KOMUNIKAT O CZASOWYM WYŁĄCZENIU OBIEKTU Z UŻYTKOWANIA

Z przykrością informujemy, że w dniach od 23 do 28 sierpnia 2023 roku bieżnia, korty tenisowe oraz boisko wielofunkcyjne obiektu sportowego Kalwarianka będą tymczasowo niedostępne dla użytkowników. Powód takiej decyzji to organizacja ważnych wydarzeń: Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych 2023, Festiwalu Ogórka oraz Pielgrzymki Lachów i Górali.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tymczasowego wyłączenia obiektu z użytkowania. Jest to konieczne w celu umożliwienia sprawnego przeprowadzenia wymienionych wydarzeń i zapewnienia ich bezpieczeństwa oraz pomyślnego przebiegu.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w przyszłości, aby mogli Państwo cieszyć się aktywnością fizyczną oraz innymi atrakcjami oferowanymi przez nasz obiekt.

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy w innym dogodnym terminie. Jednocześnie zapraszamy do udziału w wyżej wymienionych wydarzeniach.

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.