Harmonogram Konkurs Kolęd

Świąteczne nuty
Oto harmonogram przesłuchań w czasie Konkursu Kolęd.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2022

Przesłuchania odbędą się w czwartek, 13 stycznia, w sali widowiskowej na ul. Niemczynowskiego 3 w Kalwarii Zebrzydowskiej. 

 

 

9.00 Przedszkolaki

Indywidualnie:

  1. Martyna Kozik, ZS Kalwaria Zebrzydowska,”Gore gwiazda Jezusowi”
  2. Wiktoria Targosz, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, ”Dzisiaj w Betlejem”
  3. Lena Janeczek, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Dzisiaj w Betlejem”
  4. Karolina Żmuda, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Świeć Gwiazdeczko”

Grupowo:

  1. Martyna Kozik i Natalia, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Skrzypi wóz”

Ok. godz. 9.25 Obrady jury

 

Ok. godz. 9.45 KLASY I-III

Indywidualnie:

  1. Sara Burnus, kl. II B, Szkoła Podstawowa nr 109 w Krakowie, „Pastorałka od serca do ucha”
  2. Weronika Dyrga, kl. II, Szkoła Podstawowa w Leńczach, „Przybieżeli do Betlejem Pasterze”
  3. Nadia Goryl, kl. III CkiS w Skawinie, „Anieli w niebie śpiewają”
  4. Wiktoria Kilarska, kl.II CkiS w Skawinie, „Gore gwiazda”
  5. Jan Paździor, kl. IV CKiS w Skawinie, „Jest taki dzień”
  6. Aleksandra Skrzypek, kl. III CkiS w Skawinie, „Cicha Noc”
  7. Zofia Kołodziej, kl. III Agencja Artystyczna All-Music, „Złota Jerozolima”
  8. Julia Mosiądz, Szkoła Podstawowa w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Święta to czas niespodzianek”
  9. Anna Maryon, kl. III Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Dolnym Dolany, „Mario czy już wiesz”
  10. Kornelia Serwin, kl. II Szkoła Podstawowa w Przytkowicach, „Skrzypi wóz”
  11. Milena Skrzyńska, kl. II, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witanowicach, „Kolęda Maryi”
  12. Alicja Tłomak, kl. II, ZSP Dolany w Stanisławiu Dolnym, „Przybieżli do Betlejem”

Ok. godz. 10.45 obrady jury

 

Ok. godz. 11.15 KLASY IV-VI

Indywidualnie:

  1. Len Gwóźdź, kl. IV CkiS w Skawinie, „Noel”
  2. Marlena Kędziora, kl. VI, SP w Zebrzydowicach, „Gdy śliczna panna”
  3. Natalia Lemantowicz, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 17 w Chorzowie, „Lulajka”
  4. Natalia Korzeniowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kalwarii Zebrzydowskiej, „A kto wie czy za rogiem”
  5. Maja Mamcarczyk, kl. V, Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Pierwsza gwiazda”
  6. Lena Małodzińska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Padwi Narodowej, „Nocnej chwili”
  7. Aniela Mądra, kl. IV Szkoła Podstawowa w Krzywaczce, „Zaśnij Dziecino”
  8. Marta Synowiec, Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej, Szkoła Muzyczna w Kalwarii Zebrzydowskiej, Wśród nocnej ciszy”
  9. Natalia Sarapata, kl. IV, Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Lulajże Jezuniu”

Grupowo:

  1. Łucja Bacia i Nikola Leja, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym, „Mario czy już wiesz”
  2. Nutki, Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Stanisławiu Górnym, „Gore Gwiazda Jezusowi”
  3. Julia Rynduch, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce,”Cicha noc”
  1. 12.15 obrady jury

 

Ok. godz. 12.30 KLASY VII-VIII

Indywidualnie

  1. Wojciech Chrostek, kl. VII, Zespół Szkół w Przytkowicach, „Pastorałka od serca do ucha”
  2. Julia Dąbrowska, kl. VII, CkiS w Skawinie, „Noel”
  3. Lena Dziewiecień, kl. VII, CkiS w Skawinie, „A to komu aniołkowie”
  4. Oliwia Kaleta, kl. VII, Szkoła nr 3 w Przytkowicach, „Zaśnij dziecino”
  5. Wiktoria Konieczna, kl. VIII, CkiS w Skawinie, „Cicha noc”
  6. Mateusz Pierożek, kl. VII, CkiS w Skawinie, „Gdy śliczna Panna”
  7. Lena Sikora, kl. VIII, Szkoła Podstwowa w Szczecinie, „W kropki zielone”
  8. Hanna Sajdak, kl. VIII, CkiS w Skawinie, „Kolęda dla nieobecnych”
  9. Magdalena Żmuda, kl. VII, Zespół Szkół w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Jezus Malusieńki”

Grupowo:

  1. Four Girls, Szkoła Podstawowa w Zebrzydowicach, „Mario czy już wiesz”
  2. Wiktoria Górny, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Dolnym, „Teraz śpij dziecino mała”
  3. Zespół Mini TANTO, CkiS w Skawinie, „Aniołowie Biali”

godz. 13.35 obrady jury

 

13.55 SZKOŁY ŚREDNIE

Indywidualnie

  1. Emilia Kuc, LO im. Jana Matejki w Wieliczce, „Mizerna Cicha”
  2. Zuzanna Lemantowicz, III Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie, „Nie było miejsca dla Ciebie”
  3. Daria Nowak, kl. I Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, „Całą noc padał śnieg”
  4. Sandra Pytlarz, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu, „Kolęda serca”
  5. Małgorzata Szybisty, kl. III Liceum Ogólnokształcące w Skawinie, „Nie było miejsca dla Ciebie”

Grupowe:

  1. Justyna Góralczyk, ZsiPO wKalwarii Zebrzydowskiej, „Gdy Gwiazdka”
  2. Weronika Kaczmarczyk, Angelika Grabińska, kl. I, Zespół Szkół Techniczno Ekonomicznych w Skawinie, „Gdy śliczna Panna”
  3. Polip i Meduza, ZsiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej, „Mizerna Cicha”

14.35 obrady jury

 

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content