Dzień Kobiet 2023: Pamiętasz, była miłość – spektakl muzyczny

Dzień Kobiet 2023: Pamiętasz, była miłość – spektakl muzyczny

Panie i nie tylko, zapraszamy na wyjątkowy spektakl muzyczny „Pamiętasz, była miłość”, w ramach Dnia Kobiet, 19 marca 2023 r. (niedziela).

Wybierzemy się w podróż w czasie, do „tamtych lat” z grupą Retrospekcja.

Bilety w cenie 25 zł 

Dla uczestników wydarzenia: poczęstunek, dla Pań – kwiaty 
Bilety do nabycia w kasie CKSiT.

„Pamiętasz była Miłość” to muzyczny spektakl składający się z doskonałych piosenek napisanych przez Tuwima i Hemara, które pomimo upływu czasu nadal są aktualne. Powód jest prosty: w kwestii miłości nie zmienia się nic. Nadal doprowadza nas do szału, łez, śmiechu i bankructwa. Nie zapominajmy też o pożądaniu. Przecież wszyscy wiemy, co miał na myśli Fogg, śpiewając „Żebyś ty wiedziała jak mi się chce…” Zapraszamy Państwa na spektakl, którego bohaterowie rozbawią Was swoimi wielkimi, miłosnymi uniesieniami i głęboką rozpaczą zakochanych.

Aranżacje muzyczne do spektaklu stworzył, występujący w przedstawieniu w roli akompaniatora, Oleg Sznicar – dyrygent Krakowskiego Chóru Akademickiego UJ w Krakowie, kierownik muzyczny Krakowskiego Teatru VARIETE oraz wykładowca Wydziału Aktorskiego Krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego.


OPIEKA ARTYSTYCZNA:
Beata Fudalej

AKOMPANIAMENT I ARANŻACJE:
Oleg Sznicar

OBSADA:
Dagny Mikoś
Joanna Jucha
Adrian Gawlik

Recenzje:

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.