II Jarmark Bożonarodzeniowy w Kalwarii – zgłoszenia

Zapraszamy serdecznie do udziału w II Kalwaryjskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 17 grudnia 2023 r. (niedziela) na płycie Rynku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

To wyjątkowe wydarzenie, które połączy pasjonatów rękodzieła, rzemieślników, artystów oraz producentów regionalnych produktów spożywczych.

Organizatorem Jarmarku jest nieformalna grupa Twórczy Ferment, działająca przy Centrum Kultury Sportu i Turystyki, a Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, dr hab. Augustyn Ormanty.

Zachęcamy do udziału osoby wytwarzające unikatowe produkty, które wpisują się w charakter świątecznego Jarmarku. Dziękujemy jednak osobom wytwarzającym przemysłowo i masowo, jak również handlarzom.

Aby wziąć udział w Jarmarku, prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia i dostarczenie jej wraz z załącznikami do 5 grudnia 2023 r. Osoby zainteresowane mogą składać dokumenty osobiście w Starym Kinie (ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej) lub przesłać je drogą mailową na adres: tworczyferment@gmail.com.

Złożenie Karty Zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu.

Organizator stawia na różnorodność i niepowtarzalność asortymentu Wystawców. Decyzja o przyjęciu będzie opierała się na ocenie jakości asortymentu na podstawie zdjęć dołączonych do Karty Zgłoszenia lub oceny asortymentu na platformach społecznościowych.

Udział w Jarmarku jest bezpłatny, a Organizator przydziela zakwalifikowanym Wystawcom miejsce o wymiarach 3×3 metry na Rynku. Miejsce wyznaczone przez Organizatora nie podlega negocjacji. Organizator zastrzega sobie prawo do kontroli stoisk i zgodności produktów z przedstawionymi w zgłoszeniach.

Ważne informacje dotyczące godzin przygotowania stoisk, zasad parkowania oraz obowiązków Wystawców znajdziecie Państwo w regulaminie. Serdecznie zapraszamy do udziału w magicznym II Kalwaryjskim Jarmarku Bożonarodzeniowym!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.