Konkurs Fotograficzny – Mój Mały Patriotyzm

Mój mały patriotyzm!

Znajdź ciekawe miejsce w swojej miejscowości, gminie lub powiecie, zrób sobie zdjęcie z barwami narodowymi i wyślij do nas! Każde zdjęcie otrzymuje drobny upominek, a 3 najlepsze – nagrodę rzeczową (gra planszowa).

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej (dalej CKSiT), z siedzibą przy ul. Mickiewicza 4 w Kalwarii Zebrzydowskiej.

2. Celem konkursu są:
– celebracja Narodowego Święta Niepodległości;
– promowanie wartości patriotycznych;
– zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Małej Ojczyzny poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu (wycieczki, rajdy, spacery i in.).

3. W konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież (do 18 roku życia), mieszkańcy Gminy Kalwaria Zebrzydowska lub dzieci uczęszczające do szkół na terenie gminy.

4. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu sobie zdjęcia w ciekawym miejscu w naszej okolicy (gmina Kalwaria Zebrzydowska lub powiat wadowicki) wraz z barwami narodowymi (wymalowanymi na twarzy, chorągiewką, flagą itp.). Miejsce powinno być związane z wydarzeniami historycznymi, regionalną kulturą i tradycjami, zasłużonymi postaciami itp. Może to być także miejsce o unikatowej wartości przyrodniczej lub kulturowej.

5. Zdjęcie wraz z opisem miejsca i uzasadnieniem jego wyboru należy przesłać w wiadomości:
a) prywatnej na facebookowym CKSiT
b) lub instagramowym profilu CKSiT
c) lub na adres mailowy konkurs.ckstkalwaria@gmail.com
W przypadku dzieci poniżej 12 roku życia, zdjęcie przesyłają rodzice/opiekunowie.

6. Termin realizacji zadania: do 15 listopada 2022

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 16 listopada 2022 r. o godz. 12:00 za pośrednictwem Facebooka i strony internetowej CKSiT.

8. Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane w mediach społecznościowych i/lub na stronie internetowej CKSiT.

9. Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację zdjęcia wraz opisem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu na stronie internetowej CKSiT oraz w mediach społecznościowych CKSiT.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.