczne i rytmiczne dzieci rozwijają kreatywność, i koordynację ruchową oraz wrażliwość na taniec i muzykę.

Zajęcia w soboty w godzinach: 

11:45 -12:30 - Grupa I (dzieci w wieku 5 -7 lat)

12:30 -13:30 - Grupa II (dzieci w wieku 8 - 10 lat)

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Oliwia Bochenek

Opłata miesięczna: 15 zł

Zapraszamy na zajęcia z aerobiku: redukcja tkanki tłuszczowej;  wzmocnienie i uelastycznienie mięśni; poprawa krążenia i kondycji fizycznej; zmniejszenie cellulitu; poprawa samopoczucia; likwidacja stresów i napięć; dobra zabawa i mile spędzony czas.

Zajęcia odbywają się  w poniedziałki i środy w godzinach:

17:50-18:50 (grupa początkująca)

19:00-20:00 (grupa zaawansowana)

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadzący:  Miłosz Kościelny

Opłata miesięczna: 30 zł

PLASTYKA 

 

 Zajęcia mają na celu rozwijanie nie tylko sprawności manualnych dzieci  poprzez poznawanie wielu technik plastycznych, ale także pomysłowości, kreatywności i koncentracji. W cenie zajęć wliczone są wszystkie materiały, z których będą korzystali mali artyści.

Zajęcia odbywają się w środy, w dwóch grupach:
16:00 - 17:00 - grupa I (dzieci w wieku 4-9 lat)
17:00 - 18:00 - grupa II (dzieci powyżej 10 lat)

Miejsce: Stare  Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria

Prowadząca: Anita Pajor
Opłata miesięczna: 30 zł miesięcznie