ZMIANA TERMINU: Koncert Kapeli Hanki Wójciak

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że koncert Kapeli Hanki Wójciak, planowany pierwotnie na 18 listopada 2023 roku, został przeniesiony na nową datę – 10 lutego 2024 roku.

Bilety zakupione na pierwotną datę zachowują swoją ważność, a wszyscy posiadacze biletów zachęcani są do uczestnictwa w nowym terminie.

Bilety na to wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji ich nabyć.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że pomimo zmiany daty, spotkamy się wszyscy na niezapomnianym koncercie Kapeli Hanki Wójciak w dniu 10 lutego 2024 roku.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Zapraszamy serdecznie!

 

Wspaniała wiadomość dla miłośników unikalnych brzmień i głębokich korzeni muzycznych! Kapela Hanki Wójciak, polski zespół trip-folkowy, zawita do kalwaryjskiego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, aby podzielić się swoją muzyką z mieszkańcami i gośćmi miasta.

Szczegóły koncertu:

📅 Data: NOWA DATA: 10 LUTEGO 2024 (sobota) [POPRZEDNI TERMIN: 18 listopada 2023 r. ]
🕕 Godzina: 18:00 
📍 Miejsce:  Sala widowiskowa CKSiT, ul. Niemczynowskiego 3

Bilety:

🎟️ Przedsprzedaż:

– 60 zł – bilet normalny

– 55 zł – bilet ulgowy (dzieci i młodzież, osoby 60+)

– 50 zł – dla słuchaczy UTW i posiadaczy karnetu na zajęcia stałe

🎫 W dniu koncertu: 65 zł

Sprzedaż biletów rusza 16 października br.
Bilety dostępne w Starym Kinie.

O Kapeli Hanki Wójciak:

Kapela Hanki Wójciak to unikatowe połączenie ethno, world music i piosenki autorskiej. Założona w Krakowie w 2010 roku przez Hankę Wójciak, góralkę z Zakopanego, zespół tworzy muzykę pełną polskich motywów ludowych, połamanych rytmów i wokalnych improwizacji.

Hanka Wójciak, laureatka wielu prestiżowych festiwali, jest nie tylko wokalistką i pieśniarką, ale także autorką tekstów i współautorką muzyki. Jej kompozycje emanują energią, dynamiką i tanecznym pulsem.

W 2022 roku Hanka Wójciak została uhonorowana nagrodą Miasta Zakopane „Siła korzeni”, w uznaniu za szerzenie kultury i dbałość o dziedzictwo kulturowe regionu tatrzańskiego.

Co mówią o Hance:

  • Spontaniczna, żywiołowa, temperamentem mogąca obdarzyć kilka osób (…) Ma talent, energię, wdzięk, poczucie humoru i mocną osobowość, w której jest pragnienie wolności. – Wacław Krupiński, Dziennik Polski

Poczekajcie na tę muzyczną podróż przez świat ethno i folk! Niech koncert Kapeli Hanki Wójciak stanie się niezapomnianym wydarzeniem, które połączy naszą społeczność poprzez magię dźwięków i głęboką łączność z polską tradycją.

Patronat medialny:
Wiadomości Kalwaryjskie
Kalwaria24
Wadowice Online

Do zobaczenia na koncercie!

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.