Koncert kameralny ukraińskiego zespołu Classik

Z przyjemnością ogłaszamy nadchodzący koncert zespołu Classik, który odbędzie się 4 lutego 2024 r. (niedziela) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej kalwaryjskiego Centrum Kultury. To wyjątkowe wydarzenie jest kontynuacją muzycznych doświadczeń, jakie zespół zafundował lokalnej publiczności podczas ubiegłorocznego Koncertu Noworocznego.

Wstęp wolny na podstawie wejściówek

Bezpłatne wejściówki, które gwarantują dostęp do tego muzycznego wydarzenia, są dostępne w Starym Kinie. To doskonała okazja dla mieszkańców gminy Kalwarii Zebrzydowskiej, aby wziąć udział w wyjątkowym koncercie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

W ubiegłym roku Zespół Classik zaskoczył i oczarował naszą publiczność swoim Koncertem Noworocznym, a tym razem obiecujemy jeszcze więcej muzycznych emocji!

O zespole Classik

Zespół Classik, założony 25 lat temu przez utalentowaną Larisę Chmelewską, to grupa muzyków, dla których muzyka to nie tylko sztuka, ale także styl życia, inspiracja i źródło siły. Larisa Chmelewska, aktywna członkini zespołu od samego jego początku, zajmuje się aranżacją utworów, a zespół wykonuje dzieła różnych epok i w różnych stylach muzycznych.

Członkinie zespołu podkreślają: „Jesteśmy zespołem, który czerpie radość z muzyki i dzieli się nią z naszymi słuchaczami. Każda z nas posiada solidne wykształcenie muzyczne – niektóre z nas są po studiach muzycznych, inne po studiach akademickich. Podczas rozwoju zespołu narodziły się dzieci, które rosły razem z nami, a dziś jedna z nich również gra z nami na scenie. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami naszym muzycznym dziełem.”

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Kalwarii Zebrzydowskiej na niezapomniany wieczór pełen pięknej muzyki i emocji. Przyjdźcie i razem z nami stwórzcie niepowtarzalną atmosferę podczas koncertu Zespołu Classik! 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.