Konkurs: BIAŁO-CZERWONE – NASZE BARWY ULUBIONE!

Znajdź ciekawe miejsce w swojej miejscowości, gminie lub powiecie, zrób sobie zdjęcie z barwami narodowymi i wyślij do nas! Każde zdjęcie otrzymuje drobny upominek, a 3 najlepsze - nagrodę rzeczową (gra planszowa)!

KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: BIAŁO-CZERWONE - NASZE BARWY ULUBIONE!

Wstęp

Znajdź ciekawe miejsce w swojej miejscowości, gminie lub powiecie, zrób sobie zdjęcie z barwami narodowymi i wyślij do nas! Każde zdjęcie otrzymuje drobny upominek, a 3 najlepsze – nagrodę rzeczową (gra planszowa)!

 

Regulamin

  1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (dalej CKSiT), z siedzibą przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  2. Celem konkursu są: 1) celebracja Święta Flagi oraz Święta Konstytucji Trzeciego Maja; 2) promowanie wartości patriotycznych; 3) zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Małej Ojczyzny poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu (wycieczki, rajdy, spacery i in.).
  3. W konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież (do 18 roku życia), mieszkańcy Gminy Kalwaria Zebrzydowska lub dzieci uczęszczające do szkół na terenie gminy.
  4. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu sobie zdjęcia w ciekawym miejscu w naszej okolicy (gmina Kalwaria Zebrzydowska lub powiat wadowicki)  wraz z barwami narodowymi (wymalowanymi na twarzy, chorągiewką, flagą itp.). Miejsce powinno być związane z wydarzeniami historycznymi, regionalną kulturą i tradycjami, zasłużonymi postaciami itp. Może to być także miejsce o unikatowej wartości przyrodniczej lub kulturowej.
  5. Zdjęcie należy przesłać w wiadomości prywatnej na facebookowym lub instagramowym profilu CKSiT wraz z opisem miejsca i uzasadnieniem wyboru. W przypadku dzieci poniżej 12 roku życia, zdjęcie przesyłają rodzice/opiekunowie.
  6. Termin realizacji zadania: do 3 maja 2022 r., godz. 20:00.
  7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 maja 2022 r. o godz. 12:00 za pośrednictwem Facbooka i strony internetowej CKSiT.
  8. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w mediach społecznościowych i/lub na stronie internetowej CKSiT.
  9. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację zdjęcia wraz opisem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu na stronie internetowej CKSiT oraz w mediach społecznościowych CKSiT.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Skip to content