Już jutro (2 września) zapraszamy na seanse filmowe pod gwiazdami. Plenerowe projekcje, to wspaniała okazja do spotkania w gronie przyjaciół! UWAGA: W przypadku bardzo złych warunków pogodowych projekcje filmowe zostaną przeniesione do Sali Widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3.

2 września 2017 r. start - godz. 20.00 | stadion Kalwarianka (korty tenisowe)

 20:00 – Agentka

Komedia; reż.: Paul Feig; USA 2014; 120 min.

obsada: Jason Statham, Rose Byrne, Melissa McCarthy

Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA.

Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.22.10 – Marsjanin

reż.Ridley Scott, USA 2015; 141 min.

obsada: Matt Damon, Jessica Chastain, Kristen Wiig

"Marsjanin" to film, który po prostu wypada zobaczyć na dużym ekranie.To kino z prawdziwego zdarzenia - szyte na miarę XXI wieku.Opowieść o harcie ducha, potędze rozumu i ludzkiej solidarności. Tutaj nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy problem da się rozwiązać, a błąd – naprawić. Wystarczy tylko zacząć myśleć...

Gwiazdorska obsada, zapierający dech, przygodowy film sci-fi, zrealizowany przez legendarnego reżysera, Ridleya Scotta na podstawie bestsellerowej powieści.

 

 

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!!!