Konkurs Kolęd 2023 – Harmonogram

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przesłuchań!

Harmonogram

8:30 – 9:00 – Grupa I – Przedszkole

9:10 – 10:30 – Grupa II – Szkoła Podstawowa kl. I-III

10:40 – 11:45 – Grupa III – Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

12:00 – 12:30 – Grupa IV – Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII

12:45 – 13:00 – Grupa V – Szkoły Średnie


Przedszkole   8:30- 9:00

Indywidualnie

1.     Lena J., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Przybieżeli do Betlejem (acapella)

2.     Lena C., Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, Skrzypi wóz

3.     Natalia K., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Skrzypi wóz

4.     Martyna K., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, A wczora z wieczora

5.     Zuzanna P., Prywatne Technikum Informatyczne w Bielsku- Białej, Spokojne, białe święta (szkoła średnia)

6.     Jagoda P., Publiczne Przedszkole w Bielsku- Białej, Jezusa narodzonego

7.     Alicja Ł., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Bosy pastuszek

8.     Małgorzata R., CKiS w Skawinie, Cicha noc

9.     Ida I., Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej, Pastorałka Do stajenki

10.  Michalina W., Przedszkole Sióstr Nazaretanek w Kalwarii Zebrzydowskiej, Pastorałka Była noc

Grupowo

1.     Laura K. i Lila M., Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzycach Wielkich, Gdy śliczna Panna Syna kołysała


Szkoła Podstawowa, kl. I- III         9:10- 10:30

Indywidualnie

1.     Nikodem D., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Mario czy już wiesz

2.     Aleksandra M., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Lulajże Jezuniu

3.     Zofia C., SP Zebrzydowice, Wśród nocnej ciszy

4.     Wiktoria M., SP w Radoczy, Kołysanka dla dzieciątka

5.     Franciszek W., SP w Radoczy, Owiecki, owiecki

6.     Antonina H., SP w Radoczy, Złota gwiazda

7.     Karolina P., SP Zarzyce Wielkie, Pastorałka prosto z nieba

8.     Jakub C., SP Zarzyce Wielkie, Dziś w stajence

9.     Iwona S., SP w Barwałdzie Górnym, Lulajże Jezuniu

10.  Piotr J., CKiS w Skawinie, Gdy się Chrystus rodzi

11.  Zuzanna B., SP w Zelczynie, Maleńka miłość

12.  Milena S., ZS w Witanowicach, Cicho, cicho pastuszkowie

13.  Gabriela M., ZS w Ryczowie, Pachnie świętami

14.  Mateusz M., ZS w Ryczowie, Dnia jednego o północy

15.  Jan Ś., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Dzisiaj w Betlejem

16.  Franciszek D., SP w Leńczach, Wśród nocnej ciszy

17.  Weronika D. SP w Leńczach, Gore gwiazda Jezusow

Grupowo

1.     Klasa I ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stanisławiu Dolnym (Kępki), Skrzypi wóz

2.     Kolędnicy z kl. IC z Kalwarii Zebrzydowskiej, Do szopy

3.     Pasterze z kl IC z Kalwarii Zebrzydowskiej, Dnia jednego o północy

4.     Klasa IA ze Szkoły Podstawowej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Pastorałka Gwiazdki świecą

5.     Klasa IA grupa II ze Szkoły Podstawowej w Kalwarii Zebrzydowskiej, Przybieżeli do Betlejem

6.     Mini TomiVoice, Ośrodek Kultury Gminy Tomice, Gore gwiazda Jezusowi


Szkoła Podstawowa, kl. IV- VI      10:40- 11:45

Indywidualnie

1.     Julia M., SP w Radoczy, Kolęda Maryi

2.     Łucja B., Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym, Noel

3.     Filip K., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Dziecina Mała

4.     Natalia S., ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Lulajże Jezuniu

5.     Aniela M., CKiS w Skawinie, Noel

6.     Aleksandra S., CKiS w Skawinie, O gwiazdo Betlejem

7.     Anna M., SP w Stanisławiu Dolnym (Dolany), Jedyna taka noc

8.     Maja B., SP w Rokowie, Pastorałka Od serca do ucha

9.     Alicja B., Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze, Aniołowie biali

10.  Zofia K., ZS w Spytkowicach, Cicha noc

11.  Julia R., SP w Wieliczce, Vocal Studio Wieliczka, Noel

12.  Aleksandra K., ZS w Barwałdzie Średnim, Mój maleńki Jezusie

Grupowo

1.     Emilka B. i Anna M., CKiS w Skawinie, Mizerna cicha

2.     TomiVoice, Centrum Kultury w Tomicach, Z narodzenia Pana

3.     Nutki z SPSK, Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Stanisławiu Górnym, Chrystus się narodził

4.     Zawsze w trzy, ZS w Kalwarii Zebrzydowskiej, Gore gwiazda

5.     Klasa IV ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stanisławiu Dolnym (Kępki), Jam jest dudka

6.      Chór Sempre 


Szkoła Podstawowa, kl. VII- VIII              12:00- 12:30

Indywidualnie

1.     Zuzanna C., ZS w Zebrzydowicach, Wśród nocnej ciszy

2.     Oliwia W., Centrum Kultury Podgórza Klub Tyniec, Aniołowie biali

3.     Mateusz P., CKiS w Skawinie, Kołysanka Józefa

4.     Julia D., CKiS w Skawinie, Kolęda Maryi

5.     Lena D., CKiS w Skawinie, Cicha noc

6.     Wiktoria K., CKiS w Skawinie, Bambino Jazzu

Grupowo

1.     Tanto, CKiS w Skawinie, Gdy się Chrystus rodzi

2.     Mini Tanto, CKiS w Skawinie, Cicha noc


Szkoły średnie           12:45- 13:00

Indywidualnie

1.     Agata T., CKiS w Skawinie, Nie było miejsca dla Ciebie

2.     Wiktoria G., Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity, Gdy śliczna Panna

3.     Sandra P., Zespół Szkół Mechaniczno- Elektrycznych w Żywcu, Nie było miejsca dla Ciebie

Grupowo

1.     Grupa ,,Estima” w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Kalwarii Zebrzydowskiej, Pastorałka Od serca do ucha


Podane godziny występów są orientacyjne, opracowane na podstawie kart zgłoszeń.

Harmonogram występów może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
Prosimy o wcześniejsze przybycie oraz cierpliwe oczekiwanie na swoją kolej.

Dziękujemy!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.