Zapraszamy na seans filmu „La La Land” w ramach letniego kina plenerowego, które odbędzie się 21 lipca (sobota) br., o godz. 21:30, na placu przylegającym do sali widowiskowej CKSiT (ul. Broniewskiego 3) w Kalwarii. Bezpłatne wejściówki do odbioru w "Starym Kinie", Mickiewicza 4 w Kalwarii Zeb.

 

Zapraszamy do wspólnego oglądania hitu kinowego, amerykańskiego komediodramatu muzycznego „La La Land” (2016) w reżyserii Damiena Chazelle’a . Tytuł filmu stanowi grę słów i odnosi się do Los Angeles, miejsca akcji filmu, oraz idiomu z języka angielskiego „be living in la la land”, oznaczającego „bujać w obłokach”. Światowa premiera filmu odbyła się podczas 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2016 roku, natomiast polska w styczniu 2017 roku. Film został przychylnie przyjęty, zdobył 6 Oscarów, 7 nagród Złotych Globów, 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Główne role w filmie zagrali: Ryan Gosling, Emma Stone, John Legend, Rosemarie DeWitt.

 

Film opowiada historie pary początkujących artystów. Mia jest debiutującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Widzowie zadają sobie pytanie, czy bohaterom uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń.

 

 

 

 

sk