Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy przygnębiającą wiadomość o śmierci Pani Bożeny Stokłosy, naszej koleżanki, która przez wiele lat oddawała się pracy w Ośrodku Kultury i Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej. Jej nieodłączną rolą było także redagowanie „Wiadomości Kalwaryjskich”, które stały się istotną częścią naszego lokalnego dziedzictwa.

Pani Bożena Stokłosy była nie tylko wyjątkowym pracownikiem, ale również pełnym energii i entuzjazmu człowiekiem. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i serdeczność przyczyniły się do wzrostu kultury, sportu i turystyki w naszym regionie. 

Trudno znaleźć słowa, które oddałyby nasz smutek po stracie tak zasłużonej osoby. Pragniemy przekazać Rodzinie, przyjaciołom i wszystkim najbliższym, nasze najszczersze kondolencje. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie znajdziecie Państwo siłę i wsparcie wśród siebie oraz bliskich osób. 

Z głębokim współczuciem,

Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury, Sportu i Turystyki

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645