15 kwietnia 2018 r. odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej oraz Turniej Charytatywny FIFA 18, a to wszystko dla Dominiki Kosek z Brodów, która przebywa obecnie w Klinice Budzik i jest rehabilitowana. Akcja odbędzie się pod hasłem „Gramy dla Dominiki”.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

15 kwietnia  2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się  Turniej Piłki Nożnej. Ruszyły zapisy do udziału w Turnieju – można się zgłaszać pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Rozgrywki w zespołach: 5 zawodników + bramkarz. Wpisowe 200 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki. Wystąpią 24 zespoły, podzielone na grupy, w czasie samego Turnieju zaplanowano sporo atrakcji, nie zabraknie też licytacji bardzo atrakcyjnych przedmiotów głownie dla kibiców m. in.  piłki, koszulki z autografami. Licytację zaplanowano na godz. 14:00.

TURNIEJ FIFA

W tym samym dniu, czyli 15 kwietnia w Sali Widowiskowej CKSiT  zorganizowany zostanie Turniej FIFA, jego niewątpliwą atrakcją będzie fakt, iż mecze play-off rozgrywane będą na wielkim ekranie Sali Widowiskowej,  główną nagrodą będzie konsola PS4 Slim 500GB i gra Uncharted 4 Kres Złodzieja. Zapisy do Turnieju przyjmowane są w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, który jest też fundatorem głównej nagrody, tel. 570 23 23 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe nagrody funduje Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej. Wpisowe wynosi 40 zł, które zostanie przeznaczone na leczenie Dominiki.

Dominika Kosek z Brodów w grudniu 2016 r. zaczęła skarżyć się na bóle i zawroty głowy. Dzięki szybkiej interwencji lekarza rodzinnego została skierowana na badania do szpitala, gdzie zdiagnozowano bardzo niebezpiecznie ulokowanego guza. Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o operacji. Mimo obaw dziewczynki operację wykonano 18 stycznia 2017 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Później przez miesiąc organizm zmagał się z bardzo wysoką gorączką i infekcją bakteryjną. Dziewczyna zapadła w śpiączkę. Od 7 marca 2017 roku Dominika przebywa w klinice Budzik w Warszawie. Przechodzi bardzo długa, ciężka oraz kosztowną rehabilitacje. Dominiką muszą zająć się: neurookulista, neurologopeda, ortopedzi i rehabilitanci. Zebrana kwota w czasie Turnieju zostanie w całości przeznaczona na rehabilitację.

 

Zapisy do udziału w Turniejach Charytatywnych „Gramy dla Dominiki” trwają!

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 8:00 – Turniej Halowy piłki nożnej - Hala Sportowa przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego - Turniej halowy piłki nożnej - zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisowe 200 zł - w całości trafia na pomoc dla Dominiki

15 kwietnia 2018 – niedziela – start godz. 9:00 – Turniej FIFA18 – Sala Widowiskowa CKSiT – zapisy - w Sklepie EXGAMES, Kalwaria Zeb. ul. Krakowska 31, tel. 570 23 23 83, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wpisowe 40 zł w całości trafia na pomoc Dominiki.

Organizatorem Turnieju „Gramy dla Dominiki”  Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, Sklep EXGAMES, ZS nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej, Niebieska ekipa.

 

 

/sk/