Jak co roku zapraszamy na letnie kino plenerowe przy sali widowiskowej CKSiT. Tym razem pierwszy pokaz odbędzie się w piątek, 10 lipca  Zadbamy o zachowanie bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19. Darmowe wejściówki do obioru w Starym Kinie - zapraszamy!

 

Darmowe wejściówki do obioru w Starym Kinie. Ilość miejsc ograniczona! Miejsca siedzące, izolowane (zgodnie z wytycznymi ws. COVID-19). Niestety nie będą to leżaki, ale przygotujemy siedziska z palet na których można rozłożyć własny koc.

 

Termin: 10 lipca br., piątek

Godzina: 21:30

Miejsce: plac przylegający do Sali widowiskowej CKSiT, ul. Broniewskiego 3
w razie deszczu pokaz na sali widowiskowej CKSiT

Organizator: Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zeb.

 

Pokaz pierwszy: Bilet na księżyc

Pierwszy seans Letniego Kina Plenerowego w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się 10 lipca (piątek), godz. 21:30.  Zaprezentujemy polski komedio-dramat „Bilet na księżyc” (2013) w reżyserii Jacka Bromskiego. W rolach głównych: Anna Przybylska, Mateusz Kościukiewicz, Filip Pławiak, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat.

Opis filmu:

Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w... Marynarce Wojennej. Z Antkiem (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń.

Co ciekawe, w produkcji znalazły się sceny nakręcone w naszej okolicy, m.in. stacja PKP w Kalwarii oraz nieistniejący już most w Skawcach.