Zapraszamy na kolejny wernisaż w Starym Kinie, w ostatni dzień maja (środa, 31.05.2023) zaprezentujemy unikatowe – miękkie i pastelowe – ilustracje Patrycji Kani, młodej artystki, mieszkanki Gminy Kalwaria Zebrzydowska, członkini grupy artystycznej Twórczy Ferment.

Wernisaż: 31 maja 2023 r. (środa), godz. 18:00.
Stare Kino, ul. Mickiewicza 4, Kalwaria Zebrzydowska

Wystawa będzie prezentowana do 20 czerwca br. Zwiedzanie dostępne w godzinach pracy CKSiT.

Zapraszamy!

Ilustratorka o sobie:

Do czasu liceum kształciłam technikę z zakresu rysunku realistycznego, natomiast na studiach moje zainteresowanie przykuła dziedzina ilustracji.

Pierwszą serią zilustrowanych „Dziewuszek” obroniłam licencjat na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, a teraz, obok pracy w księgarni, szlifuję stylistykę i przygotowuję portfolio. Od 2021 r. działam na Instagramie, gdzie przyjmuję zamówienia i publikuję efekty stylizowanych portretów.

Na wystawie będzie można zobaczyć ilustracje z okresu studiów oraz najnowsze- nie powinno również zabraknąć zdjęć wybranych, zrealizowanych już portretów.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.