Koncert Pamięci – wystąpi MaJLo

Z uwagi na wzrost zakażeń koronawirusem zaplanowany w styczniu koncert został przeniesiony i odbędzie się właśnie w piątek, 13 maja 2022 r.

MaJLo jest songwriterem włączającym w swoją twórczość elektroniczne brzmienia. Zadebiutował w 2015 r. EP – „Reverse”. Jego obecnośc na scenie muzycznej zaznaczył silnie już pierwszy singiel „Lights”, nagrany z Ralphem Kaminskim. Remiks tego utworu wykonany przez francuski duet producentów FDVM zabrzmiał m.in. na festiwalu Coachella oraz Daybreak. Pierwsza płyta długogrająca artysty „Over The Woods” ukazała się w 2017 roku. Płytę promują utwory „Another Day”, oraz „Get Down” oraz „The Bird’s Song”.Remiks piosenki „Another Day” przekroczył 13 milionów odsłuchań tylko w serwisie Spotify. Z kolei singiel pt. „The Bird’s Song” znalazł się w czołówce serialu „Diagnoza” (TVN) i w szybkim tempie przekroczył wynik miliona odsłuchań na Spotify.

Przy klimatycznych dźwiękach MaJLo uczcimy pamięć naszych Przyjaciół. Koncert poprzedzi krótkie wspomnienie Eweliny i Piotra.

Darmowe zaproszenia można odbierać od 1 kwietnia (pt) w Starym Kinie – Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 4.

Rezerwacji można dokonać telefonicznie.
tel. 33 873 37 71

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.