Konkurs: BIAŁO-CZERWONE – NASZE BARWY ULUBIONE!

KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: BIAŁO-CZERWONE - NASZE BARWY ULUBIONE!

Wstęp

Znajdź ciekawe miejsce w swojej miejscowości, gminie lub powiecie, zrób sobie zdjęcie z barwami narodowymi i wyślij do nas! Każde zdjęcie otrzymuje drobny upominek, a 3 najlepsze – nagrodę rzeczową (gra planszowa)!

 

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (dalej CKSiT), z siedzibą przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  2. Celem konkursu są: 1) celebracja Święta Flagi oraz Święta Konstytucji Trzeciego Maja; 2) promowanie wartości patriotycznych; 3) zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Małej Ojczyzny poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu (wycieczki, rajdy, spacery i in.).
  3. W konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież (do 18 roku życia), mieszkańcy Gminy Kalwaria Zebrzydowska lub dzieci uczęszczające do szkół na terenie gminy.
  4. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu sobie zdjęcia w ciekawym miejscu w naszej okolicy (gmina Kalwaria Zebrzydowska lub powiat wadowicki)  wraz z barwami narodowymi (wymalowanymi na twarzy, chorągiewką, flagą itp.). Miejsce powinno być związane z wydarzeniami historycznymi, regionalną kulturą i tradycjami, zasłużonymi postaciami itp. Może to być także miejsce o unikatowej wartości przyrodniczej lub kulturowej.
  5. Zdjęcie należy przesłać w wiadomości prywatnej na facebookowym lub instagramowym profilu CKSiT wraz z opisem miejsca i uzasadnieniem wyboru. W przypadku dzieci poniżej 12 roku życia, zdjęcie przesyłają rodzice/opiekunowie.
  6. Termin realizacji zadania: do 3 maja 2022 r., godz. 20:00.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 maja 2022 r. o godz. 12:00 za pośrednictwem Facbooka i strony internetowej CKSiT.
  8. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w mediach społecznościowych i/lub na stronie internetowej CKSiT.
  9. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację zdjęcia wraz opisem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu na stronie internetowej CKSiT oraz w mediach społecznościowych CKSiT.

 

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.