Kalwaryjski wieczór kolęd i pastorałek

W dniu 6 stycznia 2024 roku sala widowiskowa kalwaryjskiego Centrum Kultury zamieniła się w klimatyczne miejsce, gdzie dźwięki kolęd i pastorałek niosły przesłanie pokoju i radości. Gospodarzem tego wyjątkowego wieczoru był Łukasz Lech, znany i ceniony prowadzący autorskiej audycji radiowej „Z Operetką w Twoim Domu”.

Łukasz Lech poprowadził publiczność przez niezwykły program, w którym przewinęły się najpiękniejsze polskie kolędy oraz wzruszające pastorałki. Atmosferę świąt wprowadzili także zaproszeni goście specjalni – gwiazdy polskiej sceny i estrady. Anna Sokołowska-Alabrudzińska, laureatka wielu prestiżowych nagród, zachwyciła swoim niepowtarzalnym głosem. Jacek Wójcicki, niekwestionowana gwiazda polskiej estrady, rozpalił serca widzów swoim niezwykłym talentem. Dariusz Kordek, utalentowany wokalista i aktor oraz Maciej Nieć, doświadczony kierownik muzyczny, stworzyli niezapomniane chwile pełne muzyki i emocji.

 

Sala wypełniła się po brzegi publicznością, która entuzjastycznie włączyła się w wspólne kolędowanie. Razem z artystami stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Na zakończenie koncertu artyści zaprosili do wspólnego wykonania Burmistrza Augustyna Ormantego, który nie krył wzruszenia.

 

 To wyjątkowe wydarzenie po raz kolejny potwierdziło, że muzyka potrafi jednoczyć ludzi i sprawić, że nawet najzimniejsza zimowa noc staje się pełna ciepła i magii. Koncert Kolęd i Pastorałek „Pokój nieśmy ludziom wszem…” pozostanie w pamięci mieszkańców Kalwarii jako niezapomniana noc pełna pięknych dźwięków i wzruszeń.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.