Zapraszamy wszystkie dzieci do przeżycia niezwykłej przygody z nauką! Rozpoczynamy rekrutację na nowy rok akademicki Uniwersytetu Dziecięcego!

 

 

Nasz Uniwersytet to niesamowite spotkania z nauką dla dzieci 6-9 lat i 10-13 lat, to fascynujące zajęcia, pełne eksperymentów, twórczej zabawy i ciekawostek z różnych dziedzin nauki dostosowane do wieku dzieci.

 I semestr zimowy trwa od października do stycznia.

Zajęcia będą odbywały się w soboty w następujących godzinach:

 11:00-12:00 - warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat

12:10 - 12:50 - wspólny wykład dla dwóch grup wiekowych

13:00-14:00 - warsztaty dla dzieci w wieku 10-13 lat

 

Pierwsze zajęcia:  14 października

Wykład: Co można wyczytać z gwiazd? Podczas wykładu dowiemy się która gwiazda wyznacza drogę, która świeci najjaśniej a która jest częścią wielkiej układanki. Połączymy gwiazdozbiory, by zobaczyć jakie kształty przybierają. Poznamy największych badaczy nieba i zastanowimy się czy można z gwiazd odczytać przyszłość?
Warsztaty: Podczas warsztatów utrwalimy wiedzę o konstelacjach gwiazd. Studenci wykonają własne mapy nieba świecące w ciemności.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 września. Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące naukę. Nowi studenci rekrutowani są po zakończeniu rekrutacji osób z pierwszeństwem.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu  33 873 37 71 lub drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Koniecznie zapoznaj się z regulaminem. Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

Opłata miesięczna 30 zł/os.