Gościnny koncert zespołu z Truskawca

W sobotę, 2 września 2023 roku, Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej miało zaszczyt gościć w swoich progach wyjątkowych artystów z ukraińskiego miasta Truskawiec, którzy przybyli do Kalwarii Zebrzydowskiej, by zaprezentować mieszkańcom naszej gminy niezapomniane występy muzyczno-akrobatyczne.
Artyści przygotowali 17 różnorodnych wystąpień , które wspaniale połączyły w sobie muzykę oraz widowiskowe elementy akrobatyczne.
Występy wokalne zachwyciły słuchaczy zróżnicowaniem gatunkowym oraz umiejętnościami wykonawców, jednak to pokazy akrobatyczne w szczególny sposób zaskoczyły publiczność.
 
W trakcie wydarzenia nie brakowało emocji i momentów, które zapadły w pamięć wszystkich obecnych. To wydarzenie z pewnością przyczyniło się do zbliżenia społeczności Gminy Kalwaria Zebrzydowska z artystami z miasta Truskawiec. Dzięki takim wydarzeniom kultura  i sztuka zbliżają się do serc społeczności lokalnej, a międzymiastowa współpraca kulturalna zyskuje na znaczeniu.
 
Fot. Gmina Kalwaria Zebrzydowska

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.