Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ostatniego Twórczego Spotkania przy Herbacie, które miało miejsce wczoraj, 18 kwietnia, w Starym Kinie. Uczestniczki tego wyjątkowego spotkania miały okazję wykonać aromatyczne kule do kąpieli oraz mydełka glicerynowe. Fantazji nie brakowało – efekty ich pracy zapierały dech w piersiach!

Warsztaty poprowadziła Monika Nogieć, która dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi chętnymi do nauki i eksperymentowania. Dzięki jej profesjonalnemu prowadzeniu każda uczestniczka mogła stworzyć coś wyjątkowego i osobistego.

Twórcze Spotkania przy Herbacie to cykl wyjątkowych warsztatów, które skupiają miłośników rękodzieła, dedykowany dorosłym i młodzieży. Organizowane przez grupę artystyczną Twórczy Ferment oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej, te spotkania stanowią doskonałą okazję do rozwijania swoich pasji w przyjaznej atmosferze.

 

Nasze spotkania odbywają się raz w miesiącu w Starym Kinie i cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, zwłaszcza pań z naszej gminy. To nie tylko możliwość nauki nowych technik i zdobycia umiejętności, ale także świetna okazja do integracji i spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie.

Dołącz do nas już teraz i pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć na Twórczych Spotkaniach przy Herbacie!

Ta strona wykorzystuje tzw. cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.