Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! 

Zapraszamy do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! VI edycja” – wyjątkowej inicjatywy, która promuje patriotyzm i dziedzictwo kulturowe Polski wśród uczniów szkół podstawowych z województwa małopolskiego. To nie tylko okazja do rozwijania talentu muzycznego, ale także możliwość zgłębiania historii i kultury naszego kraju poprzez muzykę i słowo.

Organizatorami konkursu są Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A Paweł Nowak, Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o. Michał Roehlich, Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak oraz Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Jan Godłowski. Serdecznie zapraszają uczniów, solistów oraz zespoły liczące do 5 osób, do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! VI edycja”, którego głównym celem jest:

1. Propagowanie Postaw Patriotycznych:

Konkurs zachęca dzieci i młodzież do kształtowania postaw patriotycznych poprzez poznanie i wykonanie utworów nawiązujących do bohaterów narodowych, ważnych wydarzeń historycznych oraz muzyki z polskich filmów i seriali.

2. Promocja Dziedzictwa Kulturowego:

Konkurs ma na celu upowszechnienie utworów muzycznych stanowiących dziedzictwo kulturowe narodu polskiego. Poprzez teksty piosenek uczestnicy rozszerzają swoją wiedzę o historii i kulturze Polski.

3. Wsparcie Młodych Talentów:

To doskonała okazja dla młodych wykonawców do wykazania się talentem oraz rozwijania swojej pasji muzycznej.

Nagrodami dla laureatów konkursu są atrakcyjne upominki przygotowane przez organizatorów i partnerów.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną do dnia 5 października 2023 roku. Możecie to zrobić na trzy sposoby:

a) Przesyłając zgłoszenie na adres emailowy: zaspiewajityniepodleglej@muw.pl.
b) Korzystając z platformy do wysyłki dużych plików, np. www.wetransfer.com.
c) Przesyłając zgłoszenie za pomocą konta w chmurze (Dropbox, Onedrive, dysk Google).

Podczas wysyłki pliku utworu pocztą elektroniczną, prosimy dostarczyć również niezbędne dokumenty oraz oznaczyć plik tytułem konkursu, nazwą podmiotu zgłaszającego i kategorią konkursową.

Chcielibyśmy również podkreślić, że udział w konkursie może mieć wpływ na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej oraz być uwzględniony w procesie rekrutacji do klasy I publicznej szkoły ponadpodstawowej, jako zawody wiedzy, artystyczne i sportowe.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz plakat konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej: [https://muw.pl/index.aspx?page=spiewaj](https://muw.pl/index.aspx?page=spiewaj), a także możecie się kontaktować z nami pod numerami telefonu: 12 39 21 119, 12 39 21 111 lub adresem e-mail: zaspiewajityniepodleglej@malopolska.uw.gov.pl. Informacje można także uzyskać w Biurze Spółki Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. pod numerem telefonu: 12 278 73 82 lub adresem e-mail: konkurs@kopalnia.pl.

Dołączcie do naszej muzycznej podróży przez historię Polski i pokażcie swoje talenty. Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia! Niech muzyka niesie ducha niepodległości!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Get in touch

872 Arch Ave.
Chaska, Palo Alto, CA 55318
hello@example.com
ph: +1.123.434.965

Work inquiries

jobs@example.com
ph: +1.321.989.645