Aerobik

Buty oraz ciężarek.

Opis zajęć: 

Zapraszamy do dynamicznej aktywności i zdrowego stylu życia na naszych pełnych energii zajęciach AEROBIKU. To zajęcia, podczas których możesz wzmocnić kondycję, poprawić wytrzymałość i cieszyć się radością z ruchu. Zajęcia AEROBIKU to połączenie rytmicznych i energetycznych ćwiczeń, które angażują całe ciało. Pod czujnym okiem instruktora, będziesz mieć okazję spalić kalorie, poprawić kondycję sercowo-naczyniową i jednocześnie świetnie się bawić. Nasze zajęcia nie tylko wpływają na zdrowie fizyczne, ale także przynoszą korzyści psychiczne. W trakcie ćwiczeń AEROBIKU, możesz odstresować się, zwiększyć poziom endorfin i zyskać pozytywną energię na resztę dnia.

Witamy na stronie zajęć z aerobiku

Nazwa zajęć: Aerobik
Prowadzący: Miłosz Kościelny

Godziny: 17:50-18:50
Miejsce: Stare Kino, ul. Mickiewicza 4
Czas trwania: 1 h
Częstotliwość: 2  razy w tygodniu (poniedziałek i środa)


Cena:
1 wejście = 20 zł
Karnet:
4 wejścia = 60 zł 
8 wejść = 110 zł 

Uwaga: GRUPA ZAJĘCIOWA ruszy przy min. 5 zapisanych uczestnikach

Aktualności z zajęć stałych

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

Twórcze spotkanie przy herbacie: ozdoby choinkowe

12 grudnia br. (wtorek) serdecznie zapraszamy na kolejne Twórcze Spotkanie przy Herbacie, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć piękne ozdoby choinkowe ze sznurków.

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Twórcze spotkanie przy herbacie: warsztaty wianków adwentowych

Cieszymy się, że możemy was ponownie zaprosić na kolejne, pełne kreatywności „Twórcze Spotkanie przy Herbacie”. Tym razem spotykamy się 14 listopada o godzinie 18:00 w Starym Kinie, aby razem stworzyć piękne wianki adwentowe.

Zumba Slow – nowość!

Zumba Slow – nowość!

Ruszają nowe zajęcia – ZUMBA SLOW. W każdy wtorek o 18:00.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.