Kapela Hanki Wójciak powraca z klimatycznym koncertem

10 lutego 2024 roku to data, którą warto już teraz zaznaczyć w kalendarzu. Kapela Hanki Wójciak, polski zespół trip-folkowy, ponownie zawita do Kalwarii Zebrzydowskiej, obiecując niezapomniany wieczór pełen żywej muzyki, nutki refleksji i pozytywnej atmosfery.

Kapela Hanki Wójciak zyskała serca kalwaryjskiej publiczności kilka lat temu, kiedy to w 2017 roku dała koncert, który cieszył się entuzjastycznym przyjęciem. Teraz wraca do naszego miasta, aby podzielić się nowymi utworami i jeszcze raz porwać nas w świat swojej muzyki.

Wydarzenie odbędzie się 10 lutego (sobota) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (ul. Niemczynowskiego 3). To doskonała okazja, by doświadczyć klimatycznego koncertu w wyjątkowej atmosferze.

Koncert cieszy się patronatem medialnym portalu Kalwaria24, portalu Wadowice Online oraz gazety lokalnej „Wiadomości Kalwaryjskie”. 

Bilety są dostępne online poprzez Biletynę oraz stacjonarnie w Starym Kinie. To świetna okazja, by sprawić bliskim prezent pod choinkę w postaci biletu na ten niezwykły koncert.

📅 Data:: 10 LUTEGO 2024 (sobota) [POPRZEDNI TERMIN: 18 listopada 2023 r. – bilety zakupione zachowują ważność]
🕕 Godzina: 18:00 
📍 Miejsce:  Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3

Bilety:

 Przedsprzedaż:

– 60 zł – bilet normalny

– 55 zł – bilet ulgowy (dzieci i młodzież, osoby 60+)

– 50 zł – dla słuchaczy UTW i posiadaczy karnetu na zajęcia stałe

W dniu koncertu: 65 zł

O KAPELI Hanki Wójciak:

Kapela Hanki Wójciak to polski zespół trip-folkowy, którego muzyka to mieszanka etno, world music i piosenki autorskiej. Zespół został założony w Krakowie w 2010 roku przez Hankę Wójciak, góralkę z Zakopanego, wokalistkę, pieśniarkę i autorkę tekstów.

Hanka Wójciak to laureatka wielu festiwali muzycznych, takich jak Festiwal Pamiętajmy o Osieckiej czy Studencki Festiwal Piosenki. Jej autorska audycja muzyczna „Dobry wieczór u Hanki Wójciak” zdobywa uznanie w Radiu Kraków.

Muzyka Kapeli to połączenie polskich motywów ludowych, połamanych rytmów i improwizacji w rejestrze gwizdkowym. To dynamiczna, pulsująca i taneczna muzyka, czasem nawet o nutkach trip-hopu.

Zespół wydał dwie płyty: „Znachorka” (2014) oraz „Zasłona” (2017). Hanka Wójciak została również uhonorowana nagrodą Miasta Zakopane „Siła korzeni” za jej wkład w szerzenie kultury i dbałość o dziedzictwo kulturowe regionu tatrzańskiego.

O Hance Wójciak:

Hanka to artystka spontaniczna, pełna życia i temperamentu. Jej talent, energia, wdzięk, poczucie humoru i silna osobowość sprawiają, że może obdarzyć kilka osób jednocześnie. Szczerze i naturalnie emanuje zarówno ze swojego codziennego zachowania, jak i z piosenek.

Artyści i dziennikarze muzyczni, tacy jak Muniek Staszczyk czy Piotr Metz, chwalą jej wyjątkowy styl i poetyckość tekstów. Jej piosenki to niemalże doskonałe połączenie barwy głosu, liryczności interpretacji i muzykalności aranżacji.

Warto być częścią tego wyjątkowego koncertu, który obiecuje nie tylko muzykę, ale także magiczną podróż w świat unikalnych brzmień i emocji. Nie przegap tej okazji na spotkanie z Kapelą Hanki Wójciak w Kalwarii Zebrzydowskiej!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.