Kopciuszek w wykonaniu młodych aktorów

Kopciuszek w wykonaniu młodych aktorów

W Sali Widowiskowej w Centrum Kultury w ramach Tygodnia Życzliwości Grupa Teatralna Gim-Te-Dra, działająca przy Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaja Zebrzydowskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej, przygotowała niezwykły spektakl.

„Kopciuszek” to baśń, która z pewnością dotyka serc widzów, opowiadając historię dziewczyny, której życie przepełnione jest ciężką pracą. Jako córka wdowca, musi stawić czoła zniewagom i szyderstwom ze strony przyrodnich sióstr oraz sprostać surowym wymaganiom macochy. Pomimo upokorzeń, pracowita dziewczyna cierpliwie i z podniesioną głową znosi trudy dnia codziennego. Nieustannie walczy o swoje marzenia, a osoby potrzebujące, które pukają do jej drzwi, nie odchodzą z pustymi rękami. Jej wrażliwość zostanie nagrodzona, a spektakl ukazuje uniwersalną prawdę – dobro zawsze wraca.

Uczniowie będą mieli okazje brać udział w kolejnych przedstawieniach, które odbędą się w dniach:

– 24 listopada 2023 roku o godzinie 11:00 oraz 17:00

– 27 listopada 2023 roku o godzinie 11:00,

– 28 listopada 2023 roku o godzinie 9:00.

Niech te chwile spędzone razem będą pełne emocji, refleksji i radości. Tydzień Życzliwości to doskonała okazja do zanurzenia się w magicznym świecie teatru i czerpania inspiracji z przekazywanej przez nas opowieści. Zapraszamy do wspólnej podróży przez świat sztuki i wartości, które budują naszą społeczność.

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.