Serdecznie zapraszamy osoby po 50 roku życia  z naszej gminy do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w ramach projektu „Wspieranie osób w podeszłym wieku w integracji z młodzieżą w 2018 roku realizowanego przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska.

Harmonogram zajęć:

- w poniedziałek

* od 14-16 relaks, taniec i zajęcia ogólno usprawniające z Miłoszem – elementy jogi, pilates, technik relaksacyjnych, tai- chi, stretchingu- zabierzcie ze sobą wygodny ubiór i buty sportowe na zmianę 

* od 16- 18 zajęcia z zakresu nowych technologii- w pracowni komputerowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kalwarii

- środa- w godzinach od 9 do 13 warsztaty rękodzieła z Martą- w tę środę „szydełko”- zapraszamy również Seniorów do wspólnych spotkań i rozmów przy kawie- zajęcia w Sali na parterze podczas trwania warsztatów

- czwartek w godzinach od 15 do 19 zajęcia artystyczno- teatralne z elementami kulturoznawstwa- zajęcia z Gosią- tworzymy wspólny spektakl- zapraszamy Panie i Panów oraz dzieci i młodzież!

Seniorzy, wybierzcie zajęcia, w których chcecie uczestniczyć i bądźcie aktywni! 

Wspólne wyjazdy integracyjne, spotkania z ciekawymi osobowościami, to tylko niektóre
z atrakcji, które czekają na Was, Drodzy Seniorzy!

Zabierzcie ze sobą na zajęcia Wnuczki/ Wnuków, dzieci sąsiadów, niech nie siedzą przed telewizorami! Niech widzą, że jesteście aktywni, uczmy się od siebie nawzajem.

 

Zapraszamy do wspólnej aktywności!