Konkursy w Centrum Kultury

TALENTY 2024 – wielki finał

7 kwietnia 2024 roku, Wadowickie Centrum Kultury było świadkiem niezapomnianego koncertu finałowego Festiwalu Artystycznego TALENTY 2024, który stanowił ukoronowanie wielotygodniowych wysiłków młodych, utalentowanych osób.

Czytaj więcej »

Wośpowy Turniej Szachowy

W sobotę, 27 stycznia 2024 roku, Centrum Kultury i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej będzie gościć niezwykłe wydarzenie – Wośpowy Turniej Szachowy. To inicjatywa Sztabu WOŚP Kalwaria Zebrzydowska oraz Centrum Kultury, która ma na celu połączenie pasji do gry w szachy z pomocą potrzebującym.

Czytaj więcej »

I etap Festiwalu Artystycznego „TALENTY 2024”

Czy marzysz o szansie zaprezentowania swojego talentu i zdobyciu uznanie wśród społeczności lokalnej? To idealna okazja! Centrum Kultury w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w I etapie Festiwalu Artystycznego „TALENTY 2024”.

Czytaj więcej »

Konkurs Kolęd i Pastorałek 2024

Masz talent w śpiewie? Uwielbiasz kolędy i pastorałki? To świetnie, bo mamy dla Ciebie wyjątkowe wyzwanie! Dołącz do naszego Konkursu Kolęd i Pastorałek, gdzie możesz zaprezentować swoje umiejętności w magicznej atmosferze świąt.

Czytaj więcej »

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.