Zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w Zagadkowym Dniu Dziecka. W najbliższy poniedziałek, 1 czerwca, na naszym funpagu na Facebooku będą pojawiały się różne atrakcje! Startujemy od godziny 12:00, zakończenie o 18:00.


WYDARZENIE FACEBOOK


Program:

12:00-17:00 – WIRTUALNY POKAZ MODY
W ww. godzinach czekamy na zdjęcia/filmiki dzieciaków w strojach inspirowanych postaciami z bajki. Wysyłamy za pomocą Messengera wraz z informacjami o imieniu dziecka, wieku i z opisem stroju (co to za postać).

Dla wszystkich uczestników, którzy wykonają zadania, mamy upominki.


13:00 i 14:00 – ZADANIA DO WYKONANIA
We wskazanych godzinach w wydarzeniu na Facebooku zostaną opublikowane zadania dla dzieci. Rozwiązania należy przesłać za pomocą komentarza do godz.18:00, podając również imię i wiek dziecka.

Dla wszystkich uczestników, którzy wykonają zadania, mamy upominki.


15:00, 16:00 i 17:00 – ZAGADKI
We wskazanych godzinach w wydarzeniu na Facebooku zostaną opublikowane zagadki dla dzieci w wieku 5-10 lat. Odpowiedzi należy udzielić w ciągu godziny od publikacji zagadki, w komentarzu, podając poprawną odpowiedź, imię i wiek dziecka.

Dla 2 pierwszych poprawnych odpowiedzi – nagrody.


18:00 – PODSUMOWANIE Zagadkowego Dnia Dziecka – prezentacja pokazu mody--------------------------------------------------------------------
Przesyłając zdjęcia/filmy w ramach akcji Zagadkowy Dzień Dziecka wyrażają Państwo zgodę na publikację tychże materiałów na kanałach społecznościowych i stronie internetowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej w celach realizacji akcji i promocji CKSiT.

Uczestnicy Konkursów wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochro¬ny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) przez Organizatora w celach związanych z przeprowadzaniem Konkursów, w szczególności z wyłanianiem zwycięzców i przyznawaniem nagród, jak również w celach statystycznych i marketingowych.